-
Posts
6621 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majowa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
po raz pierwszy udało mi się wstawic sygnaturę :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
już lece i na głosowanie i na bazarek -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
gdybyście ciocie potrzebowały kocy, porządnych wełnianych to Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje, to są używki ale baardzo pożądne, sama mam taki 10 zł sztuka [URL]http://www.amw.com.pl/sfxProperty/changeNoTendersList/p/3/id/27[/URL] to jest Rakowicka 22 Kraków [url]http://www.amw.com.pl/pl/p/oferty-bezprzetargowe?office=4[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
taki kochany maluszek.. trzymaj się -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
jak będziecie robić bazar na kotki to mam dosłownie kilka fantów na bazarek od koleżanki właśnie z przeznaczeniem na koty, mam też zdjęcia i opisy -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniu ja robiłam ogłoszenia Laluni i Nuce, zaraz odgrzebię ten post, niewiele ale są Cześć sama aktywowałam częśc poszło do ciebie na maila czyli tablica i gumtree a już wiem wszystko na wątku domowym :) jeśli trzeba to zrobię Laluni na wiekszej ilości portali -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
czytałam to już tyle razy a i tak się spociły oczy -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
złamane nie, tylko peknięte żebro wolne do tego przyplątało się naciągnięcie mięśni, ból masakryczny, ani się śmiać ani połozyc na boku a kichanie to było przeżycie :) -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
model dziękuję dziękuję :) wczoraj było szynszyle SPA więc dziś jest obraza na całego bo jak to tak męczyć jegopuchatość co do kaszlu to trzeba uważać ja w zeszłym roku tak kaszlałam że pękłam sobie żebro, ponoć się zdarza :angryy: jeśli nic nie zalega w płucach w oskrzelach polecam takie tabletki które hamują odruch wykrztuśny, niesamowita ulga -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Pan Szynszyl, cudowny jest:) Pewnie zaraz po kapieli mial zdjecie zrobione;) Portret- rysunek fantastyczny:)[/QUOTE] on nie jest aż taki puchaty tylko upasiony, sam sie pasie świńtuch jeden -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
jesteśmy zdania z TZtem ze z charakteru to on jest Her Mut, do gentelmena Churchila mu daleko -
Gapcia dom może mieć tylko jeden - zostaje u nas do końca świata!
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
to ja sie dziś dowiedziałam że moją surykatkę trymuję, do tej pory po prostu czohrałam :diabloti: Elmo boi się szczotki, atakuje ją fuka i prycha, siadamy więc sobie i delikatnie targamy kłaczory, on to niesłychanie lubi i nadstawia dupinę Pochwalę sie przy okazji bo nadal siedze i podziwiam co stworzył dla mnie LaCoyotte, a szczęka nie chce mi wrócić na miejsce [quote name='LeCoyotte']Pan szynszyl majowej [IMG]http://pastelworks.net/art/chinchilla.jpg[/IMG][/QUOTE] -
Bardzo mi przykro :( biegaj Misieńku po niebieskich łąkach
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
mnie się marzy taki rudasek, ale z moimi wyrośniętymi myszami .... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
piekne puchatki rudaski dobrze że sa bezpieczne podeslij mi proszę nr konta to postaram sie jakis grosik dorzucić na wasze potrzeby -
ja tez zaglądam do Pana Foka i donoszę że orzeszki sa super, smaczne i idealnie się obierają kilka zostało tez porwanych i wciągniętych pod łózko
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Czy ona nie jest piękna? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5k63SlLlhWo/UIRHtUASMsI/AAAAAAAAFU4/JaKwgFU0LmE/s512/PICT0396.JPG?gl=PL[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-glxB_8Bytw8/UIRIv5OGHWI/AAAAAAAAFXQ/PW7Hfk0Ref8/s720/PICT0416.JPG?gl=PL[/IMG] więcej zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/Kudlisia?authkey=Gv1sRgCKDwipOHltWOJw#[/URL][/QUOTE] Cudna i te uszyska :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Witamy :) domek to zawsze wielka radość dla wszystkich -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
majowa replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
ohoho ja czekam niecierpliwie na wieści ;) miodki biorę albo od sąsiada babci on ma taka fajna spadź, albo z centrali pszczelarskiej z podkarpacia, maja genialne miody w tym wrzosowy i nawłociowy ostatnio mój ulubiony -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
majowa replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
zszyj i zawiń końcówkę a potem zawiń taśmą szarą jesli chodzi o wysyłkę pierścionka to koniecznie wartościową paczka/listem, wtedy bardziej uważają żeby nie zginęła panie czasem czepiaja się róznych rzeczy mnie np zielonego markera którym z braku laku wypisałam kopertę