-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kocurkotka
-
zrobiony progesteron mamy wynik 0,48ng/ml no wczesna cieczka :D za kilka dni powtórka :D
-
A może Biały Owczarek Szwajcarski Pies towarzyski oddany aktywny wpatrzony w właściciela świetny stróż :) samce są dosyć dużymi przedstawicielami :) ale też należą do psów rodzinnych bardzo przywiązane do właścicieli ale odkąd jestem w rasie to wiem że te psy dostosują się do każdych warunków choć wiadomo jak każdy owczarek muszą mieć trochę zajęć bo będą demolować podwórko ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Szok i nie dowierzanie - znowu cieczka Oo nie mam pojęcia dlaczego - obstawiamy że cieczka w styczniu "możliwe" bezowulacyjna i może dlatego nie zaszła miała cieczkę wrzesień październik -2015 (zsynchronizowała się z Cziką) i w styczniu nas zaskoczyła i trochę późno podjęliśmy decyzję o kryciu i może tak być że ta cieczka w styczniu to jakiś niewypał XP? ta teraz była by planowo zobaczymy :D jutro jadę robić wyniki Psa mamy już wybranego ;)
-
z tego co czytam husky jest mega niewybiegany, małe psy go nie tolerują bo on się zwyczajnie nie umie z nimi bawić i się go boją dlatego są bójki
-
Hodowla z rawicza i york z pseudohodowli zarejestrowanej w SWPiKR
Kocurkotka replied to pies.12111's topic in Pseudohodowle
SWPiKR mówiłam że pseuduch od samego początku xP -
-
-
Hodowla z rawicza i york z pseudohodowli zarejestrowanej w SWPiKR
Kocurkotka replied to pies.12111's topic in Pseudohodowle
jeżeli nie ma umowy kupna myślę że guzik zrobią :P -
ale jest ustawa że nie można sprzedawać psów bez 'rodowodów" to koleżanka dała się oszukać ;)
-
urodzinowo 12.04 - Oxa skończyła 3 lata :D a 14.04 Czika skończyła 4 latka :D zrobiłam tort z mięsnych kości :D
-
i zdjęcie chihuahua (jakieś pierwsze leprze z netu) więc obstawiam że ojcem jest pies w TYPIE pinczera czyli kundelek xP
-
-
Hodowla z rawicza i york z pseudohodowli zarejestrowanej w SWPiKR
Kocurkotka replied to pies.12111's topic in Pseudohodowle
w umaszczeniu czekoladowym zą zarejestrowane w stowarzyszeniach - psy są sprowadzane prawdopodobnie z Rosji ale tak PSEUDO Podpisała pani umowę kupna ? pieska w takim stanie hodowca nawet nie powinien sprzedawać ma pani jakie kolwiek badania rodziców ? -
tak szczerze powiedziawszy ten piesek w niczym nie przypomina chihuahua :P zapłacić za taki mix 700zł? szok jak dla mnie :D
-
w granicy 5/7kg tak mi się wydaje ale raczej nie więcej
-
dobrze że pytasz : i prawidłowo bo niema co czytać opinii w internecie ja ostatnio przeczytałam że pedigree polecane przez hodowców za dobrą karmę ;) więc cząeto piszą totalne bzdury :)
-
-
-
a dziękuje :D
-
-
serio ? ja mam już rok i prowadzam na tym oba owczary :D
-
ja kam tę smyczkę od triexie Cavio najwygodniejsza smycz pod słońcem rozmiar s/m http://allegro.pl/trixie-smycz-pleciona-regulowana-cavo-s-m-1435x-i5015231657.html
-
-