"Myślałam też żeby się we wrześniu wybrać do Gdańska, ale nie wiem czy mi się uda" - byłoby fajnie spotkać się w Gdańsku: jestem w następnym tygodniu i potem dopiero w ostatnim tygodniu września. Jeśli terminy się zgrają to podam Tobie telefon na priv, ja po ostatniej zmianie telefonu "pozbyłam" się ważnych telefonów i zdjęć...:( m.in. i Twojego telefonu.