Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Dobry wieczor Nutku. :) Mam nadzieje psino, ze krok po kroczku bardziej wychodzisz ze swojego strachu. Spokojnej nocy piesku. Gdyby ktos robil nowy bazarek na Nutka - prosze pamietac, ze oferuje fanty. No ja ciagle jeszcze nie moge robic bazarkow... Buuuu.. Kiedy wyscie mogly ? Moderator mi odpisal, ze zalezy to od stazu i wiarygonosci. Staz ok, to latwo okreslic, a wiarygodnosc to mierza jak ? :)
  2. [quote name='ageralion']Witaj tobciu :) Niestety u nas sytuacja tak samo zla, jak w kazdym zakatku Polski :( Ciszej jest moze dlatego, ze wciaz malo nas do walki o prawa zwierzat, albo nie udalo sie nam wciaz poznac z reszta. Od kilku lat swiat psi zaczyna sie zaciesniac, ludzie poznaja sie podczas wspolnych akcji lub prze przypadek zlaczeni jakas znajda lub bida. Bardzo mnie to cieszy, bo razem mozemy cos zdzialac, na wlasna reke niestety slabo to wychodzi. Pobuszuj po calym dziale zachodniopomorskim, zobaczysz ze wiele psow potrzebuje pomocy i niestety jeszcze wiecej nawet ie zostanie pokazana swiatu, bo nikt nie wie o ich cierpieniu :([/QUOTE] ** Tak, bede czesciej zagladac. Wydarzenia na FB trzeba by tez czesciej zakladac. Wiecej ludzi zawsze zobaczy, wspomorze, rozesle, powiadomi. Ja jestem "swieza" na dogo. Ale bede pomagac co bede mogla, czy to zlotowka, czy to bazarkiem, allegro jak sie cegielki naucze wystawiac, ect. :)
  3. Ojejku, jejku, przepraszam pomylilam okna. Oczywiscie wklejam juz post w bazarek. Przepraszam.
  4. Hallo witam. maly ruch, to chyba przez to ze malo ludzi czytalo. Ja tu trafilam, bo na innym watku, psa w Radziejowic wyrazilam naiwna chec wiary, ze na polnocy wydaje sie sytuacja lepsza.. To dostalam w odpowiedzi linka z wydarzeniami w zachodniopomorskim.. No i nadzieja odeszla, ze jest lepiej.. W kazdym razie, jeszcze na bazarek sie zalapalam, zatem : [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Poproszę : [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]- 1. Torba termos "Warka" za cena wywoławczą[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Tahoma]10zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Tahoma]- [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]5. Polarowy bezrękawnik za cenę wywoławcza[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Tahoma]15zł[/FONT][/COLOR] [COLOR=red][FONT=Tahoma]- [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]29. Mini slonecznik do samodzielnego posadzenia za [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=red][FONT=Tahoma]6zł (ale proszę się nie krępować i przebić moją ofertę [/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=red][FONT=Tahoma] )[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B]
  5. Jejku.. :( prosze nr konta na pw. Cos jeszcze wygrzebie..
  6. [quote name='agnieszka32']Moja droga, zapewniam Cię, że w Szczecinie i w zach-pom wcale nie jest lepiej. Poczytaj [URL]http://www.dogomania.pl/forums/1170-zachodniopomorskie[/URL][/QUOTE] O matko... :( :(
  7. Eh dziewczyny podziwiam Was i ciesze sie, ze jestescie. Ja jestem ze Szczecina, z tego co obserwuje na dogo, fb, mnostwo nieszczesc zwierzecych jest z okolic Warszawy, czy poludnia Polski. Tutaj na polnocy cicho. Ostatnio watek sie pojawil owczarka z Gorzowa. Ale naiwnoscia byloby myslec, ze tutaj jest lepiej.. Mniej pewnie historii widzi swiatlo dzienne. Ale moze.. ? Chcialabym wierzyc, ze moze troszke lepiej jest.. Nutkowy bazarek skonczyl sie jak dobrze pamietam 18/09. Robiony przez Malwe. Czy ktos inny bedzie robil nowy ? Ja mimo checi, niestety z racji tego, ze jestem nowa na forum nie mam jeszcze uprawnien. Ale podziele sie fantami na Nutka.
  8. a ja odwiedzam Nutka wieczorem :) Udało by sie może jakieś zdjęcie chlopaka nowe zobaczyc ?
  9. czesc, tez codzien zagladam w poszukiwaniu wiesci. Jak chlopak ? Lepiej ? Mniej sie boi ?
  10. [quote name='tamb']Pies ma dobre wyniki, jest zdrowy. Jedyne, co trzeba będzie jeszcze zrobić, to kastracja. Ale to dopiero jak będzie w dobrym stanie psychicznym. Myślę, że albo trafił do oprawcy stosunkowo niedawno, albo urwał się z łańcucha i ktoś go złapał i tak urządził. Trudno uwierzyć, że ktoś go normalnie karmił i równocześnie maltretował, a na końcu skazał na straszną śmierć.[/QUOTE] Dokladnie. A zadnych jakis wczesniejszych zlaman tez nie widac ? To moze ta trauma z czasem bedzie mniejsza, zakladajac ze nie mial wczesniej zlych przezyc (a dzieki dobrej kondycji mozna miec nadzieje, ze takowych nie mial). Och chlopaku.. Bedzie tylko lepiej.
  11. Misiek sliczny... Kurcze.. a tak liczylam na ten chip.. :( To czekam na wyniki badan i wiecej informacji. Chcialam zrobic bazarek, dostalam odpoweidz od moderatora, ze jeszcze nie mam ku temu uprawnien (jestem na formu od polowy sierpnia dopiero). Jesli by ktos, oprocz MALWY robil bazarek na chlopaka - to ja sie chetnie z fantami dolacze. A jesli nie - to i tak trzeba bedzie zbierac fnusze na pobyt chlopaka w hotelu - z czasem tych praw nabede do bazarku. :)
  12. Czyli ogolnie stan dobry ? Z zewnatrz. Chipa rozumiem nie mial :( A psychicznie jak ? Dal sie spokojnie zbadac ?
  13. I jak ? Udalo sie dowiesc pania doktor ? Udalo sie zbadac Nutka ?
  14. [quote name='ihabe'][B]kochani, całkowicie straciłam wenę twórczą:-( a chciałabym zrobic allegro cegiełkowe dla Nutka. [COLOR=red]Wspomóżcie tekstem na allegro, proszę!!!![/COLOR][/B][/QUOTE] A tekst tamb kiedy opisywala sytuacje ? Na drugie stronie watku zdaje sie jest. On jest taki rzeczywisty i przerazajacy, ze czulam sie jakbym stala tam z nimi obok. :( A zryczalam sie, jak nie zryczalam wczesniej przy biedach.. Bazarek - mam dwie ksiazki, instrukcje jak sie robi bazarki - tylko czasu brak by usiasc. Ale dzis juz zrobilam zdjecia. Postaram sie podziobac wieczorem. Czas nagli wiem..
  15. [quote name='AgaG']Wyślesz link mi? [URL]http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=17192#17192[/URL] :(
  16. Pomozmy dowiesc weterynarke do chlopaka. Czytalam wczoraj wypowiedz Pani z Emira na ich forum. :( Nie fajne te wypowiedzi sa. :( Co mnie martwi. To zmobilizujmy sie choc, by dostal Nutek pomoc lekarska.
  17. Szczecin.. :( Prosimy kogos z okolic Krakowa.. Prosimy.
  18. ci co uwazaja, ze zwierzeta nie maja duszy, z pewnoscia tutaj nie zagladaja :) To my musimy zajrzec do nich. :)
  19. dobrze by bylo gdyby ksiadz byl w miare postepowy. Badz choc jego wikary nie stlamszony proboszczem. Bo inaczej zerwie plakat z tablicy. Na fb jakas dziewczyna szukala domu dla owczarka odebranego z plebani wlasnie. Ale zgadzamy sie chyba - ze na wsiach ci co trzymaja zwierzeta w uwlaczajacych warunkach, w 99% to kosciola co niedziele biegna, zatem tam jest miejsce na plakat co oczy ich zakole.
  20. Ale tu nie chodzi o wiare przeciez. Tylko o co dobre co zle. Milosierdzie, tak ? nie tylko wobec czlowieka. A skoro spolecznosc zamknieta w sobie, zacofana, do kosciola co niedziele, piatek biega - to ksiadz jest jakas wykladnia, tak ? No to taki plakat ze zdjeciem, bez zbednych opisow, bo nie przeczytaja, tylko haslo - w oczy sie jednemu, czy drugiemu rzuci. A jesli ksiadz jakies powazanie ma - to to co mowi rowniez. To niech powiesi plakat, to niech powie z ambony kazanie o Sw. Franciszku - jesli trafi tym do jednej osoby, to bedzie cos. A co da powieszenie plakatu na przystanku ? Trzeba dzialac lawinowo - przystanek, slup ogloszeniowy, tablica przed domem soltysa, tablica z ogloszeniami parafialnymi. Kropla drazy skale.
  21. bardzo dobry pomysl !!!!!!! I ja bym jeszcze w kosciele na tablicy z ogloszeniami parafialnymi powiesila.
  22. bardzo dobry pomysl !!!!!!! I ja bym jeszcze w kosciele na tablicy z ogloszeniami parafialnymi powiesila.
  23. [quote name='tobciu']Mialam na mysli, ze wlasciciele go zostawili gdzies w lesie. A jakis debil, psychol zgarnal z ulicy i ... Albo ze jakis psychol go ukradl. Biorac pod uwage, to ze to duzy pies i chyba nikt by raczej nie dbal o psa karmiac go, by potem wpasc na taki zwyrodnialczy pomysl.. Dlatego czekam niecierpliwie na wtorek i wizyte u weterynarza. By sprawdzili czy ma chipa (swoja droga, ze w Emirze nie sprawdzili. A moze wlasnie sprawdzili i niestety nie mial :( ). Moze to nie wlasciciele zrobili mu krzywde.. I nawet jesli nie znajdzie sie tego/tych pojeb... to choc znajdzie sie jego pan/pani. BARDZO bym chciala.[/QUOTE] o ile rzecz jasna to nie wlasciciele wpeirw zostawili go gdzies w lesie.. :( Duzo gdybam, przepraszam.. Ale chodzi mi po glowie ciagle los tej psiny od kiedy watek sie pojawil...
×
×
  • Create New...