Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. Ciotunie Lilli juz w nowym domku, przytulała sie nawet do mnie, i wylizywała reke przez kratki transporterka. Myslę że nowy kumpel tez sie zakochał od pierwszego wejrzenia ;) ale to juz Pani Ela opowie Jechała bardzo spokojnie, zakochał sie w niej tez taksówkarz który w drodze wyjątku odwiózł mnie do Wieliczki, za symboliczną dychę Psiarzy można spotkać wszędzie ;)
  2. sakulce warkulce :) ja mam co prawda inny gabaryt futrzaka ale ten z awatarka tuli sie i dopomina o drapanie za uchem regularnie ale jak przychodzi co do czego, ogladania podwozia, czesania to zamienia sie w puchaty armagedon
  3. ja zajrzałam do Pana Paróweczka tylko w pracy nie bardzo mogę coś pisać :)
  4. [quote name='barb']A ciężkie to chyba nie jest? Bo u mnie jeszcze koszt wysyłki dojdzie. Ale w końcu jakieś zakupy jutro u Iiwoniam zrobie bo ostatni dzień.[/QUOTE] paczuszki sa maciupeńkie.
  5. witajcie dałam namiar na Gamę mojej szwagierce co prawda poszukują szczeniaka Berneńczyka ale mocno namawiałam ja na adopcję Gamy, mam nadzieje,że się zdecydują może dzwonic i powoływać się na mnie i mille.j
  6. kochane z mojego bazarku uzbierało sie dokładnie 52,5 zł jak tylko spłyna wszystkie wpłaty przeleje cioteczce mmd :)
  7. póki Emeczka nie ma problemów wielkich lepiej działać osłonowo i na stawy i na wątrobę glukozamina to fajny pomysł
  8. ja mam pomysł mestudio musi urządzać z TZtem warsztaty dla reszty TZtów mój uczy sie powolutku i choć nasze futra uwielbia to do każdego futrzaka podchodzi z dystansem, wyjatkiem sa konie które kupiły go od pierwszego wejrzenia i czuje sie przy nich świetnie, do nich potrafi się przytulic, gada z nimi za to akceptuje wszelkie moje futrzakowe szaleństwa póki sa wirtualne
  9. oczywiście moj przelewik poszedł z opisem pazdziernik gapa ze mnie ;)
  10. to ja cioteczki zaprosze do cioci iwoniam na bazarek na domowe przytulisko :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url]
  11. ale na tej trasie kursuje czasem ;) cioteczka iwoniam była, zabrała, pojechała mam nadzieje że sie jej kołdrzycho przyda
  12. tyle zmian na raz, i on sam chyba nie wie czy ma się cieszyć już czy jeszcze chwilke poczekać, bo może to sen jakiś
  13. gdyby to nie było tak daleko podjechałabym ucałowac twojego TZta :diabloti: życie Jordanka zmienia się jak w kalejdoskopie, ale na co czekać oby juz zawsze był szczęśliwy
  14. ja się zawsze zakochuje wirtualnie bo nie mam warunków na psiego towarzysza
  15. o mamo, takie szczęście dla paróweczka na świeta musze sie cześciej zakochiwać bo co sie zakocham to psiak do domu jedzie ;)
  16. im dłuzej na niego patrze tym bardziej się zakochuje ;)
  17. to naprawdę urocza sunia
  18. [quote name='maja602']Bardzo wszystkich przepraszam, że wklejam ten wątek ale jestem wstrząśnięta. Może ktoś będzie mół pomóc. [URL]http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=728.0[/URL][/QUOTE] brak słów dosłownie, cięzko na to wszystko patrzeć
×
×
  • Create New...