-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
Patmol replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[I]fajnie jest chodzić po deszczu i we mgle dama Caillou [/I] -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Patmol replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[I]i mnie się tez podobasz bardzo Caillou[/I] -
fajny tytuł [URL="http://smajliki.ru/smilie-587712903.html"][IMG]http://s7.rimg.info/7874d3312856eb0e1f8a3315cbe673d1.gif[/IMG][/URL] podoba mi się
-
ale były też takie momenty, że już miała dość [URL="http://img535.imageshack.us/i/dscf9165y.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9967/dscf9165y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img824.imageshack.us/i/dscf9173l.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7656/dscf9173l.jpg[/IMG][/URL] kto ją tutaj znajdzie? [URL=http://img219.imageshack.us/i/dscf9016b.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/215/dscf9016b.jpg[/IMG][/URL] a tutaj? [URL=http://img143.imageshack.us/i/dscf9006g.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7555/dscf9006g.jpg[/IMG][/URL]
-
Caillou w Karkonoszach zasadniczo bardzo się podobało -słońce, deszcz czy mgła przeważnie była mgła :diabloti: jak to zwykle w Karkonoszach [URL="http://img718.imageshack.us/i/dscf9121p.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/2532/dscf9121p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/198/dscf9104u.jpg/"][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8325/dscf9104u.jpg[/IMG][/URL] -wszystko ją ciekawiło i ciągnęła do przodu [URL="http://img684.imageshack.us/i/dscf9131u.jpg/"][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5671/dscf9131u.jpg[/IMG][/URL] w Śnieżnych Kotłach [URL="http://img96.imageshack.us/i/dscf9194u.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/975/dscf9194u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dscf9203s.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5426/dscf9203s.jpg[/IMG][/URL]
-
już sie cieszę na foteczki Bazylka [url=http://smajliki.ru/smilie-915252423.html][img]http://s16.rimg.info/6a1a28a99fdadff549f4aae3a0bf5a37.gif[/img][/url]
-
dziękujemy [URL="http://img691.imageshack.us/i/dscf8945.jpg/"][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2640/dscf8945.jpg[/IMG][/URL] a może ktoś chce bardzo przytulaśnego, chętnego na głaski, mruczącego 2-miesięcznego malucha kociego?
-
chyba raczej patrzą z zazdrością :diabloti: no śliczna -zgoda no to dlaczego jej nie chcecie ;) w przyszłym tygodniu, jeśli jej nikt nie weźmie, wypuszczam ją na próbę z klatki psa będę chyba trzymał za obrożę a koty za ogony a może psu założyć na pierwszy raz kaganiec? pies jest wesolutki jak szczypiorek, ale Lajla zmieściłaby mu się cała w pysku a on bardzo lubi gonić coś co jest małe, kudłate i piszczy :mad: no, ale trzymać ją w klatce? to zdziczeje od przyszłego poniedziałku ruszam z akcja ogłoszeniową zasypię internet ogłoszeniami o Lajli :evil_lol:
-
pewnie:diabloti: w mieście jest fajnie są fontanny i zraszacze trawników :evil_lol: i gołębie i kaczki
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
może ta? nr 5 [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/40634789_p5253153.jpg[/IMG] bo najpierw je ponumerowała Pipi -i to jest ta pierwsza numeracja bez imion czy ta? Nr 5 to Lara[/B][/COLOR][/SIZE]- z szorstkim włosem [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mEqVMmOygzc/TgDkrDDaNDI/AAAAAAAACOw/PZDokktDPkw/s512/5a.JPG[/IMG] -
koniecznie mu załóż -od razu [URL="http://smajliki.ru/smilie-1266224583.html"][IMG]http://s20.rimg.info/504790d595685cacc6401fa32881a792.gif[/IMG][/URL]
-
witam :diabloti: weszłam obejrzeć Marcelka świetny koniecznie powinien mieć swój osobisty wątek
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
doskonale grzeczny Rudy :diabloti: -
pewnie -tez trzymam za nią kciuki może się uda ja niestety jestem wyzerowana :oops:
-
witaj werenn [URL="http://smajliki.ru/smilie-963063879.html"][IMG]http://s16.rimg.info/8b4605e2c39dbd8ffc7864daace03973.gif[/IMG][/URL] witam tez serdecznie Marcela
-
pewnie, że dobrze zrobiłaś :diabloti:
-
uszy ma jak radary - jak słyszy jakiś dźwięk np.karetki to jeszcze je sobie ustawia w odpowiednim kierunku czy u was tez trawa tak urosła na łąkach ? [URL="http://img52.imageshack.us/i/dscf8513d.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5885/dscf8513d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img90.imageshack.us/i/dscf8517.jpg/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7996/dscf8517.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti: ja kupiłam taki z materiału i z siateczką miała na pysku tylko przez chwilę -jak mierzyła w sklepie, ale nie była tym zachwycona
-
Lepiej pytać [URL="http://smajliki.ru/smilie-464495655.html"][IMG]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/IMG][/URL] bo ciekawe rzeczy opowiadasz. A mnie się wydawało, z ja już mam zdecydowanie za dużo zwierząt. Ja córce mówię, że koleżanki urabiała, żeby tez dostrzegały te bezdomne koty -zeby teraz jeszcze do nich dotrzeć, że zamiast spędzać czas w KFS można kotem się zająć. Dzisiaj Lajla na ostatnim zastrzyku była. Można ją na ręce brać i głaskać -bardzo lubi-nie drapie wcale, tylko jeszcze się do głaskania nadstawia. Rano nie hałasuje.Nie piszczy, że jest głodna. Dzisiaj wstałam o 8 i 8.10 dałam jej jeść. Była zadowolona bardzo. Bardzo chętnie je mięsko z ryżem i chrupki RC dla maluchów. [URL=http://img714.imageshack.us/i/dscf8905z.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8945/dscf8905z.jpg[/IMG][/URL] zobaczcie jaka jest mała [URL=http://img857.imageshack.us/i/dscf8924o.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4134/dscf8924o.jpg[/IMG][/URL]