Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. ale ja wiedźma kielecka z urodzenia :diabloti:, no może północno świetokrzyska bardziej W małopolsce siedze raptem 12 lat
  2. cioteczko jak zajade na święta to będe monitować zeby rodzice sie rozstali jak sie zgodza to go obejrzę dokładnie i zobacze czy uda mi się go wcisnąć w paczkę chocby kurierską jesli nie to może mój TZ będzie jechał przez Warszawe do końca stycznia popieram też dodanie na poczatku rzeczowej pomocy, ja czasem cos mam np sprawne żelazko, może się komus przydać aha i mam obrus z tych co to się nie plamią ponoć, nówka, ja nie używam w ogóle
  3. :diabloti:to apropos dywanów Namawiam rodziców na pozbycie sie kilku jeden nada sie na pewno do domu/mieszkania, resztę bardziej do pocięcia Gdyby ktoś chciał to w Skarzysku będzie można zabrać
  4. wierzę mocno że teraz to juz z górki Zdrowia Mikuniu zdrowia i buziaki na dobranoc
  5. na obiadek wyszłam bez komórki :( ale mam nadzieje ze to nie jednorazowe spotkanie, bo jednak Błonia blisko
  6. Fridunia wyrosła jak na drożdzach Mój TZ skwitował że z tym rosołem to nie przelewki, tuczycie na obiad :) a tak w ogóle to Roszpunko dzis w Krakowie widziała twojego awatarkowego wypisz wymaluj identyko :)
  7. u nas zimę czuć tylko w powietrzu, ale kiedy przyjdzie?...
  8. tak jak obiecałam bazareczek dla Szafranka [url]http://www.dogomania.pl/threads/219013-Bazarek-%C5%9Awi%C4%85teczny-dla-Baloniarek-i-Szafranka-do-12-grudnia-do-22-00[/url]
  9. to ja zapraszam na bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/219013-Bazarek-%C5%9Awi%C4%85teczny-dla-Baloniarek-i-Szafranka-do-12-grudnia-do-22-00?p=18146885#post18146885 żeby nie było, ze o Was nie myślę ;)
  10. zapisuje sie u Paróweczka ;) mam słabość do takich cudeniek
  11. cioteczki szukam i szukam znaleźć nie mogę koleżanka chciała nóż elektryczny, ostatnio mignęły mi na bazarkach dwa ale oczywiście nie zapisałam sobie :(
  12. mysmy jechali z TZtem przez Polskę i lało, lało a ja myślałam o Sabie i o Was cioteczki
  13. poczytuje i trzymam kciuki mocno mam wprawę ale w łapaniu szynszyli ;) wydaje mi się jednak że głodny stwór prędzej wlizie do klatki
  14. moje koleżanki same przeglądaja reklamy i czasem pisza żeby cos dla nich zakupić,ale to są kolezanki które wola własnie prezent z podwójnym sensem
  15. transportowe konkrety u mnie wyglądaja tak: trasa Kraków-Kielce-Skarżysko trasa Kraków - Rzeszów okolice Krakowa Transport za free gdyby trzeba było z trasy bardzo odbić to tylko część kosztów, myslę, że nie więcej jak połowa. Niestety nie jeździmy często, czasem raz w miesiącu czasem rzadziej, wszystko zależy od pracy TZ Czasem też TZ jeździ trasą Kraków - północ Polski, za każdym razem maja jednak inne miejsce docelowe więc albo jada przez Łódź albo przez Warszawę, nie zawsze moga tez zabrać ale może akurat..
  16. w sumie racja, skoro psiak biega po ulicy bez obroży to nikt nie podejrzewa ze ma dom moze gośc sie bał ze bedzie musiał płacić za hotelowanie suni
  17. tak sobie myslałam po cichutku ze ja ktoś ukradł, ale nie podejrzewałam właściciela eh ludzie sa dziwni
  18. poznałam Sonie i mysle, że ona sie otworzy, skoro do mnie obcej osoby ogonek sie ruszył troszkę :) i ciesze sie ze Kodiego odnalazła Pani :)
  19. no ba ma doświadczenie z zołzami ;) w domku ma nas trzy co do adopcji to ja nie mogę :( bardzo bardzo bym chciała, ale mam dwa potwory w domu, biegaja luzem nie miałabym serca zamykać, a mieszkanko mam maleńkie, jedyne osobne pomieszczenie z drzwiami to łazienka, a i TZ wyjeżdza na długie tygodnie i gdyby była opcja mógłby psia zabierac ze sobą ale szefostwo sie nie godzi no i to niebezpieczne dla psa
  20. namówiłam koleżanke na robótki ręczne i chyba wyjdzie z tego bazarek ja tu trochę darmozjad jestem to będzie 50% na Baloniarki :)
  21. uwielbiam te miny i pytania "no co ty używane?" "o jejku a co to sa bazarki?" choć wiekszość koleżanek akurat pyta czy im tez cos fajnego znajdę największą jednak zrobiła furore moja suknia ślubna, kupiona za 200 zł od dziewczyny która prosiła o wpłate kasy na konto fundacyjne, moja teściowa rozpływała sie w zachwytach póki sie nie dowiedziała że to z allegro :crazyeye: teraz suknia czeka na czyszczenie i pójdzie dalej w świat póki jeszcze w miarę modna może któras cioteczka reflektuje?? :diabloti:
×
×
  • Create New...