Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Jejku... dlaczego tak tu cicho ? :( Wszystko dobrze z psiakiem ?
  2. To poprosze na pw. Szalenstw nie bedzie, ale cos dopomoge. :)
  3. [quote name='hop!']Musicie porozsyłać wiadomości z prośbą o pomoc - inaczej nie zbierzecie deklaracji na hotel. Część osób zignoruje prośbę, ale znajdą się też tacy, którzy pomogą. Nie wiadomo, jak długo Nutek posiedzi w hotelu i bez stałych deklaracji może być ciężko. Tym bardziej, że 450zł miesięcznie to sporo. On jest w kojcu, czy w budynku?[/QUOTE] Zgadzam sie. [B]Dlatego tak dopytuje o to allegro cegielkowe. :) A i wydarzenie na FB by sie przydalo.[/B] Zawsze wiecej ludzi zobaczy, ktos zechce dopomoc.. Lepiej zadbac teraz, niz potem w listopadzie na gwaltu rety.. Allegro cegielkowe chetnie moge zrobic, moze Fundacja pod ktorej jest opieka zgodzi sie rowniez udostepnic swoje konto na cegielki ? Albo nawet profil na allegro. (w ten sposob zrobilam cegielki dla Rufusa). Wydarzenia na fb jeszcze nie robilam, ale moge sprobowac jesli sie nikt inny z doswiadczeniem nie zadeklaruje. To kolejna wazna umiejetnosc.
  4. racja.. jest to mylace. Ja myslaalm, ze to wersja robocza jest. :) Tak, trzeba dac zdjecie NUTKA on ma takie biedne wystraszone oczy... ale takie piekne.. A cioteczki - czy ktoras z Was ma jakas wlasna instrukcje robienia banerkow, ktora moglaby sie podzielic ? Bylabym wdzieczna. :) A umiejetnosc to niezbedna. :)
  5. Nutku psino :) dzis poszlo kilka przysmakow dla Ciebie. Mialm wyslac w zeszlym tygodniu, ale nie zlozylo sie dojsc na poczte. Ale dzis poszlo i jutro powinny byc juz kurze lapki i inne smaczki u Ciebie. :) Cioteczki - czy jakies allegro cegielkowe robimy ?
  6. [quote name='AgaG'][B]emilia2280 [/B]imię Balonik hmm wymyśliłam bo mi się rymowało z moim ukochanym Pomponikiem, a poza tym, tak sobie pomyslałam, istnieje powiedzenie, że ktoś kogoś robi w balona, oszukuje go, jak zrobił właściciel Balonika, który go wyrzucił. Ale są też Balony piękne, kolorowe, które trzymamy na sznurkach, jak się cieszymy:) Niech Balonik będzie kiedyś dla kogoś taka radością na smyczce. :) No ale reaguje na imię Kajtuś :)[/QUOTE] Bardzo ladne to co napisalas :) i to zle znaczenie Balonika i to dobre. No ale skoro reaguje na Kajtus :) Tez ladnie. Jak bedzie wiadomo gdzie co zbierac na hotelik - to tez cos dopomoge.
  7. Bardzo dobre wiesci. Jak jak lubie czytac dobre wiadomosci na dogo. Prosze przekazac nowemu domowi, ze dziekujemy i trzymamy kciuki za ich wytrwalosc. :) Zgadzam sie, ze czasem mimo najszczerszych checi moze byc roznie. Ale wierze, ze tutaj Nowy Dom sprosta wyzwaniu i milosc do Lusi bedzie wieksza niz ewentualne niedogodnosci. :) A jak to dobrze wplynie na dzieci. :) Pomoc potrzebujacemu psu. Mozliwe ze rosna nowi dogomaniacy. :)
  8. Super, o jak dobrze, cos pokrzepiajacego przeczytac. :) A to ten sam hotelik, gdzie Nutek jest od tamb ?
  9. [quote name='tatankas']U nas w Policach nie ma na to szans,ma tylko jeden z dwóch wetów czytnik,ale od jakiegoś czasu zepsuty(raptem od ponad roku).Zostaje Szczecin,ale jechać w sumie 40km w tą i z powrotem,by sprawdzić u psa chipa,nas niestety na to nie stać :([/QUOTE] W Sierakowie tez nie mieli? To blizej Was. Kurcze... szkoda suni. Oby sie wlasciciel odnalazl, oby sie nie tulala po Policach. Brak czytnikow mnie przeraza, kiedys amstafke kolegi odbieralismy z Sierakowa, bo sie wypuscila na spacer sama. Na szczescie znalazlismy ja nastepnego dnia, wiec duzo czasu tam nie spedzila. Teraz ma chipa i adresowke. Jakby co. Zagladam tu do Was czasem sprawdzic co z policka sunia. Liczac, ze brak wiesci o niej - to dobra wiadomosc.
  10. Zglaszam watek : http://www.dogomania.pl/threads/215873-Tragedia-likwidacja-wielkiej-pseudohodowli-koszmar-zwierz%C4%85t-POMOCY!?p=17780157#post17780157 poczytajcie prosze.. masakra.
  11. [quote name='erka']Udało sie złapać Balonika!:multi::multi::multi: Jedzie teraz z wellington i AgąG do Krakowa :lol::lol::lol:. Dzięki wielkie za pomoc dla niego!:loveu::loveu:[/QUOTE] Pewnie chlopak zestresowany bardzo. Chlopaku !! Bedzie dobrze ! :) I cieplutko i jedzenie dane. Bedzie dobrze.
  12. [INDENT]Hej, z allegro wynika, ze 53 cegielki sprzedane. Niemniej na ta chwile [B]( 09/10/11, 20:48 ),[/B] wplywy widac od : [SIZE=2][FONT=Verdana][B]Mniamnior : 3 cegiełki[/B][/FONT][/SIZE] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]agerus1 : 1 cegiełka[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]rumi_allegro : 3 cegiełki[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]irish_2006 : 2 cegiełki[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]karolina_r83 : 2 cegiełki[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]ELWISP13 : 5 cegiełek[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]lucy86 : 4 cegiełki[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]Xawa : 1 cegiełka[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]karolina_r83 1 cegiełka[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]Squbi777 : 1 cegiełka[/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Verdana]IzabelaIzabela : 1 cegiełka[/FONT][/SIZE][/B] ktorzy wybrali opcje zaplaty Plac z Allegro. Reszta Kupujacych zapewne przesle tradycyjnym przelewem do Fundacji. Gdy dostane informacje o wplywach - czym predzej uaktualnie. [/INDENT]
  13. Jakiś tydzień temu nadmieniłam Pani Beatce, że moglabym zrobi filmik z Duszkowymi zdjęciami. Zastanowialam się jaką muzykę dobrac.. Nie o takim filmiku myslalam... liczyłam, że będzie inaczej wygladal... Ale.. Duszeńku... to dla Ciebie.. dla Pani Beatki i Jej Rodziny.. i dla nas wszystkich, którzy pokochaliśmy to małe, biedne ciałko. Duszku, do zobaczenia. http://www.youtube.com/watch?v=iInO8pJMPtw
  14. Dziekuje za wiesci. Umknelo mi. Tyle tych watkow czytam.. Przepraszam. Jedz chlopaku, sil nabieraj. :)
  15. Super, ze w tylu nieszczesciach - ta historia ma piekne zakonczenie :) Pozdrowienia dla Michaela i Jego nowego DOMKU i DOMOWNIKOW :)
  16. [quote name='sillann']a czy jest szansa ze po rehabilitacja lapka bedzie w miare sprawna??? tak mi zal Gacusia:([/QUOTE] Wlasnie tez chcialam o to zapytac. Bo nie znam sie.. Jest szansa, ze przy owocnej rehabilitacji moglby ja uzywac ? Sliczny chlopaczek...
  17. Alez Nutek jest pieknym psem. Patrze na te ostatnie zdjecia... i te oczy Jego.. choc tak ciagle bardzo wystraszone - sa tak piekne..
  18. A jak sie czuje Rufusek ? Je chlopak ? A jakies badania bedzie mial robione ? Zebysmy wiedzieli, ze organizm chlopaka jest w miare ok ?
  19. Hej, z allegro wynika, ze 34 cegielek sprzedanych. Niemniej na ta chwile (06/10/11, 17:05), wplywy widac od : [SIZE=2][FONT=Arial]ELWISP13 : [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]5 cegielek[/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Arial]lucy86 : [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]3+1 cegielek [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Xawa : [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]1 cegielka [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]karolina_r83 : [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]1 cegielka [/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Arial]Squbi777 : [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]1 cegielka [/SIZE][/FONT] [SIZE=2][FONT=Arial]IzabelaIzabela : [/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]1 cegielka[/SIZE][/FONT] ktorzy wybrali opcje zaplaty Plac z Allegro. Reszta Kupujacych zapewne przesle tradycyjnym przelewem do Fundacji. Gdy dostane informacje o wplywach - czym predzej uaktualnie.
  20. [quote name='tatankas']Niestety rozmawiałam dziś z panią-już jej nie widzieli,miejmy nadzieję,że wróciła do właścicieli,jacy by nie byli,to suczka ładnie wyglądała.Oby tylko nie zaciążyła:([/QUOTE] Oj, oby, oby.... Eh... a chipa nie miala ? Mialyscie mozliwosc sprawdzic ? Czy nie bardzo ? Mogliby takie male kieszonkowe czytniki sprzedawac.. :-/
  21. SUPER wiesci :)
  22. [quote name='annavera']Ruda sunia była najcudniejsza. Nic dziwnego, że najszybciej domek znalazła :)[/QUOTE] Nie.... nie prawda :) Wszystkei sa CUDNE :)
  23. [quote name='tayga'][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/7/d428bfedd505935dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/7/8750f2de4ed5ffc3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/7/849414d16eaebcb3med.jpg[/IMG][/URL] Powodzenia kruszynko!!! Do Ciebie pierwszej los się uśmiechnął... wizja schronu przestała Ciebie dotyczyć.[/QUOTE] O matko jaka ona jest PIEKNA !!!!! I sie poplakalam, ale to ze szczescia :) Malutka - bedzie Ci dobrze, bedziesz glaskana, przytulana, karmiona. :) Moniko - KOCHAJCIE JA PROSZE !!!! :)
×
×
  • Create New...