Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. zapraszam na kolejny bazarek dla Fundacji Centaurus [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238053-Targowisko-dla-Fundacji-Centaurus-do-13-stycznia-do-godziny-22-00?p=20216353#post20216353[/URL]
  2. jeśli już to trzeba szukać na FB bo to organizują ludzie z FB raczej nie sama Fundacja, ale może mają jakieś info ew napisac maila na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ja niestety FB nie mam
  3. Znam dziewczyny z Fundacji od dawna, mam tam pod opieką konisia, my na pewno pojedziemy tylko TZ wróci z pracy na drugim końcu Polski wczoraj mój TZ rozmawiał z szefową, bardzo dziękują wszystkim za wsparcie, za ogrom pomocy, nie spodziewali się takiego odzewu, maja teraz niesamowitego kopa do działania, choć po raz pierwszy są naprawdę na swoim i od razu taka tragedia, o ironio robili przez ostatni czas zapas leków i karmy, szczególnie drogiego ventipulminu dla koni z RAO, nie tak dawno wynieśli też wszystkie rzeczy na poddasze bo to były jedyne suche pomieszczenia
  4. tak tak znalazła się :) dla mnie to tez niepojęte, chociaż psa nie posiadam
  5. dzis mój TZ rozmawiał z szefową fundacji bardzo dziekują za wszystko najbardziej brak im rąk do pracy, samo napojenie tych 200 koni które sa na miejscu to jakiś koszmar, szczególnie potrzebują zabezpieczenia tego co zostało z dachu My chyba pojedziemy jak tylko TZ wroci z pracy w połowie miesiąca
  6. super dzięki za wiadomośc, odwołam moje oczy i uszy :)
  7. ponoc widziana była w Zwienczycy więc sa szanse że może trafić do was
  8. ciocie kochane taka wiadomośc znalazłam w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL] ewent na FB: [URL="http://www.facebook.com/events/419095564825575/"]http://www.facebook.com/events/419095564825575/ [/URL]
  9. aha no i przemieszcza się w kierunku Boguchwały
  10. Dałam znać znajomym z Rzeszowa, mieszkają w okolicy gdzie była widziana
  11. Bardzo ci dziękuję, ja sobie dziś nie mogę miejsca znaleźć Niech to co złe zostanie za nami a Nowy Rok przynosi wszystko to co dobre Wszystkiego Najlepszego !!!
  12. Niech ten Nowy Rok przyniesie każdemu tego co mu najbardziej brak, czego potrzebuje i za czym tęskni Wszystkiego najlepszego
  13. bardzo Was przepraszam że tak się wcinam, może któraś z cioć będzie mogła coś pomóc, potrzeba dosłownie wszystkiego, ale najwieksza strata materialną sa leki dla koni z RAO i reumatyzmem i dla psiaków [URL="http://www.centaurus.org.pl/pozar/"]http://www.centaurus.org.pl/pozar/ [/URL]
  14. Właśnie miałam was prosić o udostępnianie tej informacji o pożarze na FB, ja sama nie mam Od rana jestem półprzytomna bo info dotarło do mnie bardzo wcześnie rano a ja się położyłam o 5 spać To zaprzyjaźniona ze mną od lat Fundacja, rozmawiałam dziś z nimi i są załamani ale wierzą że im sie uda i że musi byc dobrze w większości bez ciepłych ubrań zostali tam mężczyźni, szczególnie brak ciepłych butów, ale i pościeli, farb najbardziej doskwiera brak prądu i wody
  15. ciocie potrzebuje namiaru na stronke gdzie mozna zamówić taniego kuriera
  16. troche poprzeglądałam stron, mam dziś chwilę to poszukam jeszcze
  17. Wszystkiego Naj Naj a najbardziej spełnienia tego marzenia najskrytszego WESOŁYCH ŚWIĄT
  18. Iwoniu, tobie, Maćkowi Natalce i całemu ZOO wiele zdrowia, miłości, radości i siły oraz wszystkim cudownym "pomagaczom" na wątku Wesołych Świąt :) życzę ja, mój TZ i futrzaki moje Szczególne buziaki dla chorowitków
  19. wiele szczęścia Gacusiowi na drogę :)
  20. bardzo się cieszę że Karo bezpieczny :)
  21. bardzo podobnego piecha widziałam jakis miesiąc temu u swoich rodziców w świetokrzyskiem, ale nie był głodny nawet nie popatrzył na karmę, mega łagodny, pysk jest identyko, widziałam go tylko w nocy, rodzice go nie widzieli wcześniej, nie wiedzialam czy on przyszedł z kolesiami od "budki z piwem" ktora tam, stoi a dogadac sie z nimi o 23 juz nie szło, umówiłam sie z tata że jesli psiak bedzie to da mu jeść rano w poniedziałek tyle ze psa juz nie było
  22. wydaje mi sie, ze tego psiaka widziałam, tego o którego pytała bea100, ale to niemożliwe, chyba..... bo to było 150 km stąd
×
×
  • Create New...