-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Zatem mały rudy Norek dzięki ofiarności ciotki magdoli i Jej córki ma bazarrrrrrooooo, że HEJ ! Do podziału wraz z kolegą Miśkiem. Zapraszamy ciotki, może coś kupicie dla Waszych pociech :) I bardzo prosimy o pomoc w rozsyłanie bazarku, fantów jest naprawdę sporo i przez kolejne dni będę dodawać nowe - dla każdego wystarczy. :) Jutro, pojutrze zrobię też mały banerek do podpisu z reklamą bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-na-DZIEŃ-DZIECKA-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2354/bazarekkolaz1.jpg[/IMG][/URL] -
dziewczyny, przepraszam, ze jeszcze chlopak nie ma obiecanych ogloszen. Nie mam kiedy usiasc i sciagnac tekst i zdjecia. Z niczym sie ostatnio nie wyrabiam. I tak cichutko liczyłam, ze Sonia&me cos z Tata wynegocjuje. Ale juz jutro - OBIECUJE - wysle go do AgnieszaO do oglaszania. [B]p.s. właśnie szykuję maila. Dam ogłoszenia (50 ogłoszeń) na LUBUSKIE p.s. RYSIOWE info wysłane do ogłoszeń. Dodałam zdanie, że transport psiaka możliwy. [/B]Ściągając zdjęcia obejrzałam dokładnie Rysia - ależ to piękny, duży pies. :) I taki pogodny ! :)
-
[quote name='Justyna Lipicka']ja mogę zrobić ale też dopiero jak kończe obecny, czyli za ok tydzień... a może Mazowszanka? ona robiła wcześniej Czarusiowi 2 bazarki i duzo kasy z tego było:)[/QUOTE] A dałabyś radę ustalić z Mazowszanką, której z Was by lepiej pasowało ? Prześlijcie mi proszę wówczas adres do wysyłki.
-
Dziewczyny na FB jest Pani chętna przesłać fanty na bazarek dla CZARKA. Któraś mogłaby/chciała się podjąć poprowadzenia ? Ja chętnie, ale za miesiąc dopiero. Jestem w trakcie przygotowania dużego bazaru dla Norka i Miśka i nie dam rady fizycznie i czasowo pociągnąć równolegle drugiego bazarku. Także jeśli któraś ciotka by zechciała zrobić Czarkowy bazarek - proszę na pw adres do wysyłki, przekaże Pani z FB. ps. Bazarek co robię jeszcze nie działa, ale część już jest - gdyby ktoś chciał spojrzeć, a potem coś kupic - zapraszam : Mnóstwo dziecięcych zabawek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-BAZAR-w-budowie-nie-wpisywac-sie-proszę-Dla-Norka-i-Misia[/URL]
-
kciuki moooooooooooooocno zaciśnięte :)
-
dziękuję za zaproszenie. Zadeklarowana jestem po uszy, a psiaki coś domu nie znajdują.. :( Ale postaram się dla Kody coś z kieszeni wydobyć, choćby jednorazowo, ale już w czerwcu. Przeczytam wątek jutro. Piękna jest... i dzieciaczki ma cudne... :( Szkoda, że w takiej sytuacji to wszystko... na ilość.. Biedna sunia. :(
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
:) :) :) Fajny jest :) :) :) -
Hera 8 letnia wyniszczona amstaffka! MA DOM! :)
tobciu replied to Asta17's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']czy hera ma ogłoszenia?[/QUOTE] miała pakiet 50 jakieś dwa miesiące temu. Czas byłoby ponowić. Mogę przesłać tekst i zdjęcia na mail, które używałam. :) -
[quote name='tobciu']Czy ktoś mógłby podsumowac i wkleic linki (np w rozliczeniach) gdzie Czarek był ogłaszany ? Na jakie wojewodztwa ? Teraz w maju wyczyściłam się z pieniędzy na pakiety, ale a konto czerwcowej puli mogę kupi Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Potrzebuję info na jakie województwo, tekst, zdjęcia mam.[/QUOTE] HALLO, przejrzałam wątek wstecz i użyję do ogłoszeń tekst Klaudus : [COLOR=#0000cd]Czaruś to około 1,5 roczny psiak w typie Owczarka Niemieckiego.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Schroniskowa buda była dla Niego nie lada traumą...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Dzięki pomocy wielu wspaniałych ludzi Czarek zamieszkał w hoteliku, gdzie udało Nam się dowiedzieć o Nim wiele cennych rzeczy...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Wiemy, że to typowo domowy pies. Uwielbia kontakt z dziećmi, dorosłymi oraz innymi psiakami.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Do kotów podchodzi z dystansem.[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Będzie idealnym przyjacielem Rodziny - wiernym NA ZAWSZE! Wystarczy, że Go pokochasz...[/COLOR] [COLOR=#0000cd]Czarek jest zaszczepiony i wykastrowany.[/COLOR] [COLOR=#0000cd] [/COLOR] [COLOR=#0000cd]Kontakt: [/COLOR] [COLOR=#0000cd]tel: 785 549 189 [/COLOR] [COLOR=#0000cd]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [B]Potrzebuję info na jakie województwo zacząć ogłaszać. W jakim województwie jest Czarek ? Może zacząć od tegoż województwa i potem kolejne sąsiadujące ?[/B] Kupię Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Może inna cioteczka zakupi też (np. u AgnieszkaO, będzie Jej łatwiej robić te same ogłoszenia, tylko na inne województwa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225633-Bazarek-ogłoszeniowy-na-Emila-Kropkę-Sisi-do-13-05-2012-zapraszam![/URL] ). I tak jak intensywnie ogłosimy go w kilku województwach, a po 2 miesiącach znowu ponownie - to ktoś go wypatrzy.
-
[quote name='furciaczek']Brunio zle znosi upaly, apetyt stracil...humorek wraca wieczorami dopiero.[/QUOTE] no tak... :( a dałoby się go troszkę przytrymować ? Nie... ?
-
[quote name='tobciu'][B]Akrum - to ja mu kupię pakiet ogłoszeń na LUBUSKIE.[/B] Tekst wezmę z Twoich ogłoszęn, dane też.[/QUOTE] To wysłałam informacje do tatankas. Będzie miał DOLAR pakiet 30 ogłoszeń na Lubuskie. W czerwcu kupię kolejne.
-
[quote name='agaga21']rozmawiałam z karoliną właśnie. obiecała jutro wysłać pieniądze z bazarku :)[/QUOTE] zapomniała wcześniej ... ? :mad:
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Ja tam uparcie Brita polecam :) Dobra, w bardzo rozsądnej cenie karma. Jako pierwsze wymieniane mięso. Nie zboża. Ważne - to co pierwsze w składzie, jest podstawą. Zatem jeśli wymienione są zboża... są to zboża. A to pies, nie kura. :) A.. i na początek zamówcie proszę mu jakąś mniejszą pojemność. 1kg, 3kg lub 8kg (zależnie co to za karma będzie, różne wagowo są mniejsze opakowania). Tak by sprawdzić, jak mu smakuje, jak toleruje. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi się głupio zrobiło, że ja swojemu nie zapewniam tyle czasu na spacerach... :( Karmę też raczej nie tą dla amstaffow mu daję... Ojojoj... niedobra ja.. :) -
Wspaniały domek stały napisał : "nuncek z dzisiaj na fotelu i dawniejszy, sprzed miesiąca, z Pusiakiem w budzie pod biurkiem" [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/6876/img1136wr.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3323/img1137r.jpg[/IMG] Jak patrzę na te zdjęcia łza się w oku ze wzruszenia kręci :) :) :) [B]Pani Aniu wraz z Rodziną - dziękujemy ! :)[/B]
-
EWU - nie zdążyłam z wstawieniem. :) To idę wstawic na FB zatem. Czy ktoś mógłby podsumowac i wkleic linki (np w rozliczeniach) gdzie Czarek był ogłaszany ? Na jakie wojewodztwa ? Teraz w maju wyczyściłam się z pieniędzy na pakiety, ale a konto czerwcowej puli mogę kupi Czarkowi pakiet 50 ogłoszeń. Potrzebuję info na jakie województwo, tekst, zdjęcia mam. Czarek był kastrowany ??????? Czy nie ????
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']No cóż, będzie bazarek, jeszcze do jednego wetabzadzwonie, ale dopiero po 16, bo wtedy będzie lekarz i trzeba z nim osobiście rozmawiać... Ps. Norek był dzisiaj pierwszy raz sam w domu i "obgryzl"drzwi ;) i strasznie sie cieszy jak Pati do domu przychodzi, skacze, lize, wywiad koziolki :diabloti:[/QUOTE] oj kurka.. duże te zniszczenia ? Fajnie, że na Pati się tak cieszy. :) Bazarro będzie. Zgodę moda już mam. Zacznę dziergać dziś, jutro i sukcesywnie fanty dodawać dzień pod dniu, do działającego już bazarku. Magdola zaszalała z ilością fantów. -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Jak DT ma taką wagę ludzką - niech się ktoś zważy wpierw sam, a potem razem z psem :) My tak Bragiego ważymy w warunkach domowych. :)