Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Dziękujemy przepieknie za nowe deklaracje :laola: Erica uzupelni liste deklaracji i wplat jak sie tylko pojawi na watku. Oraz wysle numer konta. A ja tymczasem dla Niej podsumuje nowe deklaracje: :) [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]Rudakacha 30 zl jednorazowa, [/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]Roland_de 50 zl / miesiąc [/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]BORYSboxer 10 zl po 10 marca, jednorazowa[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]Stokrotka.af cos (do uzupełnienia)[/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]Sillann 10 zl / miesiąc [/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][FONT=Verdana]paros 20 zl / miesiąc[/FONT][/FONT] sybisia 20 zl jednorazowo Dziekujemy :)
  2. [quote name='ewu']Chyba nici z tej adopcji...[/QUOTE] Nie spelnil pan wymogow ?
  3. [quote name='Roland_De']Dorzucam do sakwy 50 PLN co miesiac[/QUOTE] Dzięki Ci WIELKIE ! :multi:
  4. [quote name='rudakacha']Zgodnie z obietnicą przesłałam wpłatę jednorazową:( 30 PLN tyle na razie mogę ale będę zaglądać do staruszka.[/QUOTE] Dziękujemy pięknie. :)
  5. [quote name='Erica']Czy ktoś może napisać PW do Kladudii o tym zaświadczeniu od weta? Albp nawet lepiej SMS. JA muszę za 20min wyjść z domu, a jeszcze jestem "w proszku".[/QUOTE] Napisalam sms.
  6. [quote name='AtaO']Sorki, to Wam namieszałam. W 200# napisałam, że wysłałam deklaracje za luty i marzec :)[/QUOTE] Nie namieszalas. :) Umknęlo nam to info. Dziękujemy :loveu:
  7. Dzięki mimblunka zaproszenie. Ze stala... phhffff.. musze policzyc ile teraz deklaracji mam i jak daleko jeszcze za granice rozsadku moge sie przesunac. Jednorazowo na teraz moge 10 zl przelac. Prosze info o nr konta.
  8. [quote name='daga31081980']na ogłoszenia czekam ma ich mieć 55 szt.Ja ogłaszam ją na tablica pl na warszawę.Allegro usuwa ogłoszenia gdzie nie można kupić czegokolwiek . Pozostaje tylko filmik.Poproszę ciocię tobciu może pomoże[/QUOTE] Ciocia pomoze. :) Wlasnie przebrnelam przez caly watek Ramiry od poczatku do konca. Postaram sie usiasc nad filmem w piatek, jesli mi sie nie uda - to wowczas po niedzieli. Czytajac watek zastanawialam sie nad muzyka do filmku - jakby ktoras ciotka miala jakas sugestie - to zapraszam. Ja przeszperam swoje zasoby muzyczne.
  9. [quote name='Erica']tobciu - mogłbys mnie sprawdzić i też policzyć? Tak dla pewności. :) przejrzałam caly watek - zgadza sie :) Tylko dla pewnosci AtaO deklarowała 10 zł - a wpłynęło 20 zł ?
  10. [quote name='Plicha']Odesłałam pieniążki na podane konto :)[/QUOTE] Dzięki dobra kobieto ! :Rose:
  11. [quote name='Erica']tobciu - mogłbys mnie sprawdzić i też policzyć? Tak dla pewności. Ok, przejrzę dokładnie wieczorem. Teraz tylko na moment wpadłam. Na długo nie, bo mnie szef pogoni. :)
  12. [quote name='ewu']Jakieś wieści odnośnie terminu wizyty , plizzzzz......[/QUOTE] Ewu - ja sie nauczylam po watku Nestora, ze do Klaudii trzeba dzwonic :) Zadzwon prosze :)
  13. [quote name='Erica'] Tobciu - Ja mam coś ok. pół tuzina takich kurtek i nawet na ogólnym wątku Pszczyny o tym pisałam, że mogę je przekazać. Tylko jeśli myślisz o akcji Arjuny to ona chyba wymaga, żeby do każdego kubraczka była przypisana osoba za niego odpwiedzialna? Tak, o Ajruny bazarek mi chodzi. :) A do Denisa i kubraczka to osoba przypisana odpowiedzialna to by Kluadus byla, prawda ? :) Pomysl z tymi kubraczkami dla Pszczynskich psiakow bardzo mi sie podoba. :) [quote name='Erica']Czyli z tym kontem już wyjaśnione? Tak, juz sie wyjasnilo. Wyslalam do Plichy prawidlowy numer konta od Klaudii.
  14. CUDNY JEST ! Trzymam kciuki za Ciebie przystojniaku !
  15. [quote name='Klaudus__']Chłopak zaczął kaszleć... Chyba się przeziębił... :( Oj.. a jest jakakolwiek szansa, by weterynarz mogl go zbadac w tym schronisku ? Gdzies byl bazarek kubraczkowy. moze by mu kubraczek uszyc ? (jak dobrze pamietam, na tym bazarku trzeba bylo swoje materialy przyslac, jakies kurtki, ect, a dziewczyny przerabialy je na kubraczki). moze ma ktos z nas jakas kurtke na zbyciu ? Ale przede wszystkim dobrze by bylo by zobaczyl go weterynarz..
  16. Paznokcie obgryzlam u jednej reki denerwujac sie Jego podroza w sobote..
  17. Nutuś został uratowany w Radziejowicach, ale w hoteliku jest koło Krakowa. A domyślam się, ze pisząc "okolica ta sama" miałaś na myśli Radziejowice. To nie wiem, czy ciotki Nutkowe beda w stanie same dopomoc. Moze najszybciej znajdziesz kogos z okolic na watkach w woj. mazowieckim ? Trzymam kciuki za powodzenie i uratowanie psiaka.
  18. [quote name='Plicha']Kochane cioteczki nie wiem jakim cudem na moje konto dotarły wpłaty "dla Denisa". Ponieważ ja nie byłam jeszcze na tym wątku, nie wiedziałam nawet o jakiego psiaka chodzi, na szczęście znalazłam :) Mam 2 wpłaty od Izabeli M. i jedną od Aleksandry D. w sumie 90zł, przyznać się kto się pomylił :) Ja robiłam bazarki na Inkę i Bawarkę i jestem skarbnikiem Bawarki tylko :) Dajcie konto to przeleję tą kaskę a przy okazji zapoznam się z Denisem skoro już los mnie z nim połączył w taki sposób :) O matko kochana - to wplaty od nas : tobciu i Erica. W 3 wplatach przelewy 30+10 i 50 O jasna choelreka, ale taki numer konta dostalam jako konto Klaudii od cioteczki. Z Klaudus adresem. I Klaudus czeka, to na puszki i lekarstawa dla chlopaka bylo. Jejku.. jak dobrze, ze na Ciebie Plicha trafilo ! :) Odeslesz bardzo prosze do Klaudii ? Juz się Ja pytam o numer konta.
  19. :( postaram sie cos wysuplac jeszcze z kieszeni dla Rudego. Zdrowiej chlopaku, los sie musi w koncu odmienic.
  20. [quote name='rents']:-( To nikt Deniskowi juz nie pomoże ?[/QUOTE] Oj, nie strasz. Mysle, ze pomoze jeszcze ktos. Dzis, albo jutro bede dalej wysylac zaproszenia. Czekam na fanty tez od jednej cioteczki na bazarek - to tez sie zmobilizuje by czas na bazarek znalezc.
  21. [quote name='paulina02']Witaj suchą dostałam trochę , chyba żebyś chciał coś dorzucić na puszki .Odpisz ;)[/QUOTE] Czy sucha, czy mokra - kupisz co bedzie w danym momencie bardziej potrzebne. :) Podeslij pls konto :)
  22. Popieram ! Idzcie dziewczyny we dwie :) Przeswietlcie Pana dokladnie :)
  23. moze to dobrze :) moze to po to by DT zamienil sie w DS :)
  24. Poprosze nr konta na pw. Wysle pare zlotych na karme.
  25. Dzis juz 19... mysle, że Pan te 4 dni poczeka. Ewu bylaby NAJLEPSZA osoba do zrobienia wizyty zwiadowczo-wywiadowczej dla Czarka :)
×
×
  • Create New...