Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. mam w domu bukiet z nawłoci nic się nie sypie ani zuczków nie ma bardzo długo stoi i zrywam cykorie podróznik -bo piekna i tez długo stoi i rumianek -zaparzam na herbatke albo do mycia twarzy -troche nasuszyłam myśle nad pokrzywami -ale one podobno lepsze przed kwitnieniem i w ogóle myśle nad zbieractwem na starośc zamieszkam pod lasem i zostanę czarownicą na emeryturze
  2. Sweetie jest podbna do takich psów hiszpańskich (nie pamietam nazwy) które zaganiają krowy pewnie je gryzą po nogach i zadkach i w nogi
  3. Raczej nie starczy mi pilnowanie Caillou -chociaz ona nie ucieka, ale po prostu oddala się we własciwym (według niej ) kierunku, bez zamiarów uciekania wychodzi z załozenia pewnie, żę przeciez potem mnie jakoś znajdzie, gdzies tam na nią poczekam i tyle ona odbiega jakiś kawałek i kopie dziurę i wchodzi do niej po ogon i traci zainteresowanie tym czy ja jestem czy poszłam sobie moge oczywiscie stac nad nią i czekać i wtedy ona sie nie zgubi ale potrafi siedzieć w jednej dziurze nawet 30 -40 minut, Sweetie tez kopie dziury, ale wyłania się nich czasem zeby zobaczyc gdzie jestem i przy pewnej odległosci porzuca dzurę i biegnie za mną Caillou nie sprawdza gdzie ja jestem to jest poza jej obszarem zainteresowań
  4. może spróbuj z inną szczotką kiedys, kiedyś (dawno temu) Caillou nie lubiła czesania bardzo aż zgubiłam szczotkę nie mogłam znaleść i kupiłam inna w sklepie i nastapiła odmiana -bo Caillou sama się prosi o czesanie, mogłaby byc czesana cały dzień a potem znalazłąm starą szczotkę i Caillou jak ją zobaczyła - to się schowała pod łóżko juz jej nie używam
  5. ale to juz nie są tak gorace uczucia bieganie i jedzenie i rodzina to podstawa jej egzystencji biegać musi -bo inaczej by oszalała rodziny broni przed intruzami i pilnuje na spacerach -bardzo sie pilnuje -i to jest miłe -bo ja pilnuje Caillou, która sie nie pilnuje wcale czyli na spacerze spuszczam dwa psy i co chwile sprawdzam, czy Caillou jeszcze widać bo Caillou ma na spacerach własne plany -raczej nie kompatybilne z moimi plan główny Caillou - złapać mysz (albo cos innego) - reszta nieistotna, mogłabym pójść pewnie do domu ugotowac obiad i wrócić -a Caillou by była w dziurze albo by sobie poszła zwiedzać a Sweetie to skarb na spacerach biega, ale cały czas patrzy -gdzie ja jestem nie biegnie przed siebie, tylko kółka kreci wokół mnie pilnuje Caillou, jak juz Caillou za daleko jest to biegnie do niej i gryzie ją w pupę i ucieka, albo jej przeszkadza w kopaniu w końcu wkurzy Caillou i Caillou porzuca dziurę, zeby dopaśc Sweetie a wtedy Sweetie galopuje do mnie a Caillou za nią
  6. Sweetie kocha biegać - i jeszcze kocha jeść i kocha swoją rodzinę reszta dla niej nieistotna [url=http://naforum.zapodaj.net/b6799d1a4aed.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/6393845a05e9.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/96a82fe9187b.jpg.html][/url]
  7. paskudztwo znalałam wszystko ale straaasznie długo sie otwierają strony można oszaleć Sweetie ma obroże Foresto i nie łapie kleszczy a przy frontlinie jej się zdarzało łapać musze znowu Caillou nakapać
  8. w wazonie mam kilka gałązek - koty usiłują go zjeśc, więc raczej obawiam sie trzymac go tak w dostępnym miejscu duzo wrotyczu powiesiłam na strychu na sznurkach do prania, przypięłam klamerkami zasuszył się bardzo ładnie -niesamowie pachnie jak sie wchodzi na strych i jest wciąż żółty ten wazonie wygląda gorzej niz ten na strychu Sweetie uwoelbia biegać
  9. my też chcemy i prywatną Krakowiankę
  10. piękna ja nie wiem gdzie są moje zakładki
  11. to nie szelki, tylko wodorosty psy i nawłoc [url=http://naforum.zapodaj.net/138a4753c470.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/2102e4b852ca.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/93671ef60ec2.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/44c1e15d0f2f.jpg.html][/url]
  12. bo ja jestem odważna i dzielna i nie boję się szczura
  13. myszy chyba tak nie myślą :diabloti: a tak wygląda pies startujący do lotu [url=http://naforum.zapodaj.net/05d1b4194245.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/05d1b4194245.jpg[/img][/url] i w akcji [url=http://naforum.zapodaj.net/3d521c740fad.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3d521c740fad.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/9db9c6bd80cc.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9db9c6bd80cc.jpg[/img][/url] do Kaczawy -Caillou raczej nie wchodzi ja się nie dziwię w Kaczawie (rzece, która płynie przez Legnicę) pływają wielkie i groźne szczury wodne [url=http://naforum.zapodaj.net/f21e1069c65a.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f21e1069c65a.jpg[/img][/url]
  14. w zooplusie [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/taste_of_the_wild/397717[/url] ona jest bezzbożowa -a moje psy dostają chleb jako smakołyk (Caillou az piszczy prawie, jak widzi świeży chleb) więc żeby nie przesadzić z iloscią zboża w ich jedzeniu -karmę mają bez zboża bardzo im smakuje ostatnio jeszcze polewam olejem lnianym -podobno dobry na sierść
  15. dobrze, że się nie drapią ja daję suche - teraz TOTW a poza tym masę innych rzeczy przy okazji często dostają gotowane podroby i gotowane warzywa, chleb, owoce ,dużo marchwi -surowej i gotowanej
  16. Caillou czyli latający pies 8) [url=http://naforum.zapodaj.net/1d6ebd1fdfa1.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d6ebd1fdfa1.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/70484660cc53.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/70484660cc53.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/d9b9a1b00741.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9b9a1b00741.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/304cc836040f.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/304cc836040f.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/ad6d408bb35b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad6d408bb35b.jpg[/img][/url]
  17. fajny słodziak dołączyłam na FB
  18. u Ciebie wyczytałam o wrotyczu poszłam w łąki i narwałam sobie na zimę
  19. a już je kapałaś razem tym środkiem na pchły? ja wsypuje do legowisk sodę oczyszczoną ze 20 minut czekam i wytrzepuję/odkurzam nie wiem czy na pchły pomaga , ale niweluje zapach i ma działanie bakteriobójcze (podobno) i powiesiłam w mieszkaniu wrotycz (ususzyłam) -który tez (podobno) działa odpychająco na pchły a poza tym cudnie pachnie i ładnie wyglada tylko jest trujący -więc daleko musi być od psich pysków
  20. Caillou znowu lubi spacerować na spacerach Caillou interesuje się ziołami [url=http://naforum.zapodaj.net/2a4d668e16e3.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a4d668e16e3.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/ea302e0799d2.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea302e0799d2.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/a94943f6f19e.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a94943f6f19e.jpg[/img][/url] Sweetie woli błoto [url=http://naforum.zapodaj.net/a5169072b240.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5169072b240.jpg[/img][/url]
  21. małe trochę te dzieci, czy ludzie dadzą radę z takimi dziećmi i z psem na smyczy - a szczególnie jak trzeba inne psy wymijać ? te duze podwórka przy budynkach wielorodzinnych to najczęściej nie są ogrodzone wcale albo brama cały czas itwarta Legnica nie jest duża, zależy czy mieszkają w centrum gdzieś czy na peryferiach
  22. no ale przecież teraz wiadomo skąd te teorie od blekotów wszystko wreszcie zrozumiałe
  23. nie wiedziałam, że wrotycz taki groźny takie cudne żółte kwiatki albo i ten szczwół ja ostatnio nic nie zrywam -ze względu na koty -bo one potem jedzą kwiaty, a to nie zawsze bezpeiczne no i tak jakoś wole jak zostaną na łące
×
×
  • Create New...