Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Też to zauważyłam. Ale dalej jest niepewna , ona idąc na smyczy nie wyprzedza , idzie w tyle lub z boku. Boi się gwałtownych ruchów. Ale jest super delikatna ,podczas gdy inne psy tak chapią parówki ,że z ręki boję się dać by palca nie stracić tak Suni nie bałabym się włożyć do pyszczka całej ręki z parówką. No i uwielbiam ten jej wzorek na łapkach:)
  2. I dziękuję ,że się zgadzamy w tej kwestii. Jak już pisałam cieszę się ,że teraz ma więcej spacerów bo sama wiesz jak było wcześniej. A Lars nie jest psem , którego każdy może wyprowadzić , ja bym się bała naprzykład. Na szansę zasługuje dużo piesków ale wszystkimi na raz nie sposób się zająć. I też zauważyłam ,że Sidnej własnie ginie w tłumie. Zgodzisz ,że nie należy do przebojowych psów. I jakoś dotąd nikomu nie wpadł w oko:(
  3. Weszła deklaracja od Fibi 10 zł Dzięki wielkie! A jak dla mnie to jest taki sam grubasek jak był:)
  4. Rozmawiałam z kierowniczką i ustaliły z przyszłą panią Murzyna ,że chłopak pojedzie w niedzielę. Tak lepiej pasuje obu stronom. Ale dwa dni nie robią różnicy , w każdym razie jedzie i to najważniejsze:)
  5. Droga Ag tu nie chodzi wcale o marketing , ja opisując psy kieruje się sercem nie marketingiem. I nikt tu nie kłamię. Mam nadzieję ,że nie próbujesz mi czegoś takiego sugerować .Poświęciłam dużo czasu i energii by pokazać ludziom Sidneja , by mógł dostać szansę na jaką niewątpliwie zasługuje . Nie mogę być fizycznie w schronisku tak często jak bym chciała dlatego próbuję tu na dogo pomagać , pokazać ludziom najbardziej potrzebujące zwłaszcza starsze nasze psiaki .Rozmawiałam z kierowniczką schroniska i Sidnej z racji wieku i braku zainteresowania nim został uznany jako jeden z najbardziej potrzebujących. Cieszę się , że ma od wakacji więcej spacerów ale czy wystarczająco częste to chyba kierowniczka wie najlepiej bo jest na codzień w schronisku.Ja w schronisku z racji pracy jestem rzadko , z tego co wiem Ty też nie codziennie więc kieruję się opinią osoby najbardziej kompetentnej czyli kierowniczki , która jest bardzo zaangażowana w każdego psiaka. Pokaż mi kierownika schroniska w innym mieście , który sam rozwozi psy po całej Polsce.Ale nawet jeżeli ma więcej tych spacerów to i tak raczej nie jest szczęśliwy będąc w schronisku. Ma 10 lat , przez ostatnie dwa lata tkwi w boksie i nie bardzo wiem czemu to roztrząsanie czy wychodzi raz na dzień czy raz na tydzień ma tutaj służyć. Najważniejsze jest dobro Sidneja a takie spory i komentarze na jego wątku napewno mu nie pomagają.
  6. Ona to spacerować lubi chyba tylko z Szamanem. Jak ją z siostrą wzięłyśmy ostatnio z innym psem to nie bardzo wykazywała entuzjazm i ciągnęła w stronę schroniska. A latem jak brałyśmy ją z Szamanem to była zadowolona. Ona naprawdę jest w nim zakochana:) Wiem ,że się powtarzam ale uwielbiam Sunię. Jest wyjątkowa , cichutka , delikatna i śliczna.
  7. Cudny Kofi nie ma szczęścia , narazie cisza z telefonami:(
  8. Śliczna psinka. A spojrzenie wypłoszka czysta słodycz:)
  9. Serce się kraje:( Biedak , teraz jeszcze trudniej bedzie o domek:(
  10. Karolina wierzę w Ciebie. Jeśli chodzi o trudne psiaki to nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych;)
  11. No pewnie ,że musisz kochana , ładne słonko na dworze to i foty kawalera będą eleganckie:)
  12. Trzymajcie kciuki , trzymajcie mocno. Pani ma 5-cioletnią dużą sunię i 3-letniego spaniela. Sunią się nie martwię bo Murzyn lubi wszystkie kobitki:) ale mam nadzieję ,że ze spanielem nie będzie toczył bojów.
  13. Kochana ja też mam 3 wilorasowce w typie nowofunlanda tudzież kaukaza:) i jednego maltańczyka w mieszkaniu ze względu na alergię TZ:) A pomagamy tu wszyscy więc równie dobrze ja mogę dziękować Tobie co niniejszym czynię:)
  14. Już nabyłam 2 puszeczki i całuję chłopaka:)
  15. Cioteczko wkrótce podlicze ale myślę , że już tyle że będzie zgoda na wyjazd:)
  16. Mnie się podoba taka kudłata , ale ja mam słabość do kudłaczy:)
  17. Dziękuję ślicznie! Jak Murzyn już będzie w DS to oficjalnie przepiszę deklaracje. Dzisiaj weszła deklaracja od Ewy z poza dogo 50 zł . Dziękuję pięknie! Przyszła też smycz , obroża i kubrak dla Murzyna od cioteczki arjuna. Dzięki. Jutro zawiozę kierowniczce , będzie miał chłopak wyprawkę. Murzyn jedzie w piątek!
  18. Weszło 10 zł deklaracji od paulinken. Dziękujemy!
  19. Kurcze dziwię się bardzo ,że nikt z ogłoszeń w DZ nie zakochał się w Lolce bo ona jest naprawdę wyjątkowo śliczna.
  20. Dziękuję! Cioteczki jak zwykle niezawodne!
  21. Razem to chyba nie da rady ich zawieźć bo jedzie osobówką a one oba raczej spore:)
  22. Dziękuję pięknie kochana! Jak tylko domek dla Murzynka się sprawdzi i chłopak zostanie w DS wpiszę deklarację u Sida:)
  23. O to czekamy z niecierpliwośćią:)
×
×
  • Create New...