Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Cudak']Najlepiej jakby pati zadzwoniła pod nr, który dostała na awizo i umówiła się na konkretną godzinę, kiedy będzie w domu.[/QUOTE] wywnioskowałam, że skoro nie dostali karmy i pytała Patrycja ogólnie o przesyłkę - to i awizo nie mieli. Ale nie ma co gdybać. :) Zapytam, tylko Patrycja jest dziś dostępna dopiero kolo północy. GLS ma w Kliniskach magazyny, może jakby mieli odesłać to lepiej podjechać do nich odebrać tą paczkę. Mgro by przetrzymała u siebie i by się jakoś odebrało ją od Marty. 2 razy awizowaną przesyłkę raczej po raz 3 nie dowożą.
  2. [quote name='Cudak']Już patrzę... Dwa razy awizowana, odbiorca nie obecny. Kurcze, żeby nie odesłali jej tylko :([/QUOTE] Do Klinisk jest nr telefonu na stronie co sprawdzasz przesyłkę. Zadzwoń proszę by powiedzieć, by nie odsyłali. Jutro Patrycja powinna być w domu.
  3. [quote name='Basia1968']dziewczyny kochane jakmacie kogoś bliżej cywilizacji to dajcie w okolice dużych miast - myt tutaj to zadupieeee mega - nie pasuje mi ten chętny z Nowej Dęby - walki psów tutaj są prawdopodobnie w .... na razie tyle. Nie dawajcie jej w te rejony plissss[/QUOTE] Jak rozumiem Basia1968 przeprowadziła już przed adopcyjną. I opinia kiepska ? Bo z podkarpackiego wątku dostałam jeszcze linka do przytuliska w Nowej Dębie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/181097-NOWA-D%C4%98BA-przytulisko"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/181097-NOWA-D%C4%98BA-przytulisko[/URL]
  4. [quote name='Paulina_mickey']Może tutaj zobacz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/181097-NOWA-DĘBA-przytulisko[/URL][/QUOTE] Dziękuję za linka.
  5. [quote name='Cudak']Tak, z zooplusa. Może przez to, że długi weekend, coś się opóźniło..[/QUOTE] jak z zooplusa to możliwe. od nich paczki w ciągu 4-5 dni przychodzą, a w miedzy czasie wolny weekend. Ja jak zamawiam, płace w poniedziałek rano, to paczkę mam w piątek. To jak zamawiałaś bardziej bliżej południa, to zarejestrowali pieniądze pewnie dopiero na wtorek. A w mailu, w którym przesyłają numer przesyłki, na stronie GLS co jest napisane ? Że przesyłka w Kliniskach, czy jeszcze nie ?
  6. [B]ZAPRASZAMY NA NOWY BAZAREK DLA NORKA. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228137-UTNIJ-NORKOWI-JAJECZKA-do-18-06-12-20-00-(czasu-dogo)?p=19221200#post19221200"][COLOR=#0000cd]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228137-UTNIJ-NORKOWI-JAJECZKA-do-18-06-12-20-00-(czasu-dogo)?p=19221200#post19221200[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228137-UTNIJ-NORKOWI-JAJECZKA-do-18-06-12-20-00-(czasu-dogo)?p=19221200#post19221200"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7148/norek002a.jpg[/IMG][/URL] Gdyby ktoś chciał dodać sobie reklamę do sygnatury, zapraszam - podlinkowane. Bazarek trwa tylko tydzień, warto by był widoczny przez ten czas. :) 150x100 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228137-UTNIJ-NORKOWI-JAJECZKA-do-18-06-12-20-00-(czasu-dogo)"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7325/dsc6711002a.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Cudak']Karma dla Norka zamówiona była 1.06.br, doszła?[/QUOTE] Info z DT - nie dotarła. :shake: Kurierem była przesyłka wysyłana ?
  8. :laola: [SIZE=4][COLOR=#0000cd][B]H U R R R A ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE] :laola: Bądź szczęśliwa Hercia ! :)
  9. [quote name='mgro']Postaram się przygotować coś w ciągu tygodnia ale na cały bazar nie wiem czy starczy, mam nadzieję, że ktoś się dorzuci.[/QUOTE] a moze zrobimy jak ostatnio przy reksiowym bazarku ? dorzucilabym do tych fantow co po ostatnim-rozliczanym bazarku pozostalo.
  10. Bazarek Norka i Miska się rozlicza. Dziś poszła partia paczek. I będzie trzeba robic kolejny, by zwrócić za pogryzione drzwi, kable. by nazbierac na konsultacje z behwiorysta. Dokończyć zamysl kastracji, no i na jego utrzymanie... ktoś ma fanty jakies moze co by chciał dla Norka przeznaczyć ? [B]Przydadzą się.[/B] Dt chce Norkowi dać szansę. [B]Wsparcie naprawdę potrzebne[/B]. Nie zostawiajmy ich. ;)
  11. wysłałam na parę wątków w podkarpackim.
  12. [quote name='Kajusza']Donka ma na takie ogłoszenia: - zakupione przez Alojzynę ... post 1289 - woj. śląskie - zakupione przez Tobciu ... post ... - woj. małopolskie - zakupione przez Aidę ... post ... - woj. opolskie - zakupione przez magdola ... post ... - woj. lubuskie to może teraz na wielkopolskie?[/QUOTE] Dobrze, to będzie na Wielkopolskę. Pościągam tylko zdjęcia nowe DONY. :) Pakiet 50 ogłoszeń.
  13. Pati przeprowadź z nim rozmowę dyscyplinującą. :) Że następnym razem może nie mieć szczęścia jak miał do tej pory. I co mu wogle brakuje? Ma ludzi, zainteresowanie, ciepło, jedzenie, swój kącik. Tylko siedzieć i po rękach lizać. :) A nie cyrki odprawiać.
  14. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do wizyty przed adopcyjnej. Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek']Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16
  15. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=2]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  16. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=2]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  17. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=2]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  18. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=2]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  19. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  20. Norku, zrozum chłopaku, że od Ciebie wszystko zależy co z Tobą będzie.. p.s. zobaczcie przez przypadek znalazłam klon Norka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223560-TOBI-przygarnij-mnie-jestem-taki-samotny/page8[/URL]
  21. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  22. Przepraszam za wtargnięcie na wątek ale szukamy kogoś do[U][B] wizyty przed adopcyjnej.[/B][/U] Może ktoś mógłby z Was pomóc ? [quote name='furciaczek'][B][SIZE=3]Niestety okazalo sie ze miejscowosc w ktorej potrzebna jest wizyta jest zbyt bardzo oddalona od Rzeszowa... Nie mamy wizytatora!! [/SIZE][/B][B][SIZE=3] Miejscowosc to "Nowa Deba" - najblizsze wieksze miasta to Tarnobrzeg (25km) , Mielec (35km)... Dzwonilam juz do Basi649 z Tarnobrzega, niestety zalatana strasznie i nie da rady...nie kojarzy tez nikogo kto moglby wizyte dla TTb przeprowadzic... [/SIZE][/B][/QUOTE] [B][SIZE=3] [/SIZE][/B][SIZE=3]Wątek suni, dla której szukamy osoby do przedadopcyjnej : [/SIZE][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dosta%C5%82a-szans%C4%99-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216084-Duma-amstaffka-z-Obornik-dostała-szansę-zbieramy-fundusze-i-szukamy-DS!/page16[/URL]
  23. Może powklejać info na wątki w podkarpackim ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1163-podkarpackie[/URL] Zaraz wkleję na parę wątków. Póki jeszcze jestem przy laptopie.
  24. [B]Jakie województwo teraz jest do ogłoszeń następne w kolejne ? Będzie miała kolejny pakiet ogłoszeń ode mnie. Tylko na jakie województwo teraz ??[/B]
  25. Huk roboty to Klaudia ma, to nie podlega dyskusji i wątpliwości, ale raz na miesiąc można napisać... :)
×
×
  • Create New...