Jump to content
Dogomania

rudakacha

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rudakacha

  1. Jak zdrówko Teofila? Wymiziaj go ode mnie Sabinko.
  2. O mój ty smutku:/ Podczytuję wątek i oglądam Teosia ale nie spodziewałam się takich wieści. Trzymaj się chłopie, a Ty Sabinko daj zaraz znać, jak będą wyniki!
  3. Wieści optymistyczne! Teraz tylko domek dla chłopaka. A tak na marginesie jego wpatrzone oczyska przypominają mi oczyska mojej [*] suni, też mixa.
  4. Tak mi się wydawało, że nie do końca wiadomo co mu jest, móżdżek wykluczony... a sprawy neurologiczne to tak szerokie pojęcie... Nie mądrze się tylko się zastanawiam [quote name='andegawenka']W poscie nr 1 pisze tak (fragment): [COLOR=red][B]"Czaruś[/B] [/COLOR]był zdiagnozowany jakiś czas temu w przychodni AMICIS w Gdańku przez doktora Zalewskiego. Diagnoza: uszkodzony móżdżek."[/QUOTE]
  5. Może nie doczytałam na wątku, ale czy ta choroba Czarka ma jakąś nazwę? Bo chyba łatwiej walczyć z czymś, co jest określone...co jest wiadome, co można nazwać? Gorzej jeśli jest to mieszanka różnych dolegliwości. Bo albo weterynarze grają w rzutki i może trafią z diagnozą:shake: Chcę wierzyć, że to kompetentni ludzie.
  6. "Najgorsza" w tym wszystkim jest jego żywotność... i te obtarcia:-( Co to za qrestwo się do niego przyplątało...:shake:
  7. Takie wieści to miód na serce! Oby jak najdłużej i najwięcej tak!
  8. Pozdrawiam świątecznie bo wiosennie przy dużej nawet dawce optymizmu się nie da... i trzymam mocno kciuki za dom dla Amora. By miał kolana pańcia tylko dla siebie i swoją miseczkę i posłanie i czyjeś oczy wpatrzone w swoje... No, dosyć tych sentymentów, idę lepić kurczaczka ze śniegu;)
  9. Może nadszedł czas, by pomyśleć o wózeczku dla Czarka? Może zapytać lekarza, jaka jest szansa na to, by jeździł w miarę sprawnie. Qrde, tyle pracy, ciepłych myśli i trzymania kciuków... ale przynajmniej czuje, że ma swoich Ludzi.
  10. Nooo, nie wiedziałam, że z Czarka taki punksior! Najważniejsze, że ma pomóc, strona wizualna jest drugorzędna.:lol:
  11. Po przejrzeniu różnych materiałów nasuwa sie wniosek, że każde schronisko rządzi się swoimi prawami także w kwestii kwarantanny, czy mam rację?
  12. Witam, próbuję ustalić, czy istnieją jakieś uregulowania prawne dotyczące kwarantanny w schroniskach: jak długo powinna trwać, czy zwierzęta na kwarantannie mogą być razem w jednym boksie? Znajduję tylko b. ogólnikowe stwierdzenia m.in.w Rozporządzeniach Min. Rolnictwa i Rozwoju Wsi czy też przepisach weterynaryjnych. Może ktoś z Was zetknął się w takim przepisem jasno mówiacym o kwarantannie dla zwierząt w schroniskach. Przedzieram się sama przez gąszcz różnych rozporządzeń ale żadne z nich niczego jasno nie określa. Będę wdzięczna za pomoc. Pzdr.
  13. Ja też jestem ciekawa, co u Kłopotka? Jak się miewa?
  14. Super, że chociaż w części mogę pomóc Czarkowi. Żebym jeszcze tak miała moc sprawczą uszczęśliwienia wszystkich bezdomniaków i chorutkich...:roll:
  15. Jages, czy możesz zapytać Daśkę co z konikami z Warzna? Pisałam na pw ale najwyraźniej miała już padnięty laptop i odzewu brak.
  16. Jestem na zaproszenie bakusiowej sprzed 2 (!) tygodni i wpłacę 30 pln na Czarną na konto lecznicy. Musiałam zobaczyć, ile mi zostanie na "roztrwonienie";)
  17. Trzymaj SIĘ Daśka i trzymaj Kłopotka mocno i nie puszczaj!
  18. Pewnie łatwo jest mówić na odległość ale mam wrażenie, że wątek idzie coś strasznie opornie, ślimaczy się jak nie przymierzając walka w kisielu;) Odnoszę nieodparte wrażenie, że Krawcu będzie jednym z tych psów, który pozostanie niestety niczyj...:placz:Obym się myliła!
  19. Może przeoczyłam na wątku ale poproszę o namiary, gdzie wpłacać dla Amora.
  20. O ludzie! Na żartach się nie znacie?!:crazyeye: To miało być śmieszne... Oczywiście cieszę się, że Kłopotek radzi sobie tak dobrze w stosunku do pierwszych postów, gdzie prawie odchodził... Nie chcem ale muszem dodać, że mam w tym swój mały finansowy wkład. Matko boska, czytam jeszcze raz to co pow. i chyba zabrakło Daśce poczucia humoru a składam to na karb przemęczenia i czasem mało wdzięcznej pracy. Pzdr i ściskam Kłopotka.
  21. Cuś ściemniacie moje Panie...:razz: Podmieniłyście psiura i tyle! Skacze po dwa stopnie, akurat bo uwierzę:razz:! Zaraz się wyda, że zbierają na wakacje:mad: a Kłopotek to pretekst...;)
  22. Mogę zadeklarować tylko 20 pln niestety ale myślę, że "wkupie" siła:lol:
×
×
  • Create New...