Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Juz się dogadałyśmy wstępnie. Ja jestem z Legnicy, więc wizyta w Legnicy to żaden problem. Z przyjemnością zrobię. Ktora to sunia? ma wątek?
  2. kciuki i ode mnie. Żebyś dała radę i za zdrowie męża przede wszystkim. Mąz w szpitalu to ciężkie psychicznie, finansowi i logistycznie. śmieszne i straszne jednocześnie jest czytać, że jamnik trafił do Ciebie, bo jedna córka nie może , a druga ma już psa. Bo to ty możesz i nie masz psa. Wiem, doczytałam że są w Anglii i muszą tam pozałatwiać.Ale i tak to przerażająco brzmi.. Tym bardziej że nie masz przecież hotelu dla psów, następny pies to następna robota i koszty, ale łatwiej dać do ciebie, niż zapłacić za hotel..
  3. ciekawe co się stało, ze tak nagle po 2 latach i pól pies zaczął przeszkadzać, a teraz natychmiast musi zostać zabrany dziwne takie, może pan ma nową żonę od pół roku, a może nowego psa szczeniaczka dalej jest dzika? nie pracowali wcale z nią ?
  4. taka fajna była pogoda w niedzielę akurat na zdjęcia
  5. psie szaleństwa -zdjęcia z soboty
  6. jaki smutas z niego ludzi trudno pojąć
  7. wy tez nie widzicie zdjęć? czy tylko ja tak mam?
  8. przybyło mi reputacji (i powinna być emotka jak sie cieszę) u nas wszystko OK, w sumie, bo czekam na wspaniałe domy dla kilku kotów, ale wciąż niestety bez efektów żadnych Karmie zwierzaki surowym mięsem i suplementami już ponad rok, to była dobra decyzja, żeby zrezygnować z chrupek . Caillou jest grymaśna panna, jak zawsze, z jedzeniem. Ale Sweetie uwielbia mięso. I koty tez uwielbiają. Nigdzie w wątkach nie widzę zdjęć. Trzeba coś włączyć, żeby widzieć zdjęcia?
  9. i ja oBy się udało jak najdłużej.
  10. Reputacja to, jak doczytałam to to coś czego masz 77. Ciekawe czy jak polubię Dwój post to ci się robi więcej. Biedny Norek i wy biedni z tym pilnowaniem.
  11. Dzień dobry. Znalazłam watek i będe zaglądać
  12. a jak mogę zwiększyć komuś reputację? (brzmi strasznie , emotek tez nie umiem włączyć)
  13. rozumiem zawsze trudno po zmianach
  14. Ja tez nie wiem, ale może zajrzy ktoś kto będzie umiał coś doradzić. Byłaś u innego veta zapytać?
  15. co to jest ta reputacja użytkownika?
  16. Co wejdę na dogomanie, to jakoś wszystko pozmieniane jest. I nic nie mogę znaleśc. Te wątki, które czytałam wczesniej już nie sa zaznaczone i nie wiem gdzie są.. U nas wszystko dobrze.
  17. I ja trzymam kciuki za Norka. Podczytuję dogomanie bez logowania się najczęściej.
  18. u nas tez w parku, jak się już ściemni -normalnie wojna jest -nie wiem kogo to bawi same strzały i huki - nawet błysków nie ma, i nie wiadomo czy strzelają naprawdę czy petardy tylko moja Caillou się boi i nie chce chodzić po ciemku do parku -a niestety dzień teraz krótki, i jasną część dnia siedzę w pracy jakie piękne biszkoptowe psy na zdjęciach
  19. bardzo jest ładny słodziak Słupek
  20. Bardzo ciekawe. Ja tez idę w tym kierunku. Daję raz dziennie psom jeść -psy takie 18 kg -czyli jedzenie wielkości ćwiartki kurczaka dostają na raz i zjadają, CHetnie bym poczytała tłumaczenia z angielskiego -gdyby się dało skorzystać z gotowych tłumaczeń. Martwię sie tym dawaniem suplementów, bo problem jest z ich dawaniem, szczególnie tych suchych rzeczy, typu hemoglobina, algi, droźdze -trzeba by mielić mieso, albo dawać z czymś innym, zeby zmieszac..Według barfa suplemetów powinno być duzo w stosunku do ilości mięsa.. Moje psy bardzo lubią całe kawałki -zjedza mielone, ale niechętnie. Mięso kupuję w porządnym mięsnym> Normalnie mówie,że kupuję dla psów -panie się przywyczaiły i nie robi to na nich wrażenia. Czasem proszę żeby mi cos zostawiły, jak przyjde dopiero wieczorem kupic. Jeden z moich dwóch psów bardzo starannie wącha mieso przed zjedzeniem i nie zje nieświeżego czy nieopowiedni pąchnacego, Dlatego mieso z marketów (np z Tesco) uważa za absolutnie niejadalne i śmierdzące, chocia ja osobiście nie czuję od niego żadnego złego zapachu.
  21. bardzo piękne zdjęcia czytam regularnie, ale rzadko sie odzywam psy to takie świetne zwierzaki, az przykto jak czasami rozmawiam z ludźmi, wydawałoby sie normalnymi i słysze teksty typu " tak, ja tez mam psa, ale go do domu nie wpuszczam, boby wszedzie sierśc była - i sam na spacery chodzi, bo mam podwórke nieogrodzone , przeciez pracuję i dzieci mam -to kto by miał czas na spacery z psem. ?" i tak mnie zatyka czasem, a nawet często niestety
  22. dziwne jakieś warto pamiętać adres
  23. w sumie to zyjemy ale jakoś tak w półśnie
×
×
  • Create New...