Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='tobciu']Dolarowe wydarzenie na FB zakonczylo się 9 maja. Zrobi nowe ? W tym w zwiazku z upływem terminu nie mogę tytułu edytowac.[/QUOTE] [quote name='agaga21']tobciu, jak najbardziej :) dolcio wciąż szuka domku najlepszego z najlepszych. niestety telefonów brak :([/QUOTE] Wstyd się przyznać, ale dopiero dziś się zabrałam za nowe wydarzenie. :oops: [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witajcie Kochani [/FONT][/COLOR][/LEFT] [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziękujemy za Waszą pomoc wspierającą Dolara.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Prosimy nie opuszczajcie go, bo nadal jej potrzebuje. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dolar jest zdrowy, wykastrowany, ułożony [/FONT][/COLOR][/LEFT] [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Tylko własnego człowieka mu brakuje. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Poprzednie wydarzenie DOLARA się przeterminowało i nie można go już udostępnia ani dodawać zdjęć. Zatem chłopak ma juz nowe wydarzenie i liczymy, że ktoś go wreszcie wypatrzy. [/FONT][/COLOR][/LEFT] [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy - dołączcie do nowego Dolarowego wydarzenia.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NOWE WYDARZENIE DOLARA :[/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.facebook.com/events/238935902884490/[/URL] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ALBUM ZDJĘĆ NOWEGO WYDARZENIA :[/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.453148814713178&type=1[/URL] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ALBUM ZDJĘĆ POPRZEDNIEGO WYDARZENIA :[/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=o.256184127782127&type=1[/URL] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]POPRZEDNIE WYDARZENIE DOLARA :[/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.facebook.com/events/256184127782127/[/URL] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pozdrawiamy ! [/FONT][/COLOR][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/7185/dolar0706122003.jpg[/IMG][/LEFT]
  2. DUMA, trzymam kciuki !!!!!!!!!!!! Nie że Ci żałuję Mała (bo wcale nie), ale obym nie musiała robić Ci tych ogłoszeń :)
  3. Łojej !!! Jaki przystojniak !!! Wstawię na FB :) Dolciowe odłoszenia na zachodnio-pomorskei się robią. Dodam to pierwsze zdjęcie.
  4. Przepraszam Balonika-Gucia, że na jego wątku, ale szukamy kogoś do wizyty przed adopcyjnej : [quote name='Klaudus__'][I] Miałam o chłopaka obiecujący telefon. Trzeba kogoś konkretnego na wizytę z miejscowości Inwald między Wadowicami ,a Andrychowem. DOŚĆ PILNA SPRAWA[/I][/QUOTE] Byłybyście w stanie dopomóc ? wątek Czarka : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/219974-On-kowaty-Smutek-vel-Czarek-brakuje-deklaracji-na-155-z%C5%82!!-B%C5%82agam-o-pomoc/page45"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219974-On-kowaty-Smutek-vel-Czarek-brakuje-deklaracji-na-155-zł!!-Błagam-o-pomoc/page45[/URL]
  5. Przepraszam Zuzię, że na jej wątku, ale szukamy kogoś do wizyty przed adopcyjnej : [quote name='Klaudus__'][I] Miałam o chłopaka obiecujący telefon. Trzeba kogoś konkretnego na wizytę z miejscowości Inwald między Wadowicami ,a Andrychowem. DOŚĆ PILNA SPRAWA[/I][/QUOTE] Byłybyście w stanie dopomóc ? wątek Czarka : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/219974-On-kowaty-Smutek-vel-Czarek-brakuje-deklaracji-na-155-z%C5%82!!-B%C5%82agam-o-pomoc/page45"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219974-On-kowaty-Smutek-vel-Czarek-brakuje-deklaracji-na-155-zł!!-Błagam-o-pomoc/page45[/URL]
  6. Klaudia, skrzynkę masz zapchaną. wysłałam zapytanie do togaa i ihabe.
  7. Nornik-Szkodnik. Kciuki trzymam. Jak pod bramę wrócił to już jakiś mały sukces.
  8. Mogę wydrukować ze 20 ulotek, nie wiem na ile tuszu wystarczy. I jutro podrzuciłabym do Reptowa.
  9. :((( masakra jakaś... dlaczego ten pies nie daje sobie pomóc...
  10. Taki pierwszy zrobiłam, tak na szybko. Może być ? Zrobiłabym jeszcze 250x100 i może 500x100 (jakby ktoś chciał) Ten banerek jest 120x100 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-stracił-DT-((-potrzebne-DEKLARACJE-na-hotelik!!!"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3545/beznazwy2bs.jpg[/IMG][/URL]
  11. Z ogłoszeń ktoś zadzwonił.. ? Choć jeden... ?
  12. Pati nie poddawaj się. Może faktycznie nabierze ogłady i do Was wróci. Pakuję bazarkowe fanty. Potem muszę nad pracą posiedzieć. Jak nie padnę zrobię Norkowi banerek. A propo deklaracji, daje 10 zł. Ja jestem mocno nastawiona na szybką kastrację chłopaka, bo wierzę, że go to wyciszy, a w tym są jego szanse. A że trzeba jakoś zapłacić za hotel, to kastracja będzie tak po macoszemu pewnie traktowana. Chcę wyłożyć od siebie na to 50 zł. Resztę trzeba będzie jakoś wykombinować. Stąd jako deklarację oferuję 10 zł a nie 15 zł jak wspominałam wcześniej. Czy ktoś mógłby się zorientować jakie ceny kastracji są w Stargardzie ?
  13. spróbujmy z kagańcem jak będzie się zachowywał, co ? Jak jeszcze jest szansa. Z nornicą, bobrem skrzyżowany on czy co.. :(
  14. Dumowa deklaracja za czerwiec została wysłana. Pakiet ogłoszeniowy kupię jak tylko AgnieszkaO wznowi bazarek.
  15. Czerwcowa deklaracja dla Dolara została właśnie przelana.
  16. Deklaracja dla Bruna za czerwiec własnie wysłana. Bruno.. idź już psino do domu..
  17. omry witaj, napisałam Ci sms. Z DT magdola po 14 dopiero może się skontaktować.
  18. Heruś... gdzie Twój dom ????
  19. [quote name='omry']To do hoteliku w Reptowie? Możemy jutro pojechać, ale za zwrot kosztów niestety. To nie będzie dużo, bo jesteśmy ze Stargardu Szczecińskiego. Zawieźlibyśmy za swoje, ale uczymy się jeszcze i naprawdę nie mamy za co.. Nr: 792609250. Dzwonić nawet w nocy :)[/QUOTE] Magdola co ma kontakt z Pati poszla chyba już spac. Wyślę wiadomość do niej na sms i nr tel do Ciebie. Bylibyście dyspozycyjni jutro w jakiś konkretnych godzinach ? Za transport tam i z powrotem tak pi razy oko z 30 zł by wyszło ? To ja pokryję.
  20. [quote name='Zofija']Niestety nie mam od niej telefonu[/QUOTE] a furciaczek nie miała ?
  21. Sara do hoteliku jedzie... :( Pakiet ogłoszeń dla niej kupić ? Podeślecie proszę tekst ? I zdjęcia ? I na jakie województwo.
  22. kurcze.. ja jestem z Niebuszewa. Ale a'la mąż wstaje o 3 i jedzie do pracy. Mieszkanie mamy 2 pokojowe i drzwi tylko wejsciowe i do łazienki. Jak się z moim Bragim nie zgodzą, dojdzie szczekanie to a'la mąż się wścieknie. 1 : Magdola - jeśli byłabyś w stanie wziąść go na noc - to wstanę o 6 i przyjdę z Bragim po niego. Będą szły razem obok siebie to nawet jak będzie spięcie spokojnie opanuję. I wówczas odprowadzę go do Lidla. 2 : A wersja druga. Nie może zostać na noc u nich... ? W klatce.. niech nawet zasuną drzwiczki fotelem.. Cokolwiek. Jeśli mąż Pati byłby w stanie przywieść go na 9 na Chopina, niech wezmie taksówkę. Jak się zadzwoni i zapyta w korporacji to przyjedzie taka co psa weźmie. Ja zapłace.
  23. [quote name='chita']mozna sprobowac zachodnio-pomorskie a potem moze ja sprobuje na mazowieckie?:) tobciu wielkie dzieki!!![/QUOTE] nie ma za co Chita.. zadeklarowana jestem naokoło.. nowych bied już nie mogę wspomagać bo pod most pójdę.. Muszę zatem te co są brzydko mówiąc popchać do domu - by zrobiły miejsce na nowe..
×
×
  • Create New...