Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Pisałam już kochana , ze wszystko dzięki makik i stronie wspaniałej Klary:) Więc makik jaki malutki udział? Udział przeogromny wręcz kluczowy i wspaniały! Jestem dozgonnie wdzięczna Tobie i Klarze!
  2. Jak najbardziej kochana . Właśnie kończę dwa bazarki ze starszych fantów i też kasa przejdzie na Sidnejka i nastepne fanty też pójdą na bazarki dla chłopaka.
  3. Fantastyczna wiadomość! Wiadomo dokąd pojechał?
  4. Fajne foty z ukochanym Szamanem:) Z tą łapką jest słodka , też mi ostatnio tak podawała:)
  5. Dzięki cioteczko za te wiadomości! Jestem przeszczęśliwa ,że chłopak ma domek i taki apartament:) A że ogiera udawał to mnie wcale nie dziwi , on ma słabość do kobitek i wiek mu w tym wcale nie przeszkadza:) Fajnie mieć taką wtyczkę jak Ty i mieć newsy z pierwszej ręki:) Jutro dowiem się ile wyszło za transport Murzynka , podliczę jego konto i powiem ile kasy odziedziczy po nim Sidnej , który być może już jutro pojedzie na jego miejsce do hoteliku Terrier:) Po tym co piszę karolkamadry myślę ,że o przyszłość Murzynka w Szczecinie możemy być spokojne:) Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim cioteczkom i wujkom:) za wsparcie , obecność na wątku Murzynka , wszelkie wpłaty i każdą inną formę pomocy. Szczególne dzięki dla makik i Klary bo to dzięki jej stronie Pani znalazła Murzyna. No i oczywiście zapraszam do śledzenia losów Murzynka w nowym domu bo dzięki cioteczce karolkamadry bedziemy mieć pewnie i newsy i foteczki za co z całego serca dziękuję! Wogóle jestem mega szczęśliwa po rzutem na taśmę pomogliśmy i Murzynowi i Sidnejowi. Jesteście wszyscy fantastyczni!
  6. Jeszcze nic nie wiem , od nas to ponad 360 km więc pewnie kierowniczka wróci bardzo późno i dopiero jutro do niej zadzwonię i dowiem wszystkiego. I oczywiście od razu zdam Wam raport cioteczki:)
  7. Dasz radę kochana! Wierzę w Ciebie i w Kalifa też:)
  8. No to super nowina:) Będzie miał tam super warunki i może nawet wkrótce uda mu się znaleźć DS:)
  9. Myślę , że będzie dobrze bo ptaszki ćwierkają ,że na Murzyna czeka naprawdę super domek:) Więc dzięki temu ,że kochane cioteczki i jeden wujek:) przekazali swoje deklaracje na Sidnejka już wkrótce czeka go happy end:) Ale kciuki jeszcze warto trzymać:)
  10. Strasznie przykre , współczuje kochana. Wiem jak boli taka strata:(
  11. Poprostu musi być wszystko dobrze dla obydwu chłopaków!
  12. No Sidnej trzymaj kciuki kochany z kumpla Murzyna bo jak on będzie w DS to Ciebie też czeka wyjazd do lepszego życia:)
  13. Ja jej teraz też wykupiłam pakiecik na bazarku ogłoszeniowym.
  14. Mam już kochana nawet pewne typy ale nie wszystko naraz:)Moją największą słabością są starsze psy z boksów bo biegające na ogólnym wybiegu mają o niebo lepiej. Dom Stały dla Murzyna , który ma 14 lat to dla mnie jest poprostu cud. Od teraz wierzę w cuda. Teraz hotel dla Sidneja i jak już tam będzie będę oczywiście szukać kolejnych biedaków. Ale powiem Wam ,że te wszystkie cuda to są dzięki Wam cioteczki i wujkowie i miejcie tą świadomość i wiedzcie ,że jestem Wam wdzięczna z całego serca!
  15. Otto też mi bardzo leży na sercu ze względu na wiek i na to ,że jest z boksu. Jednak psy biegające luzem na wybiegu mają lepiej...
  16. Jak ja lubię takie newsy przed spaniem:) Kolorowe sny mnie czekają:)
  17. Cioteczki po ostatnich wpisach na wątku Murzynka sąsiadki jego przyszłej Pani jestem coraz bardziej spokojna o jego happy end a zatem dzięki temu i Waszym deklaracjom dla Sidnejka też wkrótce najprawdopodobniej zaświeci słoneczko:) Jak wszystko pójdzie pomyślnie to w przyszłym tygodniu może już jechać do hoteliku:) Dawno nie mialam tak udanego , spokojnego wieczoru:)
  18. No to dzięki temu dzisiaj zasnę spokojnie:)
  19. Ale śliczna ta Nuka i jak siostra bliźniaczka naszej schroniskowej Kseni:)
  20. No niedziela to już będzie od rana w drodze a noc miejmy nadzieję w nowym domku:) Tylko wszyscy jak jeden zaciskajmy kciukasy!
  21. No właśnie dlatego postanowiłam walczyć o szansę Murzyna i Sidneja. Bo nie dosyć , że wiekowe to jeszcze ginące w tłumie.
  22. Dobrze chociaż ,że Kasia jest na dużym wybiegu a nie w boksie , no i ma Miltona u boku:)
  23. O cieszę się ,że Lars wychodzi na spacery. Latem przymierzałyśmy się do spacerów z nim z siostrą ale bałam się , nie powiem.
×
×
  • Create New...