Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. [quote name='Lupi']OE zawsze można pożyczyć - nie trzeba kupować.[/QUOTE] Takie naprawdę dobre OE kosztuje jak za zboże :) Pożyczenie najrozsądniejsze jest. :)
  2. Byle tylko mądrze zastosowana. :) Wiem, gdzie można pożyczyć na tydzień za 50 zł Ale jak rozumiem głównym problemem są drzwi tak ? Czyli tak czy inaczej musiałby być ktoś w domu, by mu dać impuls w czasie gdy się do drzwi dobiera. A rozumiem, że jak domownicy są w domu, to drzwiom raczej nic nie grozi. :) Bo startowanie do innych psów nie wiem jak wygląda, może to wymaga normalnej pracy. Jakby co, to mogę zadzwonić zapytać czy maja wolną obrożę akurat.
  3. [quote name='Cudak']Myślę, że trzeba jak najszybciej uzbierać $$$ na kastrację, która może rozwiązać część Norkowych problemów....[/QUOTE] też tak myślę. Bazarek się kręci. Pierwsze 2 wpłaty są już. Bazarek trwa do 04/06. Zanim spłyną wpłaty to jakiś tydzień. Coś po zakupie klatki z pieniędzy chłopakowi zostało ? Jeśli trzeba mogę wyłożyć 50 zł teraz, a po zakończeniu bazarku odbiorę je sobie.
  4. ja ciągle, nieustannie kciuki trzymam !
  5. o kurcze.. taki kurdupelek i tak się panoszy. Trzeba mu jasno powiedzieć co i jak. Egzekwować, nie dać na głowę wejść. Dokładnie, poczuł się chłopak już na tyle swobodnie, że próbuje przejąc szczebelek w hierarchii. Do Pati mam daleko, ale może coś pośrodku na spacer, jakby co, to chętnie, niech się pobawią z moim.
  6. Halllo ! No dajcie znać czy pies ma się lepiej, czy nie. Czy ma dom, czy nie.. Jest happy end, czy kicha...
  7. [quote name='Isadora7']No wiesz teraz dla Fightera moze być już tylko lepiej :)[/QUOTE] ufff... :)
  8. [quote name='Isadora7']Jutro uuuuupsss dzisiaj wrzuce więcej zdjęć i nowe informacje.[/QUOTE] bardzo prosimy. Mam nadzieje, że takie nie gorsze informacje..
  9. [quote name='Justyna Lipicka']to ok:) na PW wysyłam adres:) myślę że na początku czerwca z nowym transferem jak najbardziej mogę zrobić:)[/QUOTE] Przesyłka pójdzie do Ciebie w poniedziałek, wtorek :)
  10. nie mam słów.. jakichkolwiek.. ręce opadają.. kompletnie..
  11. Z tą jazdą autem, samochodem - to się nauczy z czasem. Nigdy nie jeździł zapewne.. to i mu niedobrze. Nie poddawajcie się, proszę. :)
  12. [quote name='tobciu'] A parę złociszów po niedzieli wyślę (dzięki za numer konta).[/QUOTE] poszło parę złotych dziś, jutro będzie na koncie.
  13. [quote name='mgro']Klatka z zooplus zamówiona, przelew poszedł, nie wiem kiedy dostawa w każdym razie przyjdzie prosto do Ciebie. Tymczasowo jedynym wyjściem jest chyba transporter madgoli...[/QUOTE] z zooplusa paczki idą od zarejestrowania wpłaty jakieś 3 dni. Jak zapłaciłaś wczoraj - to na czwartek przewiduję, że paczka będzie.
  14. [quote name='magdola']Ale ta klatka jest składana?[/QUOTE] Z opisu na zooplus wynika że tak : [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926[/URL] [B]Rozm. XL: dł. x szer. x wys.: 109 x 69 x 75 cm [LIST] [*]Przednie drzwi z 2 metalowymi zamkami: 52 x 60 cm [*]Boczne drzwi z 2 metalowymi zamkami: 50 x 56 cm [*]Odległość krat: 4 cm [*]Po złożeniu: dł. x szer. x wys.: 112 x 72 x 14 cm [/LIST] [/B]
  15. kaganiec na już będzie jakimś wyjściem. Kurcze... chłopak nie rozumie, że przesadza.. Ja karmy Puriny paczkę mam 800g z zamówieniem dostałam - to mogę Magdoli podrzucić. Jeśli byłaby potrzeba klatki przed karma - to jestem za. Nim dobierze się do frontowych drzwi. W poniedziałek zapytam jeszcze jednej osoby o klatkę, ona kiedyś pożyczała dla swojej bokserki od kogoś.
  16. też przyszłam z FB. Czytam tu, że to teren walk.. może teraz jak się rozhulała informacja w necie, to policja będzie czuła presję działania.
  17. też popytam o klatkę. Może by na wątku na FB napisać też - kto ma ? Jajka trzeba szybko ciachać, mój Bragi, maminsynek, przestał wyć jak zostaje sam po kastracji.
  18. [quote name='tamb']Piękne zdjęcia.[/QUOTE] Zgadza się :) I nikt biedaka nie chce.. :( A zdrowie lepiej trochę ?
  19. [quote name='tobciu']Dziewczyny na FB jest Pani chętna przesłać fanty na bazarek dla CZARKA. Któraś mogłaby/chciała się podjąć poprowadzenia ? Ja chętnie, ale za miesiąc dopiero. Jestem w trakcie przygotowania dużego bazaru dla Norka i Miśka i nie dam rady fizycznie i czasowo pociągnąć równolegle drugiego bazarku. Także jeśli któraś ciotka by zechciała zrobić Czarkowy bazarek - proszę na pw adres do wysyłki, przekaże Pani z FB. ps. Bazarek co robię jeszcze nie działa, ale część już jest - gdyby ktoś chciał spojrzeć, a potem coś kupic - zapraszam : Mnóstwo dziecięcych zabawek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-BAZAR-w-budowie-nie-wpisywac-sie-prosz%C4%99-Dla-Norka-i-Misia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-BAZAR-w-budowie-nie-wpisywac-sie-proszę-Dla-Norka-i-Misia[/URL][/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']ja mogę zrobić ale też dopiero jak kończe obecny, czyli za ok tydzień... a może Mazowszanka? ona robiła wcześniej Czarusiowi 2 bazarki i duzo kasy z tego było:)[/QUOTE] [quote name='tobciu']A dałabyś radę ustalić z Mazowszanką, której z Was by lepiej pasowało ? Prześlijcie mi proszę wówczas adres do wysyłki.[/QUOTE] To jak z gotowością do poprowadzenia bazarku ? :) To może Justyna Ty :) Zanim fanty dojdą do Ciebie, akurat minie tydzień :) To jak ?
  20. Jakby co to banerek mogę zaoferować. A szczyle ogłaszane są ? A parę złociszów po niedzieli wyślę (dzięki za numer konta).
  21. o matko.. nie mam niestety żadnej blachy :( Za Pati tak tęskni ? Kurcze..
  22. [quote name='chita']ogromne dzieki, ja Dumce wykupilam pakiet jakis tydzien temu u tatankas, jak sie doszukam to wkleje linki, oglaszana byla na kuj-pom ale mysle ze moze czas zmienic skoro brak odzewu... [SIZE=2][B]Duma to ok. 2-3 letnia suczka w typie amstaffa o nietypowym umaszczeniu i wspaniałym charakterze. Sunia jest niezwykle kontaktowa i nastawiona na współpracę z człowiekiem... Dumka to psiak bardzo radosny, dogaduje się z większością psów choć nie lubi być przez nie dominowana[/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B], ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy a także bardzo szybko się uczy. W oczach swojego tymczasowego opiekuna to bezproblemowy i fantastyczny psiak, który szuka odpowiedzialnego i kochającego właściciela dla którego będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów. Duma jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, na swoj nowy dom czeka w okolicach Torunia w kuj-pom [/B] kontakt Gosia [/SIZE][/SIZE]606 361 293 lub Agata 694390951 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] [B]To ja zamówię Dumce pakiet 50 ogłoszeń na czerwiec, na LUBUSKIE.[/B]
  23. Kupię w czerwcu pakiet 50 Dumce. Prześle ktoś proszę na pw tekst i teren ogłaszania ? Zdjęcia ściągnę z wątku.
  24. Jejku... i stąd te sterylki, kastracje są NIEZBĘDNE, jak powietrze do oddychania.. :( Ile one mają teraz ? z 6-7 tyg ?
×
×
  • Create New...