Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. ja ją mogę pokochać, ale mam już koty -nawet w nadmiarze [URL="http://smajliki.ru/smilie-1066899303.html"][IMG]http://s17.rimg.info/fbbf4f12ce6989bc3391eeaa10c639be.gif[/IMG][/URL] trzeba pięknej ogłoszenia robić
  2. a gdzie eis kupuje? w sklepie spożywczym po prostu?
  3. :diabloti: przekupić kiełbaską biedaka
  4. ładne mi ciacho :diabloti: są takie momenty, na szczęście bardzo rzadko , że Caillou jest tak bardzo czymś zainteresowana najczęściej psem że się kładzie i nie chce iśc dalej ja wtedy ją łapie za szeleczki i podciągam do góry, żeby szła -i idzie ale czasem kładzie się wtedy na plecach i śmieje mi się w nos -co mi zrobisz jak nie pójdę? [URL="http://img16.imageshack.us/i/dscf9235.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2017/dscf9235.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img812.imageshack.us/i/dscf9236b.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/3154/dscf9236b.jpg[/IMG][/URL] i jak się już wyśmieje to wstaje i idzie :evil_lol:
  5. tam pisze - na tym wątku z czerwca że kandydatury można zgłaszać do 8 lipca do 22
  6. ja :oops: , Caillou i kocica -trzy ślicznotki:diabloti:
  7. jakie szczeniaki zostały? Cezar Gumiś MIdi i Mini i ktoś jeszcze?
  8. a jaki żwirek próbowałaś?
  9. ja zawsze dobrze zmoknę i to nie raz [URL="http://smajliki.ru/smilie-45021831.html"][IMG]http://s.rimg.info/bc9eee67dc77cd48ce2c13f12575f5c1.gif[/IMG][/URL] jak chodze po Karkonoszach -tydzień temu byłam tam w Śnieżnych Kotłach -i zmoczyło mnie, syna i psa dokładnie i całkowicie a za tydzień znowu jadę [URL="http://smajliki.ru/smilie-940902663.html"][IMG]http://s16.rimg.info/c7910abc6c0de7072cdddb1a8f0989bc.gif[/IMG][/URL] więc się pewnie wyrówna
  10. ale słodziaki [url=http://smajliki.ru/smilie-1001990151.html][img]http://s17.rimg.info/281133dafd6473b9f141b4e200ecccfd.gif[/img][/url]
  11. bardzo jest ładna [url=http://smajliki.ru/smilie-1001990151.html][img]http://s17.rimg.info/281133dafd6473b9f141b4e200ecccfd.gif[/img][/url]
  12. może jej się ten piasek nie podoba kup jakiś żwirek dla kota w sklepie zoo np. Benka lawendowego i po umyciu kuwety i wysuszeniu -nasyp do kuwety źwirku koty, nawet takie, które wcześniej nie mieszkały w domu, najczęściej instynktownie załatwiają się, bez żadnej nauki, do żwirku może piasek pachnie dla niej brzydko - koty są na to bardzo wrażliwe, może jest nie dość sypki
  13. witam [url=http://img846.imageshack.us/i/dscf9234d.jpg/][img]http://img846.imageshack.us/img846/3995/dscf9234d.jpg[/img][/url] [url=http://img535.imageshack.us/i/dscf9251a.jpg/][img]http://img535.imageshack.us/img535/2556/dscf9251a.jpg[/img][/url]
  14. może [B]8[/B] będzie szczęśliwa [url=http://smajliki.ru/smilie-473831751.html][img]http://s4.rimg.info/43461aea92f36bdd2f789a157a926374.gif[/img][/url]
  15. jutro? czyli dzisiaj? [url=http://smajliki.ru/smilie-473831751.html][img]http://s4.rimg.info/43461aea92f36bdd2f789a157a926374.gif[/img][/url]
  16. miłego piątku -żeby już wszystko było lepiej [url=http://smajliki.ru/smilie-473831751.html][img]http://s4.rimg.info/43461aea92f36bdd2f789a157a926374.gif[/img][/url]
  17. i kotom też zróbcie zdjęcia [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url] i Cezarowi - on mi się bardzo podoba
  18. a u nas wciąż upały [URL="http://img847.imageshack.us/i/dscf9239p.jpg/"][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5943/dscf9239p.th.jpg[/IMG][/URL]
  19. jakie fajne koty[url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  20. [I]śliczna jesteś :diabloti: ja tez mam takie śliczne kropeczki na brzuszku :evil_lol: Caillou[/I]
  21. udostępniłam Może w wydarzeniu Ledy należałoby wymienić jej zdjęcie na jakieś ładniejsze - na jedno z tych ostatnich
  22. fajna :evil_lol: [SIZE=1]ale Lisia i tak ładniejsza :diabloti: [/SIZE]
  23. ha :diabloti: to przynajmniej wiem po kim Caillou odziedziczyła inteligencję :evil_lol:
×
×
  • Create New...