-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='Paulinka10']Takie metody Tosia stosuje jak chce jeść :D Kiedyś drapała pazurkami w łóżko,zawsze góra o 7 mam pobudke...Maja za to w tym temacie się nie patyczkuje "chciałam to nasikałam"[/QUOTE] Hehe widzę że się świetnie rozumiemy :D U mnie jest szczekanie 'mamo jeść' i szczekanie też jest jak już chrupki nie wylatują z kuli smakuli :D A co się będzie patyczkować :D Pęcherz pełny a mamusia śpi w najlepsze :D
-
[quote name='Paulinka10']No nie moge juz:D no ale musze docienić Tosiuńke,ona jak już nie wytrzymuje to schodzi po jednym schodku i co schodek mówi "może teraz usłyszy"[/QUOTE] Słodka :D i jaka delikatna, moja to się nie cacka... w weekend jak za długo śpie bo tylko wtedy mnie ewentualnie pierwsze robi sobie ze mnie wybieg :D a później kładzie mi się na klacie i jak otwieram oczy to merda ogonkiem :D
-
[quote name='Paulinka10']Rozczochraną też,trzeba spać z aparatem bo faktycznie te miny z rana są obłędne:)[/QUOTE] Hi hi moje dziecko teraz rozczochrane dwa razy bardziej bo dawno fryzjera nie widziała :diabloti: [quote name='wedara']Z serii " Co chcesz ...Nigdzie nie idę .. Dobrze mi tu " :lol::lol: [URL]http://img441.imageshack.us/img441/5081/dscn3250u.jpg[/URL] Fajne te Twoje dzieciaki :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Albo "Zgaś to światło..." :evil_lol: [quote name='Chiquita&DeeDee']Dokładnie, aparat przy łóżku obowiązkowo :D[/QUOTE] Zawsze na szyi :diabloti:
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Lili8522 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Paulinka10']Jak potańczysz bez procentów Daria to Cię oszczędzimy;) huhu ha nasza pipipi zła wynochaaaaaa[/QUOTE] I piosenkę już mamy :cunao: -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Lili8522 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Pegaza']Ja tam nie wiem czy piła czy nie piła ale o tym mowila haha na innym wątku:evil_lol:[/QUOTE] Hi hi hi! Piła będzie jak będziemy tańcować na cześć wiosny :diabloti: Pić Ciocia nie musisz jak będziesz wesolutka i ładnie zatańczysz :diabloti: [quote name='Chiquita&DeeDee']No flaszeczka do tańczenia konieczna :D lepsze ruchy będą :evil_lol: i może nawet zaśpiewamy :roflt:[/QUOTE] Zaśpiewamy..... hu hu ha Nasza pipipipi.... zła :diabloti: -
[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe bardzo ładnie Ciocia! Bardzo ładnie :D[/QUOTE] [quote name='Chiquita&DeeDee']Hahahah jaka cenzura :D[/QUOTE] Staram się :oops: Cenzura musi być bo Ciocia znów będzie krzykać :D [quote name='Paulinka10'][URL]http://img850.imageshack.us/img850/1028/dscn3277e.jpg[/URL] łoooo bosiuuu:evil_lol::lol: plaskate są najlepsze w robieniu dziwnych min... też słyszałam że pipipi .... tfu![/QUOTE] Zgadzam się w 100% plaskate i ich miny to jest mistrzostwo świata :D pipipipipi.........niech idzie w cholerę! :D
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Lili8522 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
[quote name='Chiquita&DeeDee']Hmm Ciocia Lili coś piła? :evil_lol: :lol::lol: Wierszem mówisz.. no no.. :D[/QUOTE] Lili nie piła tylko zima jej się na mózg rzuciła :diabloti: -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Lili8522 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Czy to ludź czy to rozwrzeszczono-niewychowano-rozpieszczono dzidzi nikt już Chomiczkom nie przeszkodzi w zwiedzaniu świata! Bo cudną mamusię mają i wszyscy się nią zachwycają :loveu: -
[quote name='Chiquita&DeeDee']Bastuś przeciera szlaki :D Błonia.. dawno tam nie byłam.. ogólnie to dawno nigdzie nie byłam, bo zima to nie dla nas.. :roll: ja chce ciepełkoooo ;)[/QUOTE] My też rzadko teraz spacerujemy... Zima nie sprzyja spacerom :eviltong: Lili jedyny sport to pogoń za kulą smakulą :evil_lol: Jak dzisiaj usłyszałam, że zima ma trwać jeszcze dwa tygodnie to.... :placz:
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe, chciało by się.. aż się nosa nie wystawi za drzwi :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie to miałam na myśli :evil_lol:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Śliczne zdjęcia :) Tak jak moje psiurki w taką pogodę to tylko łóżeczko i poduszeczka :)
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Lili8522 replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Piękny wózeczek - rowereczek :D Dziewczyny będą miały luksusy i już żaden ludź nie będzie im przeszkadzał :) -
Piękna Hana :loveu: a to ubranko :loveu:
-
[quote name='Vilena']Jakie zmęczone pieski po spacerku :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://img850.imageshack.us/img850/1028/dscn3277e.jpg[/URL] mina bezcenna :D[/QUOTE] Taaa wykończone zimnem :lol: Wrażliwce :razz: [quote name='Bgra']jakie piękne świąteczne zdjęcia:loveu:widzę,że to był dłuższy spacerek a potem odsypianie:) minki Lilusi niesamowite a szybka jest jak wiatr:evil_lol:Baster panisko,wzorcowa pozycja łóżkowa:evil_lol:[/QUOTE] Dłuższy spacer a później tylko spanie, spanie i spanie :) Lila rzeczywiście jak dostanie napadu biegania to ciężko za nią nadążyć :evil_lol: [quote name='Chiquita&DeeDee']Jakie słodkie ujęcie po spacerku :loveu: Gdzie ten spacerek ? :) Wcale się nie dziwię Lili, ona malusia, a tu takie zaspy :mad:[/QUOTE] Ona malusia całą ją zakrywa ale lubi dzielnie podążać tam gdzie Basti :evil_lol: Spacerek na Błoniach :)
-
Myślę, że pozytywne zmiany :) ale potrzymamy Was jeszcze w niepewności do weekendu :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Nie zgadza mi sie pare rzeczy, przede wszystkim wiek ale rzućcie okiem, dla pewności, proszę:znaleziony 10.03.13. [URL]http://www.otoz-tarnow.pl/index.php/aktualnosci[/URL][/QUOTE] Nie... to nie on :-( -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Szukamy transportu, musi się znaleźć! :)