Jump to content
Dogomania

rudakacha

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rudakacha

  1. Filmik b. sugestywny, zryczałam się jak pszczoła! Teraz tylko domek dla Messiego!
  2. [quote name='fiorsteinbock']a dziś, dwiema łapami na boisku koszykówki :)[/QUOTE] I tak trzymać!:)
  3. Zobaczcie, jak one wszystkie pięknieją, kiedy znajdą domy. Wiem, wiem, że Messi jest w DT ale zawsze to dom...:)
  4. Cudne! A jeszcze parę miesięcy temu był już, jak się wydawało, dwiema łapami za TM...;)
  5. Ponieważ miałam to szczęście i ten przywilej poznać Sabinę i Teosia osobiście jest mi tym bardziej przykro i smutno. Dalej nie mogę komentować...:-(
  6. Cóż, Krawcu urodą nie grzeszy... żeby był chociaż pięknie brzydki ;) to może chwyciłby kogoś za serce. A tak jest przeciętnym mixem asta o niezbyt urodziwej aparycji... a charakter trudno oddać na papierze. Ale trzymam dalej kciuki za dom. Miziańsko za fafluny:)
  7. Porównując zdjęcia "starego" Messiego i te z teraz widać ogromną różnicę. Piesio jest zadowolony całym sobą, świadczy o tym mowa ciała. Nie żebym była zaraz "ekszpertem" ale widać, kiedy mordka jest zadowolona:) Miał chłop szczęście.
  8. Przecież prezydent jest myśliwym z zamiłowania to i jego empatia jest przytępiona. A po za tym lobby ludowców nie pozwoli... Może to co powiem będzie niesprawiedliwe ale ludzie mieszkający na wsi lub będący niej blisko mają jakąś stępioną wrażliwość na niedolę zwierzaków stąd nie ma co liczyć na koalicjanta.
  9. Postaram się pamiętać, ale przy tych upałach to i pamięć szwankuje;)
  10. Dobrze, że martasekret zmieniła tytuł wątku bo to jak wywoływanie wilka z lasu... tfu, tfu, tfu!
  11. Jakieś wieści o Kłopotku? Czyżby brak wieści to dobre wieści...;)?
  12. Widoki cudne! Z czystym sumieniem przeniosłam moją stałą na Messiego:)
  13. Zaczyna mi to wszystko przypominać mieszanie w kotle czarownicy: co z tego wyjdzie...? Wiem, że Lumix ma doświadczenie medyczne ale chyba tutaj trzeba opinii specjalisty. Jak się wiezie psa do W-wy to nie dla przejażdżki, tylko z tego mają wyjść konkrety. Skoro "każdy wet w Trójmieście" może zrobić taki zabieg" to po co była W-wa? Bez konkretów ze strony Lumix takie błądzenie we mgle nic nie da a domysły są najgorsze bo prawie zawsze wymykają się spod kontroli. Dlatego jeszcze raz proszę Beatę o odpowiedź na zarzuty i domysły.
  14. [quote name='andegawenka']Na poczatku tez byłam za zabraniem Czarka, ale wczoraj już sie upewniłam że Warszawa jest jego ostatnią szansą na przynajmniej poprawienie jego komfortu życia. Mysle że powinni wszyscy się wypowiedzieć czy są za leczeniem w Warszawie czy za powrotem Czarka na wybrzeże.[/QUOTE] Ale o ile dobrze zrozumiałam Czarka nie ma już w W-wie, czy się mylę?
  15. Śledząc zaangażowanie Lumix w opiekę nad Czarkiem nie mogę uwierzyć, by powodowały nią tak niskie pobudki jak kasa... czy też zaspokojenie uczuć "wyższych". To mi się kojarzy z efektem barona Münchausena, albo też coś jest na rzeczy z moich wcześniejszych przeczuć odnośnie nietrafionego (czyt. experymentów) leczenia. Gdzie jest Czarek, co z jego dalszym leczeniem (sterydy, wiem to z doświadczenia, rozwalają cały organizm), ew. operacją i w końcu finansami. Będę dalej wpłacać, tak jak wpłacam ale muszę wiedzieć, że to wszystko dla dobra psa. O Boże, winter7 obyś nie miała racji...
  16. By wyrobić sobie pogląd (bo ciągle nie wiem co myśleć o całej sytuacji:shake:) proszę Beatę o stanowisko.
  17. Przeczytałam i muszę przemyśleć bo zwaliło mnie nieco z nóg... Trzeba odstawić emocje i nie poddawać się chwili.
  18. I stąd może tak wszystko się ciągnie jak flaki z olejem. Jeśli nie ma ciśnienia finansowego to i domku brak. A z drugiej strony całe szczęście, że TOZ dofinansowuje Krawca bo nie wyobrażam sobie jego powrotu do schronu. Mimo wszystko mam nadzieję, że w końcu trafi się ODPOWIEDZIALNY domek.
  19. Już wyobrażam sobie tabuny "zaszelkowanych"...:evil_lol:
  20. Nie znam losów wyżełka (i nie wiem, czy chcę znać... wiem jak to brzmi ale czasami mam dość:() ale trzymam mocno kciuki, by z tego wyszedł cało i w miarę zdrowo. I przelałam moją stałą za czerwiec dla Messiego.
  21. [quote name='Felka z Bagien']Coś ty,łapki by mu na boki uniosło,wygladałby jak spadochroniarz.[/QUOTE] Jak spadochroniarz w locie synchronicznym?...;)
  22. [quote name='andegawenka']ale gdy piesek przestaje chodzic to tak nic nie robić:shake:[/QUOTE] Jasne, że nie o to chodzi. Trzeba próbować i wykorzystać wszystkie możliwości ale niestety pies nie powie co boli i czy leczenie pomaga naprawdę... Trzymajmy kciuki, oby była poprawa.
×
×
  • Create New...