jeśli macie plakacik/ulotki to będę we wtorek w dużym zoologu koło galerii Kazimierz, oni są otwarci na takie akcje.
U siebie na ulotek nie mam co nosić, jedynymi sensownymi domami sa już te co psy mają, najczęściej duże, a z nimi Lukas chyba średnio.
Cudny miś przytulak z niego i już,inne domy chyba w gre nie wchodzą