Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Przeczytałam dziś na FB czy to chodzi o tą Madi? Czy to ona uciekła? :-(
  2. [quote name='natie']podajcie nr konta - będzie 192,50 dla Dropsa z mojego bazarku ogłoszeniowego:) jak pieniążki dojdą to proszę o potwierdzenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247211-ogłoszenia-szybko-solidnie-edycja-9-dla-Teriego-i-Dropsa-do-4-10-20-00/page1[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :) Piękna suma, już śle numer konta :)
  3. W takim razie piękne zdjęcia dla wszystkich fanów Bombka :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/37k1.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4702/37k1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/oi0t.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/996/oi0t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/w48p.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1882/w48p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/kvtm.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3932/kvtm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  4. Model :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/brj4.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2445/brj4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/sggb.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5025/sggb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/83n8.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7420/83n8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/j87a.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7982/j87a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/h5v0.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3511/h5v0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [quote name='yolanovi']Cisza u Emi jak makiem siał :( żadnych info z hoteliku? ani foteczek?[/QUOTE] Musimy poprosić Kasię żeby tutaj się pojawiła z nowymi informacjami :)
  6. Trzymam kciuki za domek dla chłopaków nieustannie.. Oby w końcu ktoś ich zauważył, a są jakieś nowe zdjęcia? :) A może jakaś profesjonalna sesja zdjęciowa do ogłoszeń? (tak sobie głośno myślę :oops:)
  7. Przeglądałam dziś stare zdjęcia i trafiłam na.... [IMG]http://imageshack.us/a/img259/6768/img9852e.jpg[/IMG] pamiętacie?
  8. Rino to rozgadana, pyskata bestia :diabloti:
  9. Ogłoszenia Mordy :) (wyróżniłam mu też tablicę) 2. [url]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/url] do akt. 3. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Rino---dwu-letni-psiak---Ciagle-wypatruje-swojego-domu-id75664.html[/url] 4. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/194182/Rino---dwu-letni-psiak---Ciagle-wypatruje-swojego-domu/[/url] 5. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,82765,Lw==.html[/url] 6. [url]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/url] do akt. 7. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3091820[/url] 8. [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/rino-dwu-letni-psiak-ciagle-wypatruje-swojego-domu-6045.htm[/url] 9. [url]http://pineska.pl/[/url] do akt. 10. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/309999-rino-dwu-letni-psiak-ciagle-wypatruje-swojego-domu-oferta-malopolskie/[/url] 11. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/url] 12. [url]http://krakow.olx.pl/posting_success.php[/url] 13. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=177774[/url] 14. [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/url] do akt. 15. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/61543/rino---dwu-letni-psiak---ciagle-wypatruje-swojego-domu/[/url] 16. [url]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8163-big-1-1381052248.jpeg[/url] 17. [url]http://www.bezrodowodu.pl/user.php#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/6413-big-1-1381052277.jpeg[/url] 18. [url]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/url] 19. [url]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=1&lang=en&catid=1&subcatid=34&adid=0&imgid=0&countryid=0&areaid=0&pos=0&picid=0&page=0&foptid=0&eoptid=0&pricemin=0&pricemax=0&[/url] do akt. 20. [url]http://krakow.kokosy.pl/[/url]
  10. [quote name='Laraine']Jaki zmęczony... dużo zdrówka![/QUOTE] Taaa tym bardziej że 30 minut przed robieniem zdjęcia się obudził :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ależ dostał wielki kołnierz! Nie za duży? ;)[/QUOTE] Fakt kołnierz jesst pokaźny, ale jakaś główka mała mu wyszła na tym zdjęciu :roll: Poza tym przy jego zezowatym szczęściu niech ma wielki klosz w razie W :diabloti:
  11. [quote name='Majkowska']To wczoraj się ten test odbywał na moich oczach? (powiedzmy, boście wyglądali jak dwie plamki :D) Noo to coś czuję że idziemy na spacerek na wieś :diabloti:[/QUOTE] Na Twoich? Raczej Cię tam nie było :) Na wieś, na spacerek? Z Rinem w biały dzień nie ma mowy...
  12. Nutka szczęściara :loveu::loveu:
  13. Bobo terrorysta i jego ofiara :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/n5w1.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8948/n5w1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wszystkie zabawki moje i koniec! :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/fq20.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9323/fq20.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I wymowna minka :D:diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/gwdw.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9464/gwdw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Interpretujcie to jak chcecie ale miłości z tego nie będzie :diabloti: Mina Rinalda mówi: "Mamo zabierz go ja się boję" :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/n5w1.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8948/n5w1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. [quote name='Chiquita&DeeDee']To zdrówka dla chłopaka życzymy :) Buziaczek dla Lilki :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy Ciocia :loveu: [quote name='Vilena']Jak dla mnie to strasznie zimno jest! Trzymamy kciuki za Bastusia![/QUOTE] Teraz już jest ciepło, zapraszamy na spacerek! :) [quote name='Majkowska']uuu, kurcze, biedak, on tak lubi gonić. A z ciekawości - gdzie jeździcie do weta?[/QUOTE] Na os. Polskich Skrzydeł do Kliniki weterynaryjnej, mamy tam swoje ulubione dwie Panie ;) _______________________________________________ A teraz mój pechowy Synuś.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/czv9.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4852/czv9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. [quote name='Gosiapk']ło matko i córko, toż to dog niemiecki wyrośnie :evil_lol:[/QUOTE] Kto wie :diabloti:
  17. [quote name='inka33']Ale troszkę [B]się[/B] też mną zrobiło! :p Tyle, że pomimo 250 zaproszeń ruch mizerny... :( Znaczy, hopacze są wierni i dzielni, ale kupujących jak na lekarstwo...[/QUOTE] U mnie też bazarki nie idą dobrze.... :shake::-(
  18. Maleństwo :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/o6rh.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2074/o6rh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [B]Kochane Cioteczki zajrzyjcie na bazarek dla Emi :) [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247716-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-nowe-WZORY-i-KOLORY-)-ZAPRASZAM!-Do-15-10-godz-20[/url]
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Szalejesz ciotka z bazarkami :)[/QUOTE] Samo się nie zrobi ;)
  21. Doszły kantary! Oczywiście jeden dla Rinalda a drugi dla Bliźniaka czyli mojego Basterka :) Dziś testowaliśmy... No i.... Na pewno ułatwia to życie właścicielowi :lol: Rinaldo nie miał żadnych problemów z zaakceptowaniem tego na pysku, nie ściągał łapą, jedyne co robił to ocierał się o mnie żeby ściągnać ale to dosłownie była chwila :lol: Kiedy nie mijaliśmy żadnego zagrożenia za płotem szedł pięknie na luźnej smyczy, przy psach za płotem znów pojawił się problem bo zaczął szczekać jak nienormlany ale nie wyrywał mi rąk, chwyciłam smycz przy końcu kantara i przykleiłam Rina do nogi mówiąc, że nie wolno jak zbierał się do zrywu i szczeku, udało Nam się przejść obok jedego psa bez wielkich ceregieli a to już zaliczam do postępów :) Wierze, że ćwiczenia pozwolą mu w końcu przechodzić obojętnie obok napotkanych psów jak to się mówi praktyka czyni mistrza :) Na spacerku ćwiczyliśmy zwracanie uwagę na pańcię i komende 'siad', całkiem nieźle mu to wychodziło :) W każym razie polecam, na prawdę jest to bardzoooooo duże ułatwienie przy silnych psach :) (to w dużej mierze też zależy od psa bo jak założyłam mojemu Basterowi kantar w domu żeby się oswoił wpadł w straszną panikę a jak jeszcze mu się zacisneło na pysku to makabra, ściągał łapami, stawał na dwóch i ani rusz z miejsca.... mam nadzieję że małymi kroczkami uda i jemu się z tym wynalazkiem oswoić :) )
  22. Zapraszam na bazarek dla Dropsiaka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247716-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-nowe-WZORY-i-KOLORY-)-ZAPRASZAM!-Do-15-10-godz-20?p=21393759#post21393759[/url]
  23. Ogłoszenia chłopaka :) 1. [url]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8167-big-1-1381082243.jpeg[/url] do akt. 2. [url]http://www.bezrodowodu.pl/user.php#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/6418-big-1-1381082825.jpeg[/url] do akt. 3. [url]http://pineska.pl/[/url] do akt. 4. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1708889825/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-Boni-prosi-o-dom.html[/url] 5. [url]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/url] 6. [url]http://lodz.olx.pl/posting_success.php[/url] 7. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/310042-maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-boni-prosi-o-do-oferta/[/url] 8. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3091922[/url] do akt. 9. [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/url] do akt. 10. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/url] do akt. 11. [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/209310.html[/url] 12. [url]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/url] do akt. 13. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/194284/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania.-Boni-prosi-o-dom./[/url] 14. [url]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/url] do akt. 15. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,82777,Lw==.html[/url] 16. [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-boni-prosi-o-dom-6049.htm[/url] 17. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/61554/maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania--boni-prosi-o-dom-/[/url] 18. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-Boni-prosi-o-dom-id75698.html[/url] 19. [url]https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?AdId=530680241&GreetingName=adopcje_pomagam%40wp.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=Ma%C5%82y+Boni+zmie%C5%9Bci+si%C4%99+do+ka%C5%BCdego+mieszkania.+Boni+prosi+o+dom.&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D530680241%26InstAct%3Dtrue[/url] do akt. 20. [url]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/3PKr3/activate/[/url] do akt.
  24. Ojej ale heca! Szczęścia Romusiu :)
×
×
  • Create New...