Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Witaj kochana! Dzięki ! Nie pierwszy raz pomagasz naszym pieskom! Zaraz Ci prześlę konto i już Cię dopisuje do deklaracji:)
  2. Melduję się na wątku . Będę zaglądać. W ogłoszeniach to radzę spróbować z Dziennikiem Zachodnim. Z doświadczenia wiem ,że to najskuteczniejsza forma. Z naszymi psami przynosi efekty. I zgadzam się ,że miesiąc DT to lepsze niż Mysłowice. To daje czas na ogłoszenia.
  3. I kolejny bazarek dla Murzynka Zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/224299-Dla-dziecka-dla-mamy-i-dla-ka%C5%BCdej-damy-na-rzecz-Murzyna-do-23.03-20.00[/url]
  4. Czyli sterydy mu pomagają , jak przestaje brać to się pogarsza. Ale przecież nie może ich brać non stop:(
  5. Weszła deklaracja Ewa_88 25 zł Dzięki!!!
  6. Biedak... Ach ta starość... Najbardziej żal mi właśnie takich staruszków. A u nas w schronisku niestety ich sporo:( Zajrzyjcie na bazarek schroniskowego kolegi Rymka - Murzyna. To 14-sto letni weteran... http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00
  7. Kierowniczka jest naprawdę oddaną zwierzakom osobą i napewno nie odda psa jak coś ją zaniepokoi. Trzeba spróbować. A tymczasem zapraszam na bazarek schroniskowego kolegi Szariczka o imienium Murzyn , jeszcze starszy i też brakuje mu deklaracji: http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00
  8. Kochane Maczka nie będzie miał chyba nic przeciwko temu jak zaproszę na bazarki jej rówieśnika , schroniskowego kumpla , który ciągle tkwi w schroniskowym boksie : http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00 http://www.dogomania.pl/threads/224299-Dla-dziecka-dla-mamy-i-dla-ka%C5%BCdej-damy-na-rzecz-Murzyna-do-23.03-20.00
  9. Dzięki cioteczko! Mam nadzieję ,że się uda!
  10. Wejdźcie cioteczki na bazarki dla kumpla Binga ze schroniska. Większy , starszy i z prawie zerowymi szansami na adopcję a napracował się chłopak w życiu na etacie... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984"]http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/224299-Dla-dziecka-dla-mamy-i-dla-ka%C5%BCdej-damy-na-rzecz-Murzyna-do-23.03-20.00[/url]
  11. Oskarek szczęściarz już w DT. A jego schroniskowy kolego 14-sto letni Murzyn wciąż czeka... Zapraszam na jego bazarek , a nóż jakąś książeczka się przyda... [url]http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984[/url]
  12. Musi być dobrze! Neruś to jeden z moich dogomaniackich ulubieńców! Mój Murzyn stara się by pojechać do hoteliku gdzie jest Nero tylko póki co funduszy brak. Zerknijcie cioteczki na bazarki , może akurat coś się przyda... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984"]http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/224299-Dla-dziecka-dla-mamy-i-dla-ka%C5%BCdej-damy-na-rzecz-Murzyna-do-23.03-20.00[/url]
  13. Ja też czekam niecierpliwie na wieści i kciuki trzymam. A tymczasem zapraszam na bazar Szarikowego kumpla ze schroniska , jeszcze starszy biedak i czasu pewnie też mniej... http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984
  14. Cioteczki tak na szybko zrobiłam Murzynkowi książkowy bazarek. Zerknijcie a nóż coś się przyda. Jutro biorę się za następne. [url]http://www.dogomania.pl/threads/224255-Ksi%C4%85%C5%BCki-nowe-w-okazyjnych-cenach-i-uzywane-prawie-za-darmo-DO-23.03-20.00?p=18790984#post18790984[/url]
  15. Dziekuję ślicznie , już wysyłam konto na pw
  16. Dzisiaj weszło 50 zł od Sabina02 Dziękujemy!
  17. Wkrótce ruszam z kolejnymi bazarkami i przy okazji rozsyłanie będę słała prośbę o choć najmniejszą deklarację ,żeby uzbierało się ponad 300 stałych i wtedy powinnam dostać zgodę na wyjazd do hoteliku.
  18. Weszły pieniążki od cioteczki pietruch204 10 zł Dzięki
  19. Weszło 10 zł od pietrucha204 oraz 15 zł od KateKermit Dzięki
  20. Takie samo , pewnie że tak:)
  21. Weszło 40 zł od KropeczkaJ. Dziękujemy!
  22. Przyszły obróżki i smycze od chi23. Dzięki!
  23. Kochana super są! Zaraz ścignę młodego żeby mi pobrał jeden! Dzięki!!!
×
×
  • Create New...