-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
Kochana tamb... kazdy dzien przynosi jakiegos nieszczesliwego piesiaka na to formu. Nieszczesliwego i szczesliwego zarazem, bo dzieki forum nadchodzi dla niego pomoc. Placze, placze za kazdym razem czytajac watki................ ale teraz poryczalam sie jak nigdy wczesniej. :(( Bede sledzic watek. Ochlon, postaraj sie zasnac, jutro (dzis nawet) bedzie czas na organizacje co dalej. Pomoge finansowo, gdy tylko ustalisz na jakie konto. Wydarzenie na fb i cegielki trzeba by zrobic. Boze, gdzie Ty jestes ? Widzisz i pozwalasz na to ?!!!???
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
tobciu replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']oczywiście chcemy bazarek i bardzo bedziemy wdzieczni i dziekujemy!!:):) poki co leczenie Michaela zapowiada sie na długie, wiec pieniazki beda potrzebne tylko wczoraj wydalam w aptece 60zl na sorcoseryl w zelu, gaziki, rivanol i opatrunki żelowe + 25zl sucha karma + puszki bardzo dziekujemy za wszelka pomoc:):) a Michaelek jest kochaniutki naprawde..taki poczciwy piesek, ufny i przyjacielski do kazdego mial ogromnego farta, ze trafil na tak wspaniałych ludzi, którzy zgodzili sie Nim opiekowac poki nie wydobrzeje[/QUOTE] *** Na czym polegaja te bazarki kochane ? Tez bym znalazla jakies ksiazki. Tylko jak to wowczas ? Wyslac tej osobie co organizuje bazarek ? Czy jak ? -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
tobciu replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
:-( nie wiem co napisac... :-( Przesylam pare zlotych na konto podane w pierwszym poscie.. Sledzilam dzis caly dzien historie Duszak, Michaela, biednego amstafa ktory jeszcze nie ma imienia, a teraz Lusia.. Kazdy kolejny dzien dla tych psiakow moze przyniesc poprawe i na na czekamy, na to liczymy, o to prosimy. Ale z drugiej strony... boje sie kolejnego dnia, bo jutro pojawia sie nowe imiona, nowe tragedie, nowe bidule... :-(:-(:-( -
[quote name='wellington']Brawo i dzieki ! tobciu, podaj prosze link do wydarzenia na fb ![/QUOTE] Przepraszam, znaku zapytania nie napisalam. Ja tez sie pytalam czy jest wydarzenie na fb ? Bo bym rozslala. Przepraszam, to z wrazanie, przeszlam na ten watek z Duszka. Tu Duszek, tu amstaff.. nad lzami sie nie panuje. :(
-
A moze by wspomoc ta kwota te dwie bidule z wczorajszych interwencji w Lublincu ? :( UMIERAJĄCY DUSZEK...... ZJADANY ŻYWCEM PRZEZ LARWY MUCH!!!! FB : http://www.facebook.com/event.php?eid=113268355442277 Dogo : http://www.dogomania.pl/threads/214167-Duszek....bo-jedn%C4%85-nog%C4%85-z-%C5%BCywymi-jedn%C4%85-z-....duszkami.... OSKÓROWANY MICHAEL!!!! RATUJMY GO!!!! FB : http://www.facebook.com/event.php?eid=271258412903287 Dogo : http://www.dogomania.pl/threads/214171-Oskalpowane-cia%C5%82ko-Michaela...wpad%C5%82-pod-kombajn?p=17585100#post17585100
-
PODPISZCIE: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/7740/roztrzaskanie_glowy_psa_malo_okrutne_?%3F%3F_strzelce_opolskie_.html"][COLOR=#3b5998]http://www.petycje.pl/petycja/[/COLOR]7740/roztrzaskanie_glowy_psa_malo_okrutne_?%3F%3F_strzelce_opolskie_.html[/URL] [COLOR=#333333]23-latek zatłukł metalową rurką psa, bo za głośno szczekał. Prokuratura ustaliła z oskarżonym 4 mce więzienia. Sąd się nie zgodził! Nie dopatrzył się szczególnego okrucieństwa! Szczegóły: [/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/213413-Petycja-Roztrzaskanie-g%C5%82owy-psa-ma%C5%82o-okrutne-Strzelce-Opolskie[/URL]
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
tobciu replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
witam, ja nie zapomnialam. sledze watek Luckiego na fb. Udostepniam co pare dni. Petycje rowniez podpisalam i wiem, ze paru znajomych rowniez. Dziekuje aance i Agacie za determinacje :) Mowicie, ze sie lasil do tego dziada.. matko.. -
chcialam zapytac o to jutro.. bo czas dzis niedobry na takie pytania... ale sa zdjecia paragonow to chcialabym zaporoponowac, by Tusinka czy Astaroth po zebraniu kwot ktore powplywaly na Ulenke bezposrednio na konto fundacji czy poprzez cegielki i po oplaceniu co sie da - dala/dali znac ile jeszcze trzeba.. Moze nawet na wydarzeniu na fb Iwonia by podsumowanie dala.. Tak bysmy uregulowali wszystko co dotyczy Ulenki.. dla Niej.. dla kochanej psiny..
-
Przepraszamy, że nie miałaś szczęśliwego życia wśród ludzi.. Przepraszamy maluszku... Moze za TM są również ludzie i zobaczysz, że nie wszyscy są tacy źli.. Wierzę, że do TM wstęp mają tylko ci dobrzy, kochający zwierzęta.. Wierzę, bo bardzo chciałabym spotkac się tam z moim Tobciem i z Tobą Ulenko.. Przepraszam Cie piesku, że tyle wycierpiałaś..
-
"Jak zrobic takie cegielki na allegro nie weim, ale na fb ostatnio ogladalam wydarzenie dotyczace suni owczarka i tam byly cegielki - sprawdze kto organizowal ta akcje i dam znac." Znalazalm watek Suni, czyli cegielki organizowane byly przez : http://allegro.pl/skatowana-suka-on-osieczany-myslenice-rozpoznajesz-i1698900520.html Fundacja_ZNJR
-
Witam, wlasnie przeslalam 35 zl na konto "[FONT=Tahoma]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!" podany w watku.[/FONT] [FONT=Tahoma]Pani Natalio jesli potrzeba wplacic pieniadze na Pani konto, bo np jedzie Pani akurat do dziewczyny i trzeba by zrobic jakies zakupy - bardzo prosze o mail z numerem konta.[/FONT] [FONT=Tahoma](jestem zupelnie swieza na dogomanii, mysle ze w moim profilu pojawia sie adres email, jesli nie to prosze dac znac pod moim komentarzem, napisze email.)[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Wierze, ze dziewczyna da rade, ze dojdzie do siebie. Zwierzeta po takich strasznych przezyciach dochodza do siebie.. kiedy wydaje sie to wrecz niemozliwe. [/FONT] [FONT=Tahoma]Da dziewczyna rade ! [/FONT] Tymczasem drobnymi kwotami, ale bede wspomgac. :) Jak zrobic takie cegielki na allegro nie weim, ale na fb ostatnio ogladalam wydarzenie dotyczace suni owczarka i tam byly cegielki - sprawdze kto organizowal ta akcje i dam znac. Ulena - piekne imie nadal jej Poker :) Trzymaj sie dzielnie dziewczynko ! A koldra - swietny pomysl, przeciez na kaflach to twardo. Ja ze Szczecina,daleko, ale jak ktos ma z Warszawy blizej, to pewnie, cos miekkiego pod te kosteczki by sie przydalo. Nawet kilka, jak osika, to wyrzuci sie i da nowe na zmiane.
-
Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!
tobciu replied to Agata Balu's topic in Już w nowym domu
Hej, ktos wie co dzieje sie teraz z psem ?