-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='an1a']Dalej cisza z ich strony...? :mad:[/QUOTE] Właśnie im posłałam, wcześniej nie miałam czasu... No i zobaczymy czy tym razem opublikują....
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dropsio.... gdzieś Ty jest..... -
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna Tinucha... miejmy nadzieję, że w sobotę podbije czyjeś serducho :) -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]A czy ktoś z samochodem pomógł by Zuli obklejać wiochy?[/B][/SIZE] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='golddigga']Mogę pojechać do Tworoga, TG, nawet do Gliwic, czy Zabrza, gdyby było trzeba. Przeanalizuje cały wątek, poprzyczepiam sobie pinezki na mapie w miejscach, gdzie Drops był widywany, postaram się ustalić w jakim obszarze się porusza. Jesli gdzieś był widziany wiecej niż raz, to napewno pojawi się tam znowu. Jak dojde do jakiś rozsądnych wniosków, to w weekend pojade na cały dzień, może do tego czasu jakiś nowy sygnał się pojawi...:roll:[/QUOTE] 80% sygnałów było fałszywe.... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']nie ma takiej. Nie w sobiszowicach.... Sprecyzuj.... Nawet w gliwicach takiej nie ma[/quote] [COLOR=#ff0000][B] Świetoszowice[/B][/COLOR] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='golddigga']Zrobiłam wczoraj 120 km w poszukiwaniu Dropsa.....i nic... Nie mogę uwierzyć, ze przepadł jak kamień w wodę. W Tworogu natomiast błąkała się maleńka suczka, szczeniaczek. Mokra, zziębnięta, wysraszona. Na szczęście od razu (przed Biedronką :lol:) znalazł się ktoś, kto zabrał ją do domu. Czemu jest tyle bezdomnych psów, co z tymi ludzmi..:-( Jeśli będzie jakiś wiarygodny sygnal, pojade jeszcze raz. On się MUSI w końcu znaleźć.[/QUOTE] Przede wszystkim trzeba oplakatować tamtą okolice, bez tego nie będziemy miały żadnego sygnału. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']A gdzie go ludzie widza?[/QUOTE] [quote name='xxxx52']czy sie mysliwi wypowiedzieli i sluzby oczyszczania ulic z przejechanych psow i kotow[/QUOTE] Wszystko w poprzednich postach -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A pamiętacie wczorajszy telefon? [B]Pies straszliwie zaniedbany jedno ucho stojące drugie klapnięte[/B].............. w tym samym miejscu........ Boże co robić :placz: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Wypatruje na os.Kopernika.... W dwóch innych samochodach też siedza ludzie i patrzą przed siebie???? Teraz dzwoniła jedna z moich znajomych . Mieszka w tej samej klatce....potwierdzila ze facet ma psa. I to od niedawna.[/QUOTE] Nikt mu nie może strzelić zdjęcia? :-( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Nie można gościa nachodzić codziennie... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bgra']psów tam trzy a trocha najlepiej podjechać wieczorem pod klatkę autem i czatować,naprzeciw jest szkoła,wszystko zasłania,więc można maszerować albo w prawo albo w lewo,mając wejście do klatki na oku,że mnie dzisiaj nie zwinęli to się dziwię,po 3 godz sama sobie wydawałam się podejrzana adres leci na PW[/QUOTE] Jesteś niesamowita :loveu: Gdyby Drops wiedział co my robimy żeby go znaleźć........... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A czy ktoś może prócz Zuli pomóc w plakatowaniu Wioch obok Twaroga? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']A cos wiadomo? Mogę prosic o dokładny adres na pw? Tez bym rano z godzinę poczatowała przed pracą.... Teraz byłam , ale tylko przejechałam przez okolicę- nie bylo psow.[/QUOTE] Niestety..... ludzie już dwa razy potrafili wyjść z psami a ten gość nie wyszedł z psiakiem... Adres to musi Bgra podać.... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']dziewczyny, ale jak w stronę centrum Gliwic? Przecież stare tarnowice a Gliwice to daleko od siebie.[/QUOTE] Ta babka tak powiedziała, może jej się coś pomyliło? Może miało by centrum TG? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Dziś wszystkie 3 sygnały były bardzo wiarygodne ...[/B] Drops... gdzieś Ty jest :placz: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][B]Dziewczyny, kolejny sygnał - Stare Tarnawice, ul.Pyskowicka (znów!!!!) zaniedbany, brudny pies, biały w łaty ze stojącym jednym uchem, Pani bała się do niego podjeść.... :placz: :placz: :placz: Dlaczego wczoraj nikt nie dzwonił, teraz to g... możemy zrobić [/B]:angryy: :placz:[/CENTER] [/QUOTE] [SIZE=3][B]Szedł w stronę centrum Gliwic.......:-([/B][/SIZE] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='zula131']Co robić - jechać, czy dzwonicie? Telefon kot mi zarzygał, chyba go już nie zreanimuję :([/QUOTE] Dobrze by było pojechać i oplakatować okolicę.... tam nie ma plakatów :placz: nikt o nim nie wie... Edit. a ten Gość co dzwonił to zobaczył plakat w Reptach bo gdzieś tam chodzi na rehabilitacje, całkiem przypadkiem.... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='aska64']Może Tworogu[/QUOTE] Tak, tak.....Pokręciłam! -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Miałam tel.......... zwariuje za chwilę............ Gość widział psa obok Twarogu (?) przy torach kolejowych spacerował jak się jedzie na Wielowieś...... niby duży, niby jak Drops, niby z pomarańczową obrożą z łatami i drobnymi kropeczkami na ciele.... i miał brązowe koło oczu :-o -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B]Kochana Cioteczka Bgra zdeklarowała się dzisiaj podejść do gościa z jakimiś ulotkami pod byle pretekstem może uda jej się zobaczyć psa...... no i zobaczymy czy to Drops czy nie.... [/B] I wiecie co TG to też chyba fałszywy alarm, miałam dziś 2 tel o tym psie, dwie osoby wysłały mi zdjęcia tego samego psa ale to nie Drops... także może rzeczywiście jest zamknięty u tego gostka????? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Juz dzwonie. Tam są wysokie i niższe bloki. Ten wyższy?[/QUOTE] Dostałam info że to jet blok zaraz obok szkoły. Babka mówiła, że duży pies jak ze zdjęcia, jest pewna w 99% z ładną kolorową obrożą :-o -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Trzeba pilnie sprawdzić to Zabrze os. Kopernika... już drugi sygnał stamtąd na dodatek ten gość jest nieciekawy i często zmienia\oddaje gdzieś psy... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Uuuu! To Drops to kawal psa!!!! Taki mały tamten nie był...[/QUOTE] Na ręce byście go nie wzięły, no chyba że we dwójkę ;) my spotkałyśmy 3 psy dropiate... wszystkie małe... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']. W niedziele zawsze mniej. Ludzie w domu siedzą. A tego z Kamienca udało się zweryfikować?[/QUOTE] Tak, biedak... ale to nie ten dropiaty, rzekła bym dwa razy mniejszy