-
Posts
2242 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maria1957
-
[quote name='Basia1968']no Paula a o moim Tofisiu zapomniałaś? [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/398088_369074736440005_167703753243772_1741768_924042144_n.jpg[/IMG] i o Bonusiu też? [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395406_369095416437937_167703753243772_1741814_1248715032_n.jpg[/IMG][/QUOTE] ...tych Paulinka nie zauważyła...są ubrane we wdzianka w barwach maskujących - moro...
-
Major wyleczony z parwowirozy:) Bardzo wszystkim dziekujemy :)
Maria1957 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
...przyjemnie czytać dobre wieści....miziaki dla maluszka... -
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Maria1957 replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
Dawno mnie tu nie było ale już nadrabiam zaległości w odwiedzinach ... miziaki dla Lakusia. -
Major wyleczony z parwowirozy:) Bardzo wszystkim dziekujemy :)
Maria1957 replied to karolina175's topic in Już w nowym domu
Jestem ...ale w tej chwili nie mogę nic dla tego biedaczka ... za kilka dni .... i to też będzie bardzo skromnie.... -
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Maria1957 replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje malutki, śliczniutki Lakuś? Mizianko dla psiaczka. -
Cudo podobne do rosyjskiego- szczęśliwe u Anitki :)
Maria1957 replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam spóźniona (brak neta w domu) :roll: a tu już po akcji ze szczęśliwym zakończeniem... super :Cool!:...Maciuś ślicznotek...;) -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Maria1957 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
..już brakuje słów...:shake::shake::shake::-( -
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Maria1957 replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
Zaglądam ... dobre wieści ...zdrowiej Lakusiu ...miziaki ślę... -
[quote name='Basia1968']Szukamy tez pomocy dla tego biedaka - Kaskadaffik to Twoja ulubiona rasa. Błąka się biedak od kilku tygodni. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/377138_329756707038475_167703753243772_1608543_293518720_n.jpg[/IMG][/QUOTE] ...jak to jest, że takie śliczności są bezpańskie :shake: :puppydog: ... co za świat ... :roll:
-
Mikro piesek dochodzi do zdrowia .DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC:)
Maria1957 replied to RUDA ZUZIA's topic in Już w nowym domu
...to jutro od 9.30 trzeba mocno zaciskać kciuki :kciuki::kciuki::kciuki:..... Lakuś trzymaj się ... -
[quote name='Basia1968']Maryniu będę od dzisiaj na wsi, tak, że dzwoń. Mmay staruszka z Sandomierza. Bieda jak cholera, ma coś z kręgosłupem. To sierotka - zdjęcie na razie takie, ale jutro porobimy lepsze. [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/310598_322638511083628_167703753243772_1586910_1754644300_n.jpg[/IMG][/QUOTE] ...będę dzwonić ... ale bida.... Do jutra Basieńko.
-
[quote name='Basia1968']Marysiu kochana jutro popaplamy przez telefon. Chciałaqm Ci także podziękować za piekny bukiet. Tak kot wprowadził się do nas sam - on ma właściciela, ale w ogóle tam nie wraca. Nawet posądzeni zostaliśmy o jego kradzież. Rudego "wyrzucamy" za okno na pole, a ta cholera i tak wraca do nas. nadto przychodzą do nas inne sąsiedzkie koty na jedzonko.[/QUOTE] Basiu to ja do Ciebie ok.9.30 - 10,00 ...czy inaczej?