-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
Flawia to faktycznie urocza mała wariatka :D
- 587 replies
-
- katowice
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
oby szybko znalazł się domek, który zadba o Centusia i jego oczko
-
Hefner - wyjątkowy pies szuka swej przystani na resztę życia
choba replied to aeriel's topic in Już w nowym domu
[URL]http://imageshack.us/a/img51/3228/rgad.jpg[/URL] -> stado wygłodniałych wilków :evil_lol: -
Zza krat patrzy na świat - Leon! Radosny psiak ma dom!
choba replied to miudzioszka's topic in Już w nowym domu
on jest cały śliczny :D -
Całkiem zwykła Misia przegrała wyścig o życie TM
choba replied to soboz4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie poznałam dzisiaj Misi - na szczęście Ala mi powiedziała, że ta ślicznotka to ona :) -
Tylko mi go nie utop! :eviltong:
-
7 lat w szczęściu, potem schronisko, a teraz NOWY, lepszy dom:)
choba replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
widać, że chłopak lubi wodę :) -
Ochlapała? Klaudia, to zdecydowanie za mało powiedziane. Ona bardzo chciała popływać razem z tobą - szkoda tylko, że nie wzięłaś stroju kąpielowego :eviltong: Żeby nie było, że totalnie spamuję, dodam, że Karbona nie ruszyły szaleństwa Niki. On wolał pozostać blisko brzegu. A najlepiej na brzegu z parówkami ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LinRsM8NYd0/UcWhaO4OvdI/AAAAAAAALQE/HcBUMC_F6y4/s640/P1070077.JPG[/IMG]
-
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Widzę, że ślicznotka załapała się dzisiaj na loda :D -
Leja w końcu doczekała się własnego kąta - ma dom!
choba replied to pela112's topic in Już w nowym domu
oby to był dobry domek :kciuki: -
Bardziej w możliwości Karbona... Ale ok, czekam aż ci się uda :eviltong: Ps. Zdjęcia twojej nowej śliczności już na picasie :) Oczywiście zachowałam sobie kilka ciekawszych na późniejsze ujawnienie światu ;)
-
[quote name='pela112']Zobaczysz, że jeszcze uda mi się go skłonić do pływania (albo przynajmniej przekroczenia swojej granicy w wodzie) :eviltong:[/QUOTE] Powodzenia :evil_lol:
-
Dzisiaj Karbon miał trochę gorszy dzień i trochę sobie poszczekał, zwłaszcza przy każdym spotkaniu z Czarkiem :roll: Był też na Borkach z nowymi koleżankami - Niką i Weną. Po powrocie powylegiwał się trochę w cieniu w towarzystwie Pegi i Agenta :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vA5lNYtv9qE/UcWgqNONHMI/AAAAAAAALHU/2u0AWKC4or0/s640/P1070002.JPG[/IMG] Klaudia próbowała namówić Karbona do zamoczenia się bardziej... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kZe0aLBA89U/UcWhGcfv55I/AAAAAAAALMQ/G18vYjodL8o/s640/P1070046.JPG[/IMG] ...ale jej się to nie udało ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Mez_uqgBvio/UcWhISPWgcI/AAAAAAAALMo/ZvsBo1HtUlo/s640/P1070049.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Pr3R_TaT5gY/UcWhI5KLSmI/AAAAAAAALM0/IxARYt4kJTQ/s640/P1070050.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tLeSXKWQkZo/UcWhonywzRI/AAAAAAAALS8/0MZ2LgQ-smY/s640/P1070103.JPG[/IMG]
-
Tosia- kolejna ofiara ludzkiej głupoty, już W DOMU
choba replied to pralinka94's topic in Już w nowym domu
No to będzie mieć Tosia zabawę :D Powodzenia na zawodach :D -
Flawia jest kochana, ale naprawdę już się za bardzo do ciebie przywiązała - pora do domku ;) Tylko gdzie on jest?...
- 587 replies
-
- katowice
- mała suczka
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)
-
te upały są mordercze...
-
SIWEK - "Co robię nie tak, że nikt mnie nie chce pokochać?" Szukamy DS!!!
choba replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
to ja trzymam kciuki za dobrą dla Siwka decyzję - niezależnie, jaka to będzie :) -
Ola, a może coś skomentuj, bo czuję się jak na wątku Agenta :eviltong: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u4oYCWNSlhQ/UcNKdn1koII/AAAAAAAALDc/vKeROxQAykc/s640/P1060966.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wVmEnAtLlkY/UcNKfa1MsWI/AAAAAAAALDw/QUsSGq6HuLE/s640/P1060968.JPG[/IMG] wpatrzona w opiekunkę czy parówki? :evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QYXI6Zq9poE/UcNKgTJmbvI/AAAAAAAALD4/0UtQIbgNrL4/s512/P1060969.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rAX5XNrg1uA/UcNKhV9zsqI/AAAAAAAALEE/b4s_s6C2KpA/s640/P1060971.JPG[/IMG]
-
Dzisiaj z powodu upału spacerek był leniwy :roll: Co prawda próbowałam iść z Karbonem chociaż do parku, ale ona zaraz się położył w krzakach, więc wróciliśmy. Przez pierwszą godzinę wylegiwaliśmy się w cieniu. Towarzystwo się zmieniało - Joker, Tami, Pegi, Harry (czasami musiał ich trochę postraszyć, poszczekać :evil_lol:)... Potem przyszedł czas na zajęcia z tropienia. Poszliśmy do lasu, gdzie wygryzły nas porządnie komary. Karbonowi nawet całkiem nieźle szło to całe tropienie ;) A co równie ważne - nie było z nim żadnych problemów, jeżeli chodzi o spięcia z innymi psami :) Na koniec, jak odprowadzałam go już do boksu, to okazało się, że szczeniarnia chyba była niedomknięta, bo Cekin i tamten młody owczarkowaty sobie spacerowały po korytarzu. Cekin przeszedł obok bez reakcji ze strony Karbona, a tego drugiego psa nawet chwilę przytrzymywałam - wciąż był spokój :) Ja dzisiaj też robiłam za lenia i zdjęć prawie nie ma :eviltong: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eRh9SWpNN6o/UcNKimunlOI/AAAAAAAALEU/p_POq7g5BMA/s640/P1060973.JPG[/IMG]