Jump to content
Dogomania

choba

Members
  • Posts

    4401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by choba

  1. Łapka ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TzXYOc3SMdc/UaovjkWWXKI/AAAAAAAAKsc/_yVKhrKsQcE/s640/P1060723.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wEx5F3otwdw/UaovmmYwLTI/AAAAAAAAKtE/tm2jw9RaPSs/s640/P1060728.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mXjs-_tZ9MY/UaovkwoVfPI/AAAAAAAAKsk/wbDURhyGg7Q/s640/P1060724.JPG[/IMG]
  2. Dzisiaj Karbon był na akcji, na której było duuużo psów. Ale o tym za chwilę ;) Zaczęło się od tego, że po raz pierwszy nie jechał z p. Anią, tylko zawiózł nas tata Oli. Nie miał ochoty wsiąść do samochodu, musiałam go tam wsadzać. Mimo że widać było, że nie przepada za samochodami, był bardzo grzeczny - przez całą drogę ładnie siedział :) Na samej akcji, mimo naprawdę dużej ilości psów (zwłaszcza tych obcych :cool3:) Karbon nie sprawiał większych problemów. Jasne, kilka razy zawarczał, kilka razy zaszczekał, ale nie było źle :) Trochę pospacerował z Leją, Pegi i Tobim i podjadł trochę bułki z kiełbasą ;) W czasie jednego spaceru miał okazję z bliska zobaczyć konie. Niespecjalnie mu się spodobały, zwłaszcza w ruchu :roll: Zaczął na nie szczekać, ale (jak konie się zatrzymały) dość szybko się na szczęście uspokoił i mógł przebywać w ich pobliżu. Na koniec, kiedy wszyscy postanowili się zbierać i trzeba było tylko poczekać na transport, a strasznie padało, to Karbon wykazał się inteligencją :D P. Ola powiedziała, że trzeba go ogłaszać, jako mądrego psa ;) A co właściwie zrobił Karbon? Po prostu ukrył się przed deszczem :D Najpierw wciskał się pod parasole, a potem usiadł pod stołem i miał gdzieś deszcz :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WXBvZiiEHOI/UaovadKlseI/AAAAAAAAKp8/DGwnojhgO8s/s640/P1060700.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_FLS9Hr6wEI/UaovbI_GcOI/AAAAAAAAKqM/GRga_8NnKxo/s640/P1060703.JPG[/IMG] Maja ma kanapkę :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NNqBfOEcs_8/UaovbpHWoVI/AAAAAAAAKqU/THtgcaaZADc/s640/P1060704.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dN96yLawdw0/UaovdCe0N-I/AAAAAAAAKqs/iMjG-U1xb68/s640/P1060707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-F3KZqcvDOYg/UaovhFQZGgI/AAAAAAAAKr0/vnM-_TJEY2g/s640/P1060717.JPG[/IMG]
  3. Oj, nagadała się dzisiaj Berta :D
  4. gdzie ten twój domek ślicznotko? :roll:
  5. Melman to bardzo energiczny psiak, który potrzebuje ruchu. I przede wszystkim pracy z nim. Na stróża on się zdecydowanie nie nadaje. Nie wiem, kto mógł go polecić do takiej roboty... Mam nadzieję, że nad Melmanem uda się zapanować i znaleźć mu dom, do którego będzie pasował.
  6. no to oby jednak było wszystko ok :kciuki:
  7. jestem u małego :)
  8. Ale pozycja :D i ta mina :D [URL]http://imageshack.us/a/img823/5205/22651821.jpg[/URL]
  9. Pongo jest naprawdę śliczny :loveu:
  10. Cudowne wieści! To teraz czekamy na oficjalną wyprowadzkę ze schronu. Powodzenia olbrzymie :D
  11. coś się dzisiaj nie mogłam zdecydować :eviltong: [URL="http://tiny.pl/h83n2"][IMG]http://tiny.pl/h83n8[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h83n2"][IMG]http://tiny.pl/h83ns[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h83n2"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tICjDgJbNsk/UaD6dUSzcrI/AAAAAAAAKpE/LVmqG4F-SJY/s248/Blady3.png[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/h83n2"][IMG]http://tiny.pl/h83n6[/IMG][/URL]
  12. zapisuję psiaka :) banerek się oczywiście zrobi ;)
  13. Na pierwsze Sebastian stwierdził, że on podrywa Karbona ;) A w trawce na szczęście nic nie było. Karbon po prostu lubi się tarzać :)
  14. Dzisiaj z Aresikiem wyszła Maja :) A ja dziwnym trafem znów przynoszę kilka zdjęć. Nie zgadniecie skąd :eviltong: Z wypadu na Borki ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2yWNrudTAVI/UaDCDRRVW5I/AAAAAAAAKmg/9MolH3KQVy0/s640/P1060665.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E2w_8EtqdDw/UaDCFTgmG6I/AAAAAAAAKm4/v1IKtH6gdxs/s640/P1060667.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xwI26R-jEuc/UaDCFkYbw7I/AAAAAAAAKnU/KY04nQGzHu0/s640/P1060668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BlGNP4xYhLg/UaDCF4w7EOI/AAAAAAAAKnE/WOmjnxtX104/s640/P1060669.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vlDMWmwFdyc/UaDCHmnXu2I/AAAAAAAAKng/5I6rEp1V0gc/s640/P1060674.JPG[/IMG]
  15. No gdzie jest domek, dla tego przystojniaka? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yfAGiPHgds4/UaDCKe7_MYI/AAAAAAAAKoQ/RVbVjhNgM-4/s640/P1060679.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vAxxOsUkSuw/UaDCMUbO1pI/AAAAAAAAKow/MGy8Mn5giqg/s640/P1060681.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VEwEqRu7m7w/UaDCM-EjjOI/AAAAAAAAKog/NIx0e3APFX4/s640/P1060682.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VJOoSB5vaLU/UaDCNc1GEXI/AAAAAAAAKos/C6OkO6v0ahg/s640/P1060683.JPG[/IMG]
  16. Przynoszę kilka fotek z wizyty na Borkach :) Gdzie ona mi rzuciła tą parówkę? Przecież mogła mi ją dać od razu... No trudno, poświęcę się i zmoczę nos [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zZLsa-uxjm4/UaDCAWQZBhI/AAAAAAAAKlw/-sNaXd_mUH4/s640/P1060657.JPG[/IMG] Ona gdzieś tam jest, wiem to [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mR1uE-lSR9U/UaDCA2y9FqI/AAAAAAAAKmA/dCqOqhd9TxU/s640/P1060660.JPG[/IMG] Koniec z moczeniem pyska - trzeba się wysuszyć [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Bs6D-d7v8VQ/UaDCBGuYz_I/AAAAAAAAKmI/_p39e-Cs_eI/s640/P1060661.JPG[/IMG] I już na brzegu :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cGDhMKjVx9k/UaDCBrYVi1I/AAAAAAAAKmc/-M4YII0hnU0/s640/P1060662.JPG[/IMG] Patrzcie, jak tańczę! :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-chM2jm5wqnE/UaDCDN8Y-EI/AAAAAAAAKmo/5LrRt0xjg2I/s640/P1060664.JPG[/IMG]
  17. A co dzisiaj? Najpierw krótki spacerek z Bellą i Sebastianem, który p. Mirka skwitowała dwoma pytaniami: 1. Ten Sebastian cię podrywa? (do mnie) 2. To ONI się dogadują?! (o psach) No, najwyraźniej się dogadują ;) Nie było między nimi ani jednego problemu. Potem była próba zakładania kagańca. Biedak na zmianę to próbował ściągnąć to żelastwo, to wtulał się we mnie z błagającymi oczkami. Po tych strasznych mękach spacer w towarzystwie Aresa i Pegi na Borki, a na koniec trochę leniuchowania i boczku od Klaudii - ta to potrafi mi psa ukraść :eviltong: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ANyANpuqer4/UaDB9wxEsII/AAAAAAAAKlY/DLVg3Jtg47c/s640/P1060648.JPG[/IMG] To lubię ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RwTXLoPKg84/UaDB-CsxUkI/AAAAAAAAKlI/OewYscBQ_jc/s640/P1060649.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-aRh6UUWkRqY/UaDB_iUu70I/AAAAAAAAKlk/2VzhHLtXNsc/s640/P1060655.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Pjc7IWnA1aA/UaDCAIlg8EI/AAAAAAAAKl8/OSVY8zZ4D5E/s640/P1060656.JPG[/IMG] I znowu dla wszystkich niedowiarków - Karbon jak najbardziej dogaduje się z psami ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HjV05x5lt2A/UaDCImnt98I/AAAAAAAAKn8/yVvUw9xw864/s640/P1060677.JPG[/IMG]
  18. super!!! trzymamy kciuki, żeby wszystko było ok :D
×
×
  • Create New...