-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
[quote name='Izabela124.']Mam dużo zaległych fotek do wstawienia to wstawiam codziennie :)[/QUOTE] Ja też mam zaległe a nie wstawiam, bo mi się nie chce :evil_lol:
-
Widać, że było szaleństwo ;)
-
[quote name='Majkowska']Mi ostatnio do Waldka doleciał maleńki piesek i wpił się mu prawie w gardło, a za nim przyleciała właścielka pyszcząc że mój by go pogryzł...[/QUOTE] Trzeba było powiedzieć, że Waldek byle g*wna nie tyka, bo by mu jeszcze w gardle stanęło :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']W Kielcach w który dzień będziesz? Ja w niedzielę :)[/QUOTE] Niedziela, ring 8, godzina 10:00. Wchodzimy jako pierwsi, więc może zdążysz wpaść przed swoją oceną :smile:
-
[URL]http://imageshack.us/a/img189/17/m7fk.jpg[/URL] Fajowa :loveu:
- 1417 replies
-
[quote name='Cimi']Widziałam, że spotykamy się w Kielcach :P[/QUOTE] A no spotkamy :smile: Nie wiem skąd w ludziach tyle zła i perfidii :shake:. Wracam sobie z chłopakami ze spaceru i nagle wyłazi baba ze swoim kundlem. Gdzie nie spojrzeć, aż po horyzont nikogo- pustki. Młody zaczął mi się wyrywać do tego psa a ta z głupim uśmieszkiem idzie prosto na mnie :angryy:. Mogła zrobić dwa kroki w drugą stronę i poczeka ale po co :mad:
-
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-QYAh4wIJqZ0/UnLcDRN25bI/AAAAAAAAL6Y/DhwuIQ9PwUU/s512/2013-10-30 (5).JPG[/URL] Jakie radary :cool3:
-
[URL="https://lh6.googleusercontent.com/-QYAh4wIJqZ0/UnLcDRN25bI/AAAAAAAAL6Y/DhwuIQ9PwUU/s512/2013-10-30%20%285%29.JPG"]https://lh6.googleusercontent.com/-QYAh4wIJqZ0/UnLcDRN25bI/AAAAAAAAL6Y/DhwuIQ9PwUU/s512/2013-10-30%20%285%29.JPG[/URL] Jakie radary :cool3:
-
[URL]http://imageshack.us/a/img834/5798/eube.jpg[/URL] Uśmiech od uch do ucha :loveu:
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/wao7i9.gif[/IMG]
-
Seksi chłopak :loveu:
-
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
Kaaasia replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='Luzia']mi się nigdy nie udało trafić :evil_lol: Ot rude jest zbyt zwinne i zawsze pięknie się uchyla :lol:[/QUOTE] Mi się udało trafić ale przypadkiem :evil_lol:. Jak chce rzucić coś psu to często dostanie w łeb :diabloti:. A jak chcę trafić w psa to leci z metr dalej :evil_lol: Kiedyś jak mnie Oli wkurzył bo jadł coś na spacerze i nie zwracał na mnie uwagi to złapałam klucze i rzuciłam w niego (trafiłam). Oli spojrzał na mnie z politowaniem i wrócił do jedzenia :diabloti:.- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
[quote name='YxNinaxY']masz rację w każdej odsłonie wygląda dobrze ;)[/QUOTE] Uniwersalny pies ;) [quote name='Luzia']Moim zdaniem z naturalnymi uszami fajnie, ale ogon najfajniejszy ciachnięty :loveu:[/QUOTE] Przynajmniej nie tłucze wszystkiego i sam się nie obija ;) [quote name='Niufciak']mi się całe naturalne podobają :loveu:[/QUOTE] Akurat boksery dobrze wyglądają w każdej wersji :loveu:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Nie smutaj :glaszcze: Czytając od razu przypomina mi się mój Max i łzy same płyną :-( -
Dlaczego dla jednej :eviltong: Młoda fajnie rośnie :loveu:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Kaaasia replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[URL]http://img853.imageshack.us/img853/3530/a8a9.jpg[/URL] On jest przesłodki :loveu: -
Dogo Canario i Amstaff - Hunter i Sanhez zapraszają
Kaaasia replied to YxNinaxY's topic in Foto Blogi
[quote name='Bobryna'] Jam nie idealna, ale jak Blusia albo Czesio nie wracały (chociaż nadal się czasem zdarza ;P) jak zawołam, to albo szłam po jedno czy drugie i bez ceregieli przypinałam na smycz, albo w sytuacji groźniejszej - tzn, jak [B]np.Blusia leciała już za kotem, to rzucałam w jej kierunku czymś co miałam pod ręką, zwiniętą smyczą najczęściej[/B]. Chodziło o to, żeby psa powstrzymać przed dalszą pogonią, zwrócić na siebie uwagę. Blusia wie, że jak się "złoszczę", to ma wrócić w podskokach, że lepiej mnie nie denerwować :diabloti:[/QUOTE] Nie każdy ma takiego cela :eviltong:. Pare razy rzucałam w psa i nigdy efektu nie było :roll:- 852 replies
-
- dog
- dogo canario
-
(and 8 more)
Tagged with:
-
[URL="http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz2726.jpg"]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz2726.jpg[/URL] Mini dalmatyńczyk :loveu: A jak wam poszlo, bo nie wiem czy czegoś nie przegapiłam. Bardzo mi się podoba kolor twoich włosów.
-
Ja lubię latające ale takie ciachnięte też mi nie przeszkadzają ;)
-
[quote name='magdabroy']Ale go "ciachnęłaś" :evil_lol:[/QUOTE] Tylko tak mogę ;) [quote name='qmu']o kopiowany Miluch :)[/QUOTE] Przystojniak :smile:
-
[quote name='Niufciak']Mnie też właśnie. Najbardziej mi się podobają całe czarne, ale nigdzie nie ma, wszystko kolorowe... a jak są to takie byle co że szkoda gadać[/QUOTE] El perro ma też czarne i mocne. Milo dzisiaj dostał jobla i wskakuje na Olka z chęcią gwałtu :mad:. Chyba pogoda mu wiosnę we łbie zrobiła :diabloti: Taka niespodzianeczka. Mój piesek pieknie wygląda w każdej odsłonie :loveu: [IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/74581_228177397348406_372299216_n.jpg[/IMG]
-
[URL="http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/WP_20130929_003.jpg"]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/WP_20130929_003.jpg[/URL] Śpioszki :loveu:
-
A co jej będą nos w tyłek wtykać. Broni swojej godności :evil_lol:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[URL="https://lh4.googleusercontent.com/-td1DvKu-oCo/Um5zyOQlZlI/AAAAAAAAPBs/X2Xl_sxD0L4/s512/pointerr%20093.jpg"]https://lh4.googleusercontent.com/-td1DvKu-oCo/Um5zyOQlZlI/AAAAAAAAPBs/X2Xl_sxD0L4/s512/pointerr%20093.jpg[/URL] On ma chyba najdłuższy jęzor jaki widziałam :evil_lol: -
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Co tu taka cisza? Gdzie się podziewacie?