-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
DaddaM Bardzo ładne zdjęcia. Mogę Cie prosić jeszcze o tekst do ogłoszenia, dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za Sabę. Info na jakie województwo ma być ogłaszana. Info czy jest sterylizowana / szczepiona. Chciałam skopiować tekst z linków powyżej, ale w przynajmniej kilku pierwszych linkach nic nie ma. :roll:
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
tobciu replied to mgro's topic in Już w nowym domu
ja też cały czas wyglądam tej pani, o której Lupi i Cudak wspominałam. Nie zapomniałam. Może tym czasem pakiet ogłoszeń mu dam ? -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
tobciu replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
się łza w oku ze wzruszenia zakręciła. :) -
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
tobciu replied to koelka's topic in Już w nowym domu
mam wykupiony pakiet chyba 30 ogłoszeń. Miał być na sunie onka, która pojechała na DT i zostaje jako DS. To mogę spożytkować go dla Kuli i szczylków. Proszę o info z tekstem, terenem do ogłoszeń. -
tez czekam na zdjecia Dolcia.. a tu ni widu, ni słychu.
-
A czy Państwo są w stanie przyjechać, poznać Czarka osobiście ? Na rozmowę z osobą odpowiedzialną za psa ? Żeby nie było, że sieję złe fluidy... ale on miałby jechać gdzieś w głąb Niemiec, tak ? Nie za miedzę, gdzie w razie niepowodzenia można by po niego pojechać.. A w takim razie Panią Iwonę zna ktoś osobiście ? Sorry, za mój sceptycyzm... może czarno widzę mocno na wyrost i się mylę, ale dokładam cegiełkę do utrzymywania chłopaka - to i mogę zdanie wyrazić. :) I nie wyrażam swych wątpliwości, przeciwko komuś, tylko z troski o psa. :)
-
[quote name='Justyna Lipicka']wg mnie jak dobry dom to i do Niemiec mógłby jechać[/QUOTE] ale wówczas - moim zdaniem - ktoś kogoś z tego domu, czy kogoś polecającego powinien znać osobiście. Nie tylko z opisu i własnego przedstawienia się domu. Bo w razie "W" - to kto będzie jechał do Niemiec ? To oczywiście tylko moje zdanie. Ja z natury jestem podejrzliwa.
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
tobciu replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
powodzenia ! :) -
[quote name='sharka']na poprzedniej stronie w poście 70 jest tekst, który był w poprzednim pakiecie (trzeba dopisać że możliwa jest pomoc w dowiezieniu psa na terenie całego kraju), a ładne zdjęcia są od postu 54. Cioteczko Ag_konin proszę rzuć swoim doświadczonym okiem na tekst i obszar ogłaszania i daj zielone światło lub nanieś światłą korektę, plissss...[/QUOTE] cioteczki to mam zielone swiatlo ? :) Oglaszalabym go.
-
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
tobciu replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
To czekamy. I chuchamy na szczęście :) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Kilka telefonów było po ostatniej emisji ogłoszeń, ale Donka wciąż czeka:([/QUOTE] trzymamy kciuki, dobrze, że jest odzew. To może by ogłoszenia na kolejne województwo małej zrobić ? -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
tobciu replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
:) z opisu samego można się zakochać... :) nigdy nie pojmę, jak ludzie mogą się pozbywać takich przyjaciół... -
Owczareczka JUŻ w nowym, kochającym domku - ŻYCZĘ SZCZĘSCIA!!
tobciu replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
to jestem też . -
To czekam niecierpliwie na fotki. I powodzenia na ustnych maturach !
-
[quote name='sharka']poprzednie były chyba ponad miesiąc temu robione, tylko czy tekst zmieniać jakoś? cioteczki Rysiowe dajcie znać![/QUOTE] też pakiet miał rozumiem ? W sumie nie szkodzi, że stosunkowo niedawno miał ogłoszenia. Zmieni się trochę tytuł, określi inny obszar do ogłoszeń i szanse choć trochę psiska wzrosną. Poproszę na pw tekst do ogłoszeń, zdjęcia, określenie terenu ogłaszania : cała Polska, czy jakieś konkretne województwo. Oraz info czy był kastrowany.