-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Hera 8 letnia wyniszczona amstaffka! MA DOM! :)
tobciu replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
Informacje o Herze i zdjecia wyslalam do cioteczki co robi ogloszenia. pakiet 60 ogloszen zamowilam. Na woj. slaskie i opolskie. Jak beda gotowe Agnieszka wkleji na watek. -
Właśnie zrobiłam przelew do Labori z bazarku imiennego Czarusia. [B]Bakusiowa (Czarusiowa matka chrzestna)[/B] oprocz jednego duzego prezentu przesyla dwa. :loveu: Plus prezent ode mnie. I Czarusiowe konto zasili sie o kwote [B]60 zł.[/B] Laboria proszę potwierdz wpływ na wątku Czarka i na bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222087-ZAKONCZONY-ROZLICZONY-!-Teraz-jestem-CZAREK-(dawny-Smutek)?p=18516901#post18516901[/URL]
-
DOLAR na FB uaktualniony :) [URL]http://www.facebook.com/events/256184127782127/[/URL]
-
Cud, miód, malina chłopak ! :)
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też trzymam kciuki za chłopaczka. -
[quote name='tamb']Do tego, cudownego domu trafi Nutek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188024-Wituś-ŚLEPUŚ.-Stary-porzucony-piesek.-Ma-najlepszy-z-możliwych-dom!!!!/page32"]http://www.dogomania.pl/threads/188024-Wituś-ŚLEPUŚ.-Stary-porzucony-piesek.-Ma-na jlepszy-z-możliwych-dom!!!!/page32[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149196-CYGAN-wesoły-i-żywiołowy-staruszek-z-Jędrzejowa-po-3-latach-ma-swój-dom-!/page5"]http://www.dogomania.pl/threads/149196-CYGAN-wesoły-i-żywiołowy-staruszek-z-Jędrze jowa-po-3-latach-ma-swój-dom-!/page5[/URL][/QUOTE] Przeczytałam wątki. :) I się popłakałam ze wzruszenia :) :) To jestem spokojna o chlopaka. :)
-
Hera 8 letnia wyniszczona amstaffka! MA DOM! :)
tobciu replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
[B]BANEREK DLA HERY [/B] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=herabaner2450x300.jpg&res=medium[/IMG] [B]I mały, do sygnaturki, 150x100, [U][COLOR=red]podlinkowany[/COLOR][/U][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215476-Hera-8-letnia-wyniszczona-amstaffka!-Czy-ma-jeszcze-szansę-na-kochający-dom"][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg846/scaled.php?server=846&filename=herabaner2150x100.jpg&res=medium[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=blue]Jeśli ktoraś cioteczka ma wolne miejsce w sygnaturze - dodaj proszę Herę. Może uda jej się pomóc.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue]Ja banerek, jak wszystko dobrze pojdzie dodam do swojej sygnatury na koniec lutego, kiedy planowana jest adopcja Nutka.[/COLOR][/SIZE] -
ja liczę na to zakochanie na amen :)
-
[quote name='doddy']Tak, wszystko extra. Bosco boski nadal. Łapka się dobrze goi.[/QUOTE] Super. :) Dzięki za informację. :) Oby takich wiecej na dogo było :)
-
wszystko dobrze u chłopaków ? :)
-
Bazarek imienny zakończony ! [SIZE=5][COLOR=blue][B]SMUTEK[/B] przemienił się w czarującego, radosnego [B]CZARKA[/B] !!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff][B]Czarek, Czaruś[/B] :) - [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#0000ff]Twoją "matką chrzestną" została [U]bakusiowa[/U] ! :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff]Od której też dostałeś duży prezent niespodziankę :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#0000ff]I ode mnie również chłopaczku dostajesz prezencik :)[/COLOR][/SIZE]
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]ALE Z NIEGO PRZYSTOJNIAK !!!!![/B] Sabinka mozesz podziekowac Panstwu od nas raz jeszcze :)