Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. po raz pierwszy udało mi się wstawic sygnaturę :)
  2. faktycznie to taki tycieńki Maluszek buziaki dla Smerfika
  3. gdyby trzeba było to w niedziele najprawdopodobniej będziemy jechali autem z TZtem na trasie Kielce - Kraków, służymy pomocą
  4. gdybyście ciocie potrzebowały kocy, porządnych wełnianych to Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje, to są używki ale baardzo pożądne, sama mam taki 10 zł sztuka [URL]http://www.amw.com.pl/sfxProperty/changeNoTendersList/p/3/id/27[/URL] to jest Rakowicka 22 Kraków [url]http://www.amw.com.pl/pl/p/oferty-bezprzetargowe?office=4[/url]
  5. jak będziecie robić bazar na kotki to mam dosłownie kilka fantów na bazarek od koleżanki właśnie z przeznaczeniem na koty, mam też zdjęcia i opisy
  6. Iwoniu ja robiłam ogłoszenia Laluni i Nuce, zaraz odgrzebię ten post, niewiele ale są Cześć sama aktywowałam częśc poszło do ciebie na maila czyli tablica i gumtree a już wiem wszystko na wątku domowym :) jeśli trzeba to zrobię Laluni na wiekszej ilości portali
  7. czytałam to już tyle razy a i tak się spociły oczy
  8. Pamiętam łapie się na tym że w wielu psich staruszkach mijanych na ulicy widzęTuptusia
  9. złamane nie, tylko peknięte żebro wolne do tego przyplątało się naciągnięcie mięśni, ból masakryczny, ani się śmiać ani połozyc na boku a kichanie to było przeżycie :)
  10. model dziękuję dziękuję :) wczoraj było szynszyle SPA więc dziś jest obraza na całego bo jak to tak męczyć jegopuchatość co do kaszlu to trzeba uważać ja w zeszłym roku tak kaszlałam że pękłam sobie żebro, ponoć się zdarza :angryy: jeśli nic nie zalega w płucach w oskrzelach polecam takie tabletki które hamują odruch wykrztuśny, niesamowita ulga
  11. [quote name='Ellig']Pan Szynszyl, cudowny jest:) Pewnie zaraz po kapieli mial zdjecie zrobione;) Portret- rysunek fantastyczny:)[/QUOTE] on nie jest aż taki puchaty tylko upasiony, sam sie pasie świńtuch jeden
  12. jesteśmy zdania z TZtem ze z charakteru to on jest Her Mut, do gentelmena Churchila mu daleko
  13. to ja sie dziś dowiedziałam że moją surykatkę trymuję, do tej pory po prostu czohrałam :diabloti: Elmo boi się szczotki, atakuje ją fuka i prycha, siadamy więc sobie i delikatnie targamy kłaczory, on to niesłychanie lubi i nadstawia dupinę Pochwalę sie przy okazji bo nadal siedze i podziwiam co stworzył dla mnie LaCoyotte, a szczęka nie chce mi wrócić na miejsce [quote name='LeCoyotte']Pan szynszyl majowej [IMG]http://pastelworks.net/art/chinchilla.jpg[/IMG][/QUOTE]
  14. Bardzo mi przykro :( biegaj Misieńku po niebieskich łąkach
  15. mnie się marzy taki rudasek, ale z moimi wyrośniętymi myszami ....
  16. piekne puchatki rudaski dobrze że sa bezpieczne podeslij mi proszę nr konta to postaram sie jakis grosik dorzucić na wasze potrzeby
  17. ja tez zaglądam do Pana Foka i donoszę że orzeszki sa super, smaczne i idealnie się obierają kilka zostało tez porwanych i wciągniętych pod łózko
  18. [quote name='missiaa']Czy ona nie jest piękna? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5k63SlLlhWo/UIRHtUASMsI/AAAAAAAAFU4/JaKwgFU0LmE/s512/PICT0396.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-glxB_8Bytw8/UIRIv5OGHWI/AAAAAAAAFXQ/PW7Hfk0Ref8/s720/PICT0416.JPG?gl=PL[/IMG] więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Kudlisia?authkey=Gv1sRgCKDwipOHltWOJw#[/URL][/QUOTE] Cudna i te uszyska :)
  19. Witamy :) domek to zawsze wielka radość dla wszystkich
  20. ohoho ja czekam niecierpliwie na wieści ;) miodki biorę albo od sąsiada babci on ma taka fajna spadź, albo z centrali pszczelarskiej z podkarpacia, maja genialne miody w tym wrzosowy i nawłociowy ostatnio mój ulubiony
  21. zszyj i zawiń końcówkę a potem zawiń taśmą szarą jesli chodzi o wysyłkę pierścionka to koniecznie wartościową paczka/listem, wtedy bardziej uważają żeby nie zginęła panie czasem czepiaja się róznych rzeczy mnie np zielonego markera którym z braku laku wypisałam kopertę
×
×
  • Create New...