-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Fajne foty z ukochanym Szamanem:) Z tą łapką jest słodka , też mi ostatnio tak podawała:)
-
Dzięki cioteczko za te wiadomości! Jestem przeszczęśliwa ,że chłopak ma domek i taki apartament:) A że ogiera udawał to mnie wcale nie dziwi , on ma słabość do kobitek i wiek mu w tym wcale nie przeszkadza:) Fajnie mieć taką wtyczkę jak Ty i mieć newsy z pierwszej ręki:) Jutro dowiem się ile wyszło za transport Murzynka , podliczę jego konto i powiem ile kasy odziedziczy po nim Sidnej , który być może już jutro pojedzie na jego miejsce do hoteliku Terrier:) Po tym co piszę karolkamadry myślę ,że o przyszłość Murzynka w Szczecinie możemy być spokojne:) Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim cioteczkom i wujkom:) za wsparcie , obecność na wątku Murzynka , wszelkie wpłaty i każdą inną formę pomocy. Szczególne dzięki dla makik i Klary bo to dzięki jej stronie Pani znalazła Murzyna. No i oczywiście zapraszam do śledzenia losów Murzynka w nowym domu bo dzięki cioteczce karolkamadry bedziemy mieć pewnie i newsy i foteczki za co z całego serca dziękuję! Wogóle jestem mega szczęśliwa po rzutem na taśmę pomogliśmy i Murzynowi i Sidnejowi. Jesteście wszyscy fantastyczni!
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No to super nowina:) Będzie miał tam super warunki i może nawet wkrótce uda mu się znaleźć DS:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Myślę , że będzie dobrze bo ptaszki ćwierkają ,że na Murzyna czeka naprawdę super domek:) Więc dzięki temu ,że kochane cioteczki i jeden wujek:) przekazali swoje deklaracje na Sidnejka już wkrótce czeka go happy end:) Ale kciuki jeszcze warto trzymać:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Poprostu musi być wszystko dobrze dla obydwu chłopaków! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No Sidnej trzymaj kciuki kochany z kumpla Murzyna bo jak on będzie w DS to Ciebie też czeka wyjazd do lepszego życia:) -
Ja jej teraz też wykupiłam pakiecik na bazarku ogłoszeniowym.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Mam już kochana nawet pewne typy ale nie wszystko naraz:)Moją największą słabością są starsze psy z boksów bo biegające na ogólnym wybiegu mają o niebo lepiej. Dom Stały dla Murzyna , który ma 14 lat to dla mnie jest poprostu cud. Od teraz wierzę w cuda. Teraz hotel dla Sidneja i jak już tam będzie będę oczywiście szukać kolejnych biedaków. Ale powiem Wam ,że te wszystkie cuda to są dzięki Wam cioteczki i wujkowie i miejcie tą świadomość i wiedzcie ,że jestem Wam wdzięczna z całego serca! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Cioteczki po ostatnich wpisach na wątku Murzynka sąsiadki jego przyszłej Pani jestem coraz bardziej spokojna o jego happy end a zatem dzięki temu i Waszym deklaracjom dla Sidnejka też wkrótce najprawdopodobniej zaświeci słoneczko:) Jak wszystko pójdzie pomyślnie to w przyszłym tygodniu może już jechać do hoteliku:) Dawno nie mialam tak udanego , spokojnego wieczoru:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No właśnie dlatego postanowiłam walczyć o szansę Murzyna i Sidneja. Bo nie dosyć , że wiekowe to jeszcze ginące w tłumie.