Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. kuchenka to nie jest hit sezonu lata 80te ale działa jak najbardziej, mamy nawet chyba 2, ale jedna mam w Wieliczce i ja przywiozę strasznie się cieszę że sie komuś przyda lodóweczkę? hmm pomyslę czasem w mojej pracy próbuja wyrzucic jakis sprzet, zwróce uwage na lodówki :)
  2. jeśli ciocia iwonka zrobi zdjęcia i opisy to sklecimy bazarek, potem moge wysyłać, ale przechowywać fantów nie mam gdzie :( mam troche rzeczy ale niewiele
  3. kołderki? poduszki? nie pierzaste tylko zwykłe puszki ok :) a mam kuchenkę taka elektryczna dwupalnikową, przenośną, rodzice chcieli wyrzucić to złapałam
  4. Sabunia zmieniona nie do poznania :)
  5. [quote name='barb']Napisalysmy prawie równo nasze posty. Ciotki jak sie tylko pojawią na Dogo to odpowiedzą. Chyba najbardziej zorientowana Agula, bo najwięcej przebywa w Przytulisku. Odpowiedź może być na wątku ?[/QUOTE] pewnie ja zaglądam na Dogo codziennie a pojedziemy z transportem dopiero w przyszły weekend jak TZ wróci do kraju
  6. przytulam warkotka na dobranoc
  7. cioteczki trafiłam przez cioteczke barb do Was mam kilka dywanów i chodników, może wam się przydadzą? bede w przyszłym tygodniu lub za dwa w Rzeszowie, moge przywieźć edit: zgrałam sie z ciotka;)
  8. oj ja swojego podatku Lukasowego nie przelałam w tym miesiacu ;)
  9. moj TZ na zywo Corgiego widział ostatnio pierwszy raz w Szkocji i stwierdził ze jak w Polsce geolodzy kochaja jamniki to w Szkocji corgi ten corgi to raczej taka miara wielkosci psa: 1 corgi, 2 corgi, Lukas to jakies 3 corgi no to do nas mieści sie 1 corgi
  10. da sie wyciągnąć bez podstepu tylko musi do domu wrócić, jeżdził juz ze mna do koni po kilkaset km tylko po to żeby zasuwać przy nich, więc nie jest źle on ocenia po prostu wielkość naszego mieszkania i ilość czasu jaka jest w domu :( ale stwierdził że psa rasy corgi by wcisnął a do haszczaków mamy słabość, nasza przyjaciółka która juz niestety po tamtej stronie miała cudnego haszczora
  11. ja bym chciała TZ mego tam zabrać chciałąbym go do psiaków przekonać, bo on kocha futrzaki wszelakie ale nie wyobraża sobie psa w domu
  12. Przytulam miśka na dobranoc
  13. [quote name='Mysia_']http://img341.imageshack.us/img341/2189/obraz754v.jpg choćby lew :D a mnie to zdjęcie przypomina kolege ktory po "spozyciu" juz chodzic nie mógł ale śpiewać i owszem moja kolezanka warkoty Sakusia podsumowała: no klasyczny samiec, ty cos dla jego dobra robisz a ten warczy ;)
  14. szerokiej drogi w takim razie na jutro życzę Mince i cioteczkom
  15. buziaki na dobranoc i mizianko za uchem :)
  16. mój TZ na Lukasa by się zgodził, urzekło go psikso, tylko to mieszkanko ciasne haszczak z niego wychodzi, swoi to po brzuchu maja drapać ale do obcych pełna kontrola
  17. jak on wypiekniał musze przyznac że jego wygląd może budzic respekt, na niektorych zdjęciach wygląda ja Groźny Pan Pies, mój TZ powiedział Pies Mysliciel wystarzczy zerknąc na kolejne i widac misia przytulaka Lukasa kameleon
  18. buziaka w nos kochamy Mikusia ja i futrzaki moje :) na konto Fundacji poleciała skromna suma
  19. alez ja zaniedbałam Baloniary, ostatnio krucho z czasem mmd teraz ty robisz za skarbnika? zaraz wpłace ci 20 zł za listopad i pazdziernik zaległe :oops:
  20. takie chwile sa piekne, oglądam zdjęcia przewijam w dół myslę, że tez taki piekny psiak się poniewiera dolatuje do końca a tam taaaka informacja
  21. o jesuuu ekspresem lecicie :) cudne wieści kurcze duzo sie tu wiedźm uzbierało :diabloti: dlatego tak leci a gdzie trafił piękniusieńki Wilk?
  22. Pewnie, im szybciej wyjedzie tym lepiej Ja transportem zawsze służe na tej trasie, choc ostatnio rzadko jeździmy może Minke kiedys spotkam na spacerze na mieście
  23. gdyby Minka mogła jechac poczatkiem grudnia my zawieziemy z Tztem :) a jak nie to dla innych psiaków w tym kierunku mogłby byc transport może zadziała prawo serii jeździmy raz w miesiącu po trasie teraz TZ w pracy zagramanicą
×
×
  • Create New...