Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. DaddaM Bardzo ładne zdjęcia. Mogę Cie prosić jeszcze o tekst do ogłoszenia, dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za Sabę. Info na jakie województwo ma być ogłaszana. Info czy jest sterylizowana / szczepiona. Chciałam skopiować tekst z linków powyżej, ale w przynajmniej kilku pierwszych linkach nic nie ma. :roll:
  2. ja też cały czas wyglądam tej pani, o której Lupi i Cudak wspominałam. Nie zapomniałam. Może tym czasem pakiet ogłoszeń mu dam ?
  3. [quote name='ewu']A ja zinnej beczki ale muszę....:) Wczoraj zostałam babcią:multi::multi::multi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::bigcool::cunao:[/QUOTE] [B]GRATULUJEMY[/B] ! Niech się zdrowo chowa następny dogomaniak :)
  4. się łza w oku ze wzruszenia zakręciła. :)
  5. mam wykupiony pakiet chyba 30 ogłoszeń. Miał być na sunie onka, która pojechała na DT i zostaje jako DS. To mogę spożytkować go dla Kuli i szczylków. Proszę o info z tekstem, terenem do ogłoszeń.
  6. tez czekam na zdjecia Dolcia.. a tu ni widu, ni słychu.
  7. ciepło myślę o Was - może coś to pomoże. :) Racja, niech tata sobie spokojnie przetrawi. :) Trzymam kciuki :)
  8. A czy Państwo są w stanie przyjechać, poznać Czarka osobiście ? Na rozmowę z osobą odpowiedzialną za psa ? Żeby nie było, że sieję złe fluidy... ale on miałby jechać gdzieś w głąb Niemiec, tak ? Nie za miedzę, gdzie w razie niepowodzenia można by po niego pojechać.. A w takim razie Panią Iwonę zna ktoś osobiście ? Sorry, za mój sceptycyzm... może czarno widzę mocno na wyrost i się mylę, ale dokładam cegiełkę do utrzymywania chłopaka - to i mogę zdanie wyrazić. :) I nie wyrażam swych wątpliwości, przeciwko komuś, tylko z troski o psa. :)
  9. [quote name='Justyna Lipicka']wg mnie jak dobry dom to i do Niemiec mógłby jechać[/QUOTE] ale wówczas - moim zdaniem - ktoś kogoś z tego domu, czy kogoś polecającego powinien znać osobiście. Nie tylko z opisu i własnego przedstawienia się domu. Bo w razie "W" - to kto będzie jechał do Niemiec ? To oczywiście tylko moje zdanie. Ja z natury jestem podejrzliwa.
  10. [quote name='tobciu']Pewnie, że poczekam na nowe zdjęcia. :)[/QUOTE] Hej, są nowe fotki ? :) Bo mi się czas przesłania tekstu do ogłoszeń na kupiony pakiet w końcu skończy..
  11. [quote name='sharka']na poprzedniej stronie w poście 70 jest tekst, który był w poprzednim pakiecie (trzeba dopisać że możliwa jest pomoc w dowiezieniu psa na terenie całego kraju), a ładne zdjęcia są od postu 54. Cioteczko Ag_konin proszę rzuć swoim doświadczonym okiem na tekst i obszar ogłaszania i daj zielone światło lub nanieś światłą korektę, plissss...[/QUOTE] cioteczki to mam zielone swiatlo ? :) Oglaszalabym go.
  12. To czekamy. I chuchamy na szczęście :)
  13. [quote name='koelka']Kilka telefonów było po ostatniej emisji ogłoszeń, ale Donka wciąż czeka:([/QUOTE] trzymamy kciuki, dobrze, że jest odzew. To może by ogłoszenia na kolejne województwo małej zrobić ?
  14. :) z opisu samego można się zakochać... :) nigdy nie pojmę, jak ludzie mogą się pozbywać takich przyjaciół...
  15. [quote name='Dada M']Tak, poproszę :) A jest możliwość, żeby zrobić je za kilka dni ? Jutro zrobię Sabie nowe zdjęcia, wykorzystałybyśmy je do ogłoszeń.[/QUOTE] Pewnie, że poczekam na nowe zdjęcia. :)
  16. To czekam niecierpliwie na fotki. I powodzenia na ustnych maturach !
  17. [SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]HALLLO ? To też mam robić Sabie ogłoszenia ?[/B][/COLOR][/SIZE]
  18. [quote name='sharka']poprzednie były chyba ponad miesiąc temu robione, tylko czy tekst zmieniać jakoś? cioteczki Rysiowe dajcie znać![/QUOTE] też pakiet miał rozumiem ? W sumie nie szkodzi, że stosunkowo niedawno miał ogłoszenia. Zmieni się trochę tytuł, określi inny obszar do ogłoszeń i szanse choć trochę psiska wzrosną. Poproszę na pw tekst do ogłoszeń, zdjęcia, określenie terenu ogłaszania : cała Polska, czy jakieś konkretne województwo. Oraz info czy był kastrowany.
  19. [quote name='sharka']tobciu kupiłeś/łaś Rysiowi ogłoszenia czy po weekendzie mam zakrzątnąć się wokół nich?[/QUOTE] Hej. Jeszcze nie kupiłam. Ale jak tylko potrzebne - to już zaraz polecę kupić na bazarku u AgnieszkaO
  20. [quote name='ewu']O do Niemiec to nie damy:) Czarek szczeka po polsku:)))[/QUOTE] :multi: prawda :)
×
×
  • Create New...