Jump to content
Dogomania

rudakacha

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rudakacha

  1. Ok, jeśli Mundek znalazł dom to w porządku. Nie naciskam, wiem ile masz na głowie ale przy okazji proszę o krótkie info, jak się miewa piesio i co to za domek. Pzdr.
  2. Czyli jest nadzieja, że Mundek przez ten czas mógł znaleźć dom...?
  3. Przepraszam, że sugeruję ale czyżby Mundek poszedł w odstawkę...:mad:
  4. Dawno nie zaglądałam na wątek więc powtórzę za róża35: co u psiaka?
  5. "Myślałam też żeby się we wrześniu wybrać do Gdańska, ale nie wiem czy mi się uda" - byłoby fajnie spotkać się w Gdańsku: jestem w następnym tygodniu i potem dopiero w ostatnim tygodniu września. Jeśli terminy się zgrają to podam Tobie telefon na priv, ja po ostatniej zmianie telefonu "pozbyłam" się ważnych telefonów i zdjęć...:( m.in. i Twojego telefonu.
  6. Z pewnym opóźnieniem poszła wczoraj moja stała. Mam pewne obawy, że Krawcowi się nie poszczęści z domkiem, ale ja z tych co to szklanka do połowy pusta...:cool3:
  7. On rzeczywiście jest mało bokserowaty... Może po prostu ogłaszać go jako mieszańca, zdjęcia i tak mówią same za siebie... Mixy astów czy pitów kojarzą się jednoznacznie.
  8. Jak się miewasz? Nie wiem co napisać, byś czuła, że nie jesteś sama...
  9. Moja stała też poszła tylko nieco później niż zwykle. Głaski dla psiaka! Oby po wakacjach (aczkolwiek jeśli ktoś naprawdę chce adoptować psa to wakacje nie powinny być przeszkodą, bo przecież wakacje są co roku...) Tak mnie naszło "za bezdurno";)
  10. Powiem banał: jaka ona jest piękna!
  11. Napiszcie proszę, że to nieprawda..., że to głupi, niesmaczny dowcip...
  12. 15.12.2006 odeszła nasza sunia...tak trzeba było ale boli do dziś. Żadne to pocieszenie ale nie jesteś sama.
  13. Czy sytuacja klarowniejsza? Macie jakieś lokum na oku? Czy trzeba już rozglądać się za miejscem dla Kłopotka? Oby nie... Życzę powodzenia i trzymam kciuki!
  14. O mój ty smutku, ileż to stworzenie się wycierpi...
  15. Powinnam się właściwie cieszyć, że chodzi a nie pełza ale widzę ile kosztuje go to wysiłku to robi mi się smutno...
  16. Podczytywałam wątek po cichu, bo co tu pisać... Ale na filmiku zryczałam się jak bóbr a jestem w pracy;) Strasznie to wszystko krzepiące:)
  17. [quote name='rudakacha']Właśnie poleciała skromna jednorazowa wpłata, zg. z obietnicą. Jeśli będę miała nadwyżkę (:crazyeye:) to pomyślę o Kubusiu.[/QUOTE] Jak widać, nie ogarniam najwyraźniej...;) oczywiście "Tuptusiu". Niejaki Kubuś jest też na liście potrzebujących.
  18. Miałam przypomnieć i co? Już po upałach a pamięć nadal szwankuje;) Jeśli znajdziesz chwilę to proszę o info, co u Mundka? Martwię się, że gamoń z tymi skłonnościami terierowatych będzie miał kłopot ze znalezieniem domku... Pzdr.
  19. Właśnie poleciała skromna jednorazowa wpłata, zg. z obietnicą. Jeśli będę miała nadwyżkę (:crazyeye:) to pomyślę o Kubusiu.
  20. Jestem na drugie zaproszenie czyli do dwóch razy sztuka;) ale mogę tylko wpłacić coś jednorazowo. Mam już trzy stałe a nieprzewidziane wydatki lubią chodzić parami;) Proszę o nr konta.
×
×
  • Create New...