Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. kiedy planujecie wizytę u weta? ona z ta łapcia taka biedna
  2. [quote name='Nutusia']Trzeba by było chyba prosić Fundację o otwarcie subkonta... Na podatkach się nie znam - na hasło urząd skarbowy sikam po nogach ze strachu ;)[/QUOTE] tez o tym pomyslałam, bo Fundacja z takiej kasy musi sie rozliczyć, więc subkonto to dobry pomysł bo dla nich mniej zamieszania
  3. ona taka "olbrzymia" jest? jak nie miałam skali w postaci odrabanych kończyn niewiadomego pochodzenia nie umiałam sobie jej do niczego porównać
  4. łapka brzydka, złamana albo coś siedzi w środku, na pewno dojda koszty weterynarza bo trzeba ją zabrać jak najszybciej daje 10 zł jednorazowej i rozsyłam watek, jest śliczna powinna szybko znaleźć domek, tylko trzeba ostro ogłaszać
  5. no tak na co dzień złośliwiec a jak boli i mi źle to mnie ratuj
  6. i ja trafiłam do Szafranka cudny radosny psiak, aż miło popatrzeć Jesli tylko będe robiła bazarek dołączę Szafranka do psiego stadka :)
  7. Nic sie nie stanie jak dotra później będę pewnie jeszcze w okolicach weekendu w centrum Krakowa
  8. jeśli macie plakacik/ulotki to będę we wtorek w dużym zoologu koło galerii Kazimierz, oni są otwarci na takie akcje. U siebie na ulotek nie mam co nosić, jedynymi sensownymi domami sa już te co psy mają, najczęściej duże, a z nimi Lukas chyba średnio. Cudny miś przytulak z niego i już,inne domy chyba w gre nie wchodzą
  9. moja wpłata pewnie dotrze w poniedziałek :) wieczorne mizianie za uchem
  10. cudne brzucho :) Fridy a świętokrzyskie bardzo przykre to bo to moje rodzinne strony i zmieniając województwa najlepiej to widać choć pozytywnie się zaskakuje bo koleżanka mojej mamy wzięła sobie do serca kiedys nasza rozmowę i ma dwa piękne kociaki, oba "uliczne" jeden kociak błąkał się na obwodnicy Kielc, u moich dziadków na wsi kuriozum był ON staruszek, który spokojnie dożył swoich dni mimo, dysplazji, ślepoty i głuchoty
  11. owczarek świętokrzyski, żeśmy się uśmiali z TZ, to może Jaga jak baba jaga ;) urocza
  12. Pytałam TZta ale dziś się dowiedział że oni będą "przelatywać" przez Polskę na trasie Kraków-Kęty- Łódz- Kartuzy szkoda że nie po drodze bo chciałabym go przekonać do boksia w przyszłości
  13. spróbuj tajgo napisac do kora78 ona z Wałbrzycha ale zna okolice
  14. no wiadomość roku, bardzo, bardzo sie cieszę, wycałowałabym ten uparty pychol Ja tu siedzę i myślę co zrobić bo TZ nie wrócił w terminie, juz nawet nie chciało mi sie pisać bo przy jego robocie ręce opadają, a tu taka wiadomość
  15. [quote name='anita_happy']o la la la..masz jeszcze..sie przydadzą!!!ale ja wróce do Szydłownika za tydzien..teraz śmigam na Szczecin z Wawy[/QUOTE] rodzinka doniosła że coś jest i nadal zbierają, do tego mam pociety spory dywan. Zostawię to w Skarżysku, bo ja tez z doskoku. jak będziemy nastepnym razem z TZ to możemy podrzucić
  16. ja bedę wpłate robiła 10-tego hurtem :) póki co Emkę na dobranoc za uchem czochram :)
  17. on na tym plakaciku taki cudny, że powinien kogoś zachwycić cieszę sie, że po kastracji wszystko ok
  18. oj dawno mnie tu nie było, dawno aż wstyd dajcie numer konta 10 zł na październik przeleje dzis w końcu skonczyłam tułaczke po wetach z moim utrapieńcem cioteczko Anito potrzebujesz w Szydłowcu kocy, dywaników, kołder poduszek? Mam na składzie w Skarżysku, ponoć czekają
  19. świetna informacja, cieszę się bardzo :)
  20. trafiłam przez bazarek Norel :) aż wierzyc mi sie nie chciało, ze się znalazł, a TZ sie pyta czemu sie szczerze do monitora jak jeden taki do sera cuda, przypadki, zbiegi okoliczności, obojętne jak je nazywać byle się zdarzały jak najczęściej
  21. oj piekny psiak, naprawdę mam nadzieję, że szybko sie w nim ktos zakocha
  22. mam, wczoraj z nia rozmawiałam i umówiłam sie, że jesli jest nas tylko dwójka to bedzie sens sciagac nas tylko kiedy Dumka pokaże sie u tej Pani gdzie jest szansa złapania, jestem pod telefonem
×
×
  • Create New...