[quote name='barb']Fajnie, że trafilaś na wątek. :lol:
A do Przytuliska jedziesz specjalnie czy przy okazji ? ;)[/QUOTE]
mój TZ ma rodzine w Rzeszowie, rzadko bywa w domu, ale akurat teraz sie wybieramy, tylko nie wiem czy w ten czy w kolejny weekend