-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kocurkotka
-
mam owczarka szwajcarskiego mamy 4 miesiące i 11kg a docelowa jej waga to 30kg
-
utrzymanie każdego psa nie są małe każdy pies potrzebuje dużo ruchu i zajęć i dyscypliny żeby być idealnym psem socjalizacja - nauka zasad w domu i poza nim - szczenie to mnóstwo pracy żeby pies był taki jak opisujesz nie ma rasy idealnej - każda rasa z opisem pies idealny dla rodziny łagodni nie agresywny - to prawda o ile wiesz jak wychować psa, jeśli nie wiesz to pies może być przeciwieństwem opisu jeśli masz lęk przed psami może na początek postaraj się POZNAĆ psy bo zrobisz krzywdę Sobie i psu
-
w sumie :D
-
tak :D Zielony to na pewno - Parys King :D Dziewczynka - Prima Vera ;) Niebieski - Prisecco a Czerwony - myślę nad Predatorem albo Pinokio ;)
-
nigdy nie słyszałam o psach kastrowanych że mają takie problemy - bo jeśli pies jest zdrowy i nie ma problemów więc poco kastrować - ale jak sprawia problemy i ratunek to kastracja to trzeba to zrobić :) a popędu seksualnego tylko kastracja pomorze albo zmęczenie psa DUŻA dawka ruchu że aż będzie miał dosyć ale nie każdy jest w stanie to zapewnić psu za każdym razem jak ktoś do nas przyjedzie lub odwiedzi ;) (nie słuchać też porad typu "puść go do suki" to pogorszy sprawę i nie można rozmnażać psów bez rodowodu i uprawnień hodowlanych ;) )
-
a jest odrobaczony ? czasem pieski wymiotują jak mają robaki a że piszczy przez sen to bardzo częste ;) tym się nie przejmować
-
-
-
Mój ulubieniec - może dlatego że ratowałam mu życie bo był pierwszy który się rodził i bardzo powoli
-
-
-
-
jak je piach to ma zatwardzenie ;) Piszczy do lustra bo widzi szczeniaczka a nie może się z nim bawić ;)
-
-
i terriery są bardzo charakterne - nie każdy daje se z nimi radę :) Morze teraz sznaucer Czarno srebrny :) ?
-
Spadłą nam w Nocy temperatura :) myślałam że będziemy się sypać ale jednak jeszcze nie po spadku temperatury mamy niby 12 do 24h do porodu :D
-
Co robić, aby nie nauczyć szczeniaka gryzienia mebli i przedmiotów w domu?
Kocurkotka replied to Ajax's topic in Wychowanie
pies się nudzi skoro gryzie meble ;) -
Hodowla Rozbullnik - Staffordshire Bull Terrier
Kocurkotka replied to krzychu1111's topic in Hodowle
hodowla jest zarejestrowana w FCI ZKwP - to dobrze :D warto tam pojechać i najpierw zobaczyć jakie są psy i w jakich warunkach trzymane -
-
-
coś zaczyna się powoli dziać Oxa przestawia se legowisko i na podwórku psy lubiły se kopać głębokie dziuro nory ;) i Oxa szuka nory :D
-
już mam y paru zainteresowanych rozmawiałam już z panią z Francji i Austrii :D i dwie osoby z polski :)
-
-
-
u Oxy mamy 52dzień ciąży :) mamy się bardzo dobrze :D tylko niejadek i trzeba pilnować żeby jadła ;)