Jump to content
Dogomania

Kocurkotka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kocurkotka

  1. to tanie i wygodne ciężko znaleźć ;)
  2. SZOK udało mi się tej małpie zrobić zdjęcia :D nasza FIGA z makiem ;)
  3. pies broni terenu - według mnie to normalne ? moja psy robią tak ciągle choć jak głośniej krzyknę dopiero się uciszą i wracają
  4. problem polega na tym że wielu uważa Owczarki Staro niemieckie za "kundle" rejestrowane stowarzyszeniach Bo ta rasa nie jest uznana w FCI i w wielu innych związkach w polsce są zarejestrowane w stowarzyszeniach pieska i kotka choć nie powiem psy są gdzieś tam wystawiane robią im badania i testy psychologiczne i hodowle nie wyglądają na pseudo ale ciężko powiedzieć coś o ich "Rodowodach"
  5. pierwsze amore zaliczone ;) w środę powtórka :D trzymajcie kciuki żeby to był udany i duuuży miot :D !
  6. badania mamy zrobione :D MDR1 : +/+ HD : A ED: 0/0 :D
  7. rośnie powoli?... zobaczymy co będzie w piątek i sobotę xP środa - 1,14 ng/ml
  8. no mam z dzisiaj wyniki i wygląda to tak wtorek - 1 dzień czieczki czwartek - 3 dzień cieczki - wynik - 0,39 ng/ml Poniedziałek - 7 dzień cieczki - 1,04 ng/ml kolejne badania zrobię w środę i czwartek powoli nam rośnie :)
  9. noo to zobaczymy co będzie :) oby było ich dużo i żeby się udało żeby były :D w poiedziałęk kolejne badania zobaczymy co będzie :D
  10. myślę ża efekty połączenia tej dwójki da piękne dzieciaczki :) i zostawimy se dziewczynkę :) pierworodną :D będziemy mieć wtedy 3 białe dziewczyny w domu :D
  11. ale zapłaciłaś facetowi - ma powody żeby robić więcej szczeniąt dla kasy
  12. no jeszcze są Yorki Biewery ale umaszczeń yorków czy buldogów czy nawet owczarków niemieckich jest mnóstwo
  13. wątpię żeby ci jakiś hodowca sprzedał psa jeśli chcesz mu zapewnić takie warunki
  14. takie pytanie - od którego "momentu liczy się dni cieczki? od kapania krwi na podłogę ? czy zaczerwionego śluzu ? (wydzieliny z sromu) ?
  15. mamy wybranego tatę szczeniaczków :D mam nadzieję że tym razem nam się uda ;)
  16. no to jeszcze mi zostało wysterylizować Czikę i Kupić porodówkę i kojec :D
  17. na pierwszy rzut oka według doktora nie ma się czego uczepić wyglądają ładnie i zdrowo :) za około 10 dni dostanę opis z wpisem do rodowodu :)
  18. nie wiecie kto jeszcze ma te zeberki ?
  19. Oxie dzisiaj zrobiłam badania na dysplazje bioder i łokci :) doczłapaliśmy się do pociągu a z pociągu do domu :D w domu wciąż jej łapy plątały no ale cóż :D chciałam (musiałam) mieć to zrobione przed szczeniakami Oxa w domu jeszcze widzi smoki :D ;)
×
×
  • Create New...