Jump to content
Dogomania

rudakacha

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rudakacha

  1. Ja też poprosiłam o pomoc na wątku wielkopolskim, może ktoś się odezwie...
  2. Chyba wolałabym końskie kupy...;) A w tle to chyba Teodor.
  3. Wpłaciłam na kontro za obroże 30 pln.
  4. Rozumiem, że akcja przeciw kleszczom ma priorytet;) jajcarnia potem...Postaram się coś dorzucić.
  5. Karma kupiona:) a co do psiaka to do trzech razy sztuka... oby łazęga się znalazł.
  6. Kupię suchą karmę ale dopiero pod koniec miesiąca:(
  7. Jak już będą znane koszta zabiegów to dajcie znać:)
  8. Sabina, masz w sobie tyle bezwarunkowej miłości, że wielu marzy o tym, byś ich też adoptowała;)
  9. Kupowałam dla Ani karmę to mogę tym razem "kupić" część kastracji;)
  10. Byłam na bazarku ale nie znalazłam nic dla siebie. Poproszę o numer konta to coś wpłacę bo ujął mnie Zibi (czyśby Boniek...;)) swoim nakrapianym pycholem...:)
  11. Czy TO z boku powyginane to antena TV;)?
  12. No to poszła moja stała :)
  13. Zastanawiałam się właśnie jak Czarek radzi sobie na śliskiej nawierzchni? Czy te jego łapiny podołają śliskości? Rzeczywiście, tylko tak dalej Czarusiu!
  14. Czy deklaracje wpłacać na to samo konto?
  15. Boże! jaki on podobny do mojej [*] Sawki, I to ciemne ucho...!
  16. Cudna wiadomość! Tak się cieszę, że mu się poszczęściło:)
  17. Trochę czasu już minęło... czy wiadomo co u psiaka?
  18. No, Piękny Roman w płaszczu wymiata!
  19. I to się nazywa rzetelna relacja na wątku;) Cieszę się, że więcej osób się zainteresowało a przede wszystkim udostępnieniem konta do wpłat. Napisz może, którą karmę psiaki chętniej jedzą.
  20. Coś mi nie pasowało z tą ilością karmy...tj 18 kg karmy w batonie za ok. 70 zł.
  21. A co sądzisz o batonach mięsnych? Znalazłam na stronie multikarmy 10 kg batonów za ok. 70 zł. Dostawa gratis. Może to kupić w przyszłym miesiącu?
  22. [quote name='sharka']Nie znam osobiście nikogo ze schroniska, na FB jest jak mi się wydaje grupa wolontariuszy: [URL]https://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierząt-w-Poznaniu/128925467309116?fref=ts[/URL], na FB jest zorientowana dziewczyna pod nazwą: [B][COLOR=#89919C][B][URL="https://www.facebook.com/sosdla.schroniskogaj?hc_location=timeline"]Sos Dla Pomagamy Schroniskom[/URL][/B][/COLOR][/B][/QUOTE] Napisałam do SOS dla ... i pozwolę sobie zacytować odpowiedź: [U]Nie jestem zarejestrowana na dogomanii.. i totalnie nie znam Mundka.. Bo bardzo rzadko współpracuję z Poznaniem...[/U] czyli znowu jesteśmy w czarnej doopie... Może znajdzie się w końcu ktoś, kto poważnie potraktuje sprawę Mundka bo z jedną niepoważną osobą już mieliśmy do czynienia...:shake:
  23. "...w tym czasie znalazl sie ds,ktory bardzo chcial Mundka,nawet chcieli sami po niego przyjechac,ale Paulina napisala,ze Mundek zostaje u niej,to przykre,ze to sie tak skonczylo:-(..." co za nieodpowiedzialna i po prostu głupa baba! Tacy ludzie nie powinny mieć nawet pluszowego misia! Spróbuję popytać na facebooku ale niezbyt ogarniam to medium:oops:.
  24. Nie ma sprawy:) Jeśli mogę pomóc to czemu nie? Sama mam w domy trzy kocie znajdy więc osiągnęłam pewien poziom empatii;) Nie jestem niestety mobilna i nie mam pojęcia jak można by podesłać paczkę. Przesyłki pocztowe czy kurierskie to rzeczywiści kupa kasy. Te pieniądze byłoby lepiej przeznaczyć na jedzenie czy obroże. Poszperam w necie, może na coś trafię sensownego. Pzdr.
×
×
  • Create New...