-
Posts
1066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kocurkotka
-
to tanie i wygodne ciężko znaleźć ;)
-
-
pies broni terenu - według mnie to normalne ? moja psy robią tak ciągle choć jak głośniej krzyknę dopiero się uciszą i wracają
-
-
problem polega na tym że wielu uważa Owczarki Staro niemieckie za "kundle" rejestrowane stowarzyszeniach Bo ta rasa nie jest uznana w FCI i w wielu innych związkach w polsce są zarejestrowane w stowarzyszeniach pieska i kotka choć nie powiem psy są gdzieś tam wystawiane robią im badania i testy psychologiczne i hodowle nie wyglądają na pseudo ale ciężko powiedzieć coś o ich "Rodowodach"
-
pierwsze amore zaliczone ;) w środę powtórka :D trzymajcie kciuki żeby to był udany i duuuży miot :D !
-
badania mamy zrobione :D MDR1 : +/+ HD : A ED: 0/0 :D
-
-
-
-
-
rośnie powoli?... zobaczymy co będzie w piątek i sobotę xP środa - 1,14 ng/ml
-
no mam z dzisiaj wyniki i wygląda to tak wtorek - 1 dzień czieczki czwartek - 3 dzień cieczki - wynik - 0,39 ng/ml Poniedziałek - 7 dzień cieczki - 1,04 ng/ml kolejne badania zrobię w środę i czwartek powoli nam rośnie :)
-
noo to zobaczymy co będzie :) oby było ich dużo i żeby się udało żeby były :D w poiedziałęk kolejne badania zobaczymy co będzie :D
-
myślę ża efekty połączenia tej dwójki da piękne dzieciaczki :) i zostawimy se dziewczynkę :) pierworodną :D będziemy mieć wtedy 3 białe dziewczyny w domu :D
-
Kundelek...jaki mniej więcej urośnie?
Kocurkotka replied to Ewka :)'s topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
ale zapłaciłaś facetowi - ma powody żeby robić więcej szczeniąt dla kasy -
Hodowla z rawicza i york z pseudohodowli zarejestrowanej w SWPiKR
Kocurkotka replied to pies.12111's topic in Pseudohodowle
no jeszcze są Yorki Biewery ale umaszczeń yorków czy buldogów czy nawet owczarków niemieckich jest mnóstwo -
wątpię żeby ci jakiś hodowca sprzedał psa jeśli chcesz mu zapewnić takie warunki
-
takie pytanie - od którego "momentu liczy się dni cieczki? od kapania krwi na podłogę ? czy zaczerwionego śluzu ? (wydzieliny z sromu) ?
-
-
-
no to jeszcze mi zostało wysterylizować Czikę i Kupić porodówkę i kojec :D
-
na pierwszy rzut oka według doktora nie ma się czego uczepić wyglądają ładnie i zdrowo :) za około 10 dni dostanę opis z wpisem do rodowodu :)
-
nie wiecie kto jeszcze ma te zeberki ?
-
Oxie dzisiaj zrobiłam badania na dysplazje bioder i łokci :) doczłapaliśmy się do pociągu a z pociągu do domu :D w domu wciąż jej łapy plątały no ale cóż :D chciałam (musiałam) mieć to zrobione przed szczeniakami Oxa w domu jeszcze widzi smoki :D ;)