Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Zatem mały rudy Norek dzięki ofiarności ciotki magdoli i Jej córki ma bazarrrrrrooooo, że HEJ ! Do podziału wraz z kolegą Miśkiem. Zapraszamy ciotki, może coś kupicie dla Waszych pociech :) I bardzo prosimy o pomoc w rozsyłanie bazarku, fantów jest naprawdę sporo i przez kolejne dni będę dodawać nowe - dla każdego wystarczy. :) Jutro, pojutrze zrobię też mały banerek do podpisu z reklamą bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2354/bazarekkolaz1.jpg[/IMG][/URL]
  2. dziewczyny, przepraszam, ze jeszcze chlopak nie ma obiecanych ogloszen. Nie mam kiedy usiasc i sciagnac tekst i zdjecia. Z niczym sie ostatnio nie wyrabiam. I tak cichutko liczyłam, ze Sonia&me cos z Tata wynegocjuje. Ale juz jutro - OBIECUJE - wysle go do AgnieszaO do oglaszania. [B]p.s. właśnie szykuję maila. Dam ogłoszenia (50 ogłoszeń) na LUBUSKIE p.s. RYSIOWE info wysłane do ogłoszeń. Dodałam zdanie, że transport psiaka możliwy. [/B]Ściągając zdjęcia obejrzałam dokładnie Rysia - ależ to piękny, duży pies. :) I taki pogodny ! :)
  3. [quote name='Justyna Lipicka']ja mogę zrobić ale też dopiero jak kończe obecny, czyli za ok tydzień... a może Mazowszanka? ona robiła wcześniej Czarusiowi 2 bazarki i duzo kasy z tego było:)[/QUOTE] A dałabyś radę ustalić z Mazowszanką, której z Was by lepiej pasowało ? Prześlijcie mi proszę wówczas adres do wysyłki.
  4. Dziewczyny na FB jest Pani chętna przesłać fanty na bazarek dla CZARKA. Któraś mogłaby/chciała się podjąć poprowadzenia ? Ja chętnie, ale za miesiąc dopiero. Jestem w trakcie przygotowania dużego bazaru dla Norka i Miśka i nie dam rady fizycznie i czasowo pociągnąć równolegle drugiego bazarku. Także jeśli któraś ciotka by zechciała zrobić Czarkowy bazarek - proszę na pw adres do wysyłki, przekaże Pani z FB. ps. Bazarek co robię jeszcze nie działa, ale część już jest - gdyby ktoś chciał spojrzeć, a potem coś kupic - zapraszam : Mnóstwo dziecięcych zabawek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-BAZAR-w-budowie-nie-wpisywac-sie-proszę-Dla-Norka-i-Misia[/URL]
  5. kciuki moooooooooooooocno zaciśnięte :)
  6. dziękuję za zaproszenie. Zadeklarowana jestem po uszy, a psiaki coś domu nie znajdują.. :( Ale postaram się dla Kody coś z kieszeni wydobyć, choćby jednorazowo, ale już w czerwcu. Przeczytam wątek jutro. Piękna jest... i dzieciaczki ma cudne... :( Szkoda, że w takiej sytuacji to wszystko... na ilość.. Biedna sunia. :(
  7. [quote name='ewu']Zmień może słowo "hotelik" na dom tymczasowy żeby nie było nieścisłości. Czarek jest w województwie śląskim ale najlepsze adopcje są w Krakowie i okolicach.Można więc zacząć od śląskiego i Krakowa.[/QUOTE] Ok, zmienię. To ja biorę województwo śląskie. Kto bierze Małopolskę ???
  8. [quote name='agaga21']czy hera ma ogłoszenia?[/QUOTE] miała pakiet 50 jakieś dwa miesiące temu. Czas byłoby ponowić. Mogę przesłać tekst i zdjęcia na mail, które używałam. :)
  9. [quote name='tobciu']Czy ktoś mógłby podsumowac i wkleic linki (np w rozliczeniach) gdzie Czarek był ogłaszany ? Na jakie wojewodztwa ? Teraz w maju wyczyściłam się z pieniędzy na pakiety, ale a konto czerwcowej puli mogę kupi Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Potrzebuję info na jakie województwo, tekst, zdjęcia mam.[/QUOTE] HALLO, przejrzałam wątek wstecz i użyję do ogłoszeń tekst Klaudus : [COLOR=#0000cd]Czaruś to około 1,5 roczny psiak w typie Owczarka Niemieckiego.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Schroniskowa buda była dla Niego nie lada traumą...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Dzięki pomocy wielu wspaniałych ludzi Czarek zamieszkał w hoteliku, gdzie udało Nam się dowiedzieć o Nim wiele cennych rzeczy...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Wiemy, że to typowo domowy pies. Uwielbia kontakt z dziećmi, dorosłymi oraz innymi psiakami.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Do kotów podchodzi z dystansem.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Będzie idealnym przyjacielem Rodziny - wiernym NA ZAWSZE! Wystarczy, że Go pokochasz...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Czarek jest zaszczepiony i wykastrowany.[/COLOR] [COLOR=#0000cd] [/COLOR] [COLOR=#0000cd]Kontakt: [/COLOR] [COLOR=#0000cd]tel: 785 549 189 [/COLOR] [COLOR=#0000cd]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [B]Potrzebuję info na jakie województwo zacząć ogłaszać. W jakim województwie jest Czarek ? Może zacząć od tegoż województwa i potem kolejne sąsiadujące ?[/B] Kupię Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Może inna cioteczka zakupi też (np. u AgnieszkaO, będzie Jej łatwiej robić te same ogłoszenia, tylko na inne województwa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225633-Bazarek-ogłoszeniowy-na-Emila-Kropkę-Sisi-do-13-05-2012-zapraszam![/URL] ). I tak jak intensywnie ogłosimy go w kilku województwach, a po 2 miesiącach znowu ponownie - to ktoś go wypatrzy.
  10. [quote name='furciaczek']Brunio zle znosi upaly, apetyt stracil...humorek wraca wieczorami dopiero.[/QUOTE] no tak... :( a dałoby się go troszkę przytrymować ? Nie... ?
  11. [quote name='tobciu'][B]Akrum - to ja mu kupię pakiet ogłoszeń na LUBUSKIE.[/B] Tekst wezmę z Twoich ogłoszęn, dane też.[/QUOTE] To wysłałam informacje do tatankas. Będzie miał DOLAR pakiet 30 ogłoszeń na Lubuskie. W czerwcu kupię kolejne.
  12. [quote name='agaga21']rozmawiałam z karoliną właśnie. obiecała jutro wysłać pieniądze z bazarku :)[/QUOTE] zapomniała wcześniej ... ? :mad:
  13. Ja tam uparcie Brita polecam :) Dobra, w bardzo rozsądnej cenie karma. Jako pierwsze wymieniane mięso. Nie zboża. Ważne - to co pierwsze w składzie, jest podstawą. Zatem jeśli wymienione są zboża... są to zboża. A to pies, nie kura. :) A.. i na początek zamówcie proszę mu jakąś mniejszą pojemność. 1kg, 3kg lub 8kg (zależnie co to za karma będzie, różne wagowo są mniejsze opakowania). Tak by sprawdzić, jak mu smakuje, jak toleruje.
  14. Strasznie mi się głupio zrobiło, że ja swojemu nie zapewniam tyle czasu na spacerach... :( Karmę też raczej nie tą dla amstaffow mu daję... Ojojoj... niedobra ja.. :)
  15. Wspaniały domek stały napisał : "nuncek z dzisiaj na fotelu i dawniejszy, sprzed miesiąca, z Pusiakiem w budzie pod biurkiem" [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6876/img1136wr.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3323/img1137r.jpg[/IMG] Jak patrzę na te zdjęcia łza się w oku ze wzruszenia kręci :) :) :) [B]Pani Aniu wraz z Rodziną - dziękujemy ! :)[/B]
  16. [quote name='eliza_sk']Ale Nutek ma farta, trafił do naszej kochanej pani Ani, która adoptowała naszego Cygunia. Anioł nie człowiek ![/QUOTE] Zgadza się :) :) Dziś wstawię nowe zdjęcia Nutka. :)
  17. [quote name='tobciu']Oj, wydarzenie Czarka na FB się zakończyło, nie da się daty zmienić. Zrobię nowe.[/QUOTE] NOWE WYDARZENIE CZARKA NA FB : [URL]http://www.facebook.com/events/193784067411245/?context=create[/URL] Uaktualnię je w ciągu dnia. Bardzo proszę się dodać i udostępniać.
  18. [quote name='thinkplando']nieprecyzyjnie się wyraziłam - 40 zl/mcznie , w tym miesiącu 80 zł za maj i czerwiec tylko pls niech ktoś mi podeśle na priva wszystkie dane do przelewu ;)[/QUOTE] Dzięki dobra KOBIETO ! :) Czarusiowy skarbnik wyśle Tobie dane :)
  19. Oj, wydarzenie Czarka na FB się zakończyło, nie da się daty zmienić. Zrobię nowe.
  20. [quote name='terier']Ubiegłam :)[/QUOTE] I u Stasia widzę też mnie ubiegłaś :) :)
  21. EWU - nie zdążyłam z wstawieniem. :) To idę wstawic na FB zatem. Czy ktoś mógłby podsumowac i wkleic linki (np w rozliczeniach) gdzie Czarek był ogłaszany ? Na jakie wojewodztwa ? Teraz w maju wyczyściłam się z pieniędzy na pakiety, ale a konto czerwcowej puli mogę kupi Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Potrzebuję info na jakie województwo, tekst, zdjęcia mam. Czarek był kastrowany ??????? Czy nie ????
  22. O.... a ja tez własnie zasiadłam do wrzucenia fotek :) I mnie ubiegłaś / ubiegłeś :)
  23. [quote name='magdola']No cóż, będzie bazarek, jeszcze do jednego wetabzadzwonie, ale dopiero po 16, bo wtedy będzie lekarz i trzeba z nim osobiście rozmawiać... Ps. Norek był dzisiaj pierwszy raz sam w domu i "obgryzl"drzwi ;) i strasznie sie cieszy jak Pati do domu przychodzi, skacze, lize, wywiad koziolki :diabloti:[/QUOTE] oj kurka.. duże te zniszczenia ? Fajnie, że na Pati się tak cieszy. :) Bazarro będzie. Zgodę moda już mam. Zacznę dziergać dziś, jutro i sukcesywnie fanty dodawać dzień pod dniu, do działającego już bazarku. Magdola zaszalała z ilością fantów.
  24. Jak DT ma taką wagę ludzką - niech się ktoś zważy wpierw sam, a potem razem z psem :) My tak Bragiego ważymy w warunkach domowych. :)
×
×
  • Create New...