-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Madi i jej walka z lękami ZOSTAJE U MNIE NA DS
Lili8522 replied to perpe-tua's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam dziś na FB czy to chodzi o tą Madi? Czy to ona uciekła? :-( -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']podajcie nr konta - będzie 192,50 dla Dropsa z mojego bazarku ogłoszeniowego:) jak pieniążki dojdą to proszę o potwierdzenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247211-ogłoszenia-szybko-solidnie-edycja-9-dla-Teriego-i-Dropsa-do-4-10-20-00/page1[/URL][/QUOTE] Dziękujemy :) Piękna suma, już śle numer konta :) -
W takim razie piękne zdjęcia dla wszystkich fanów Bombka :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/37k1.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4702/37k1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/oi0t.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/996/oi0t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/w48p.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1882/w48p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/kvtm.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3932/kvtm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
Model :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/brj4.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2445/brj4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/sggb.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5025/sggb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/83n8.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7420/83n8.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/j87a.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7982/j87a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/h5v0.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3511/h5v0.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Przeglądałam dziś stare zdjęcia i trafiłam na.... [IMG]http://imageshack.us/a/img259/6768/img9852e.jpg[/IMG] pamiętacie?
-
Rino to rozgadana, pyskata bestia :diabloti:
-
Ogłoszenia Mordy :) (wyróżniłam mu też tablicę) 2. [url]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/url] do akt. 3. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Rino---dwu-letni-psiak---Ciagle-wypatruje-swojego-domu-id75664.html[/url] 4. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/194182/Rino---dwu-letni-psiak---Ciagle-wypatruje-swojego-domu/[/url] 5. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,82765,Lw==.html[/url] 6. [url]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/url] do akt. 7. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3091820[/url] 8. [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/rino-dwu-letni-psiak-ciagle-wypatruje-swojego-domu-6045.htm[/url] 9. [url]http://pineska.pl/[/url] do akt. 10. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/309999-rino-dwu-letni-psiak-ciagle-wypatruje-swojego-domu-oferta-malopolskie/[/url] 11. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/url] 12. [url]http://krakow.olx.pl/posting_success.php[/url] 13. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=177774[/url] 14. [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/url] do akt. 15. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/61543/rino---dwu-letni-psiak---ciagle-wypatruje-swojego-domu/[/url] 16. [url]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8163-big-1-1381052248.jpeg[/url] 17. [url]http://www.bezrodowodu.pl/user.php#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/6413-big-1-1381052277.jpeg[/url] 18. [url]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/url] 19. [url]http://petsy.pl/index.php?view=post&cityid=1&lang=en&catid=1&subcatid=34&adid=0&imgid=0&countryid=0&areaid=0&pos=0&picid=0&page=0&foptid=0&eoptid=0&pricemin=0&pricemax=0&[/url] do akt. 20. [url]http://krakow.kokosy.pl/[/url]
-
[quote name='Laraine']Jaki zmęczony... dużo zdrówka![/QUOTE] Taaa tym bardziej że 30 minut przed robieniem zdjęcia się obudził :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ależ dostał wielki kołnierz! Nie za duży? ;)[/QUOTE] Fakt kołnierz jesst pokaźny, ale jakaś główka mała mu wyszła na tym zdjęciu :roll: Poza tym przy jego zezowatym szczęściu niech ma wielki klosz w razie W :diabloti:
-
[quote name='Majkowska']To wczoraj się ten test odbywał na moich oczach? (powiedzmy, boście wyglądali jak dwie plamki :D) Noo to coś czuję że idziemy na spacerek na wieś :diabloti:[/QUOTE] Na Twoich? Raczej Cię tam nie było :) Na wieś, na spacerek? Z Rinem w biały dzień nie ma mowy...
-
Nutka - szczęśliwa w wymarzonym domu :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Nutka szczęściara :loveu::loveu: -
Bobo terrorysta i jego ofiara :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/n5w1.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8948/n5w1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wszystkie zabawki moje i koniec! :D [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/fq20.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9323/fq20.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] I wymowna minka :D:diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/405/gwdw.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9464/gwdw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Interpretujcie to jak chcecie ale miłości z tego nie będzie :diabloti: Mina Rinalda mówi: "Mamo zabierz go ja się boję" :evil_lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/n5w1.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8948/n5w1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']To zdrówka dla chłopaka życzymy :) Buziaczek dla Lilki :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy Ciocia :loveu: [quote name='Vilena']Jak dla mnie to strasznie zimno jest! Trzymamy kciuki za Bastusia![/QUOTE] Teraz już jest ciepło, zapraszamy na spacerek! :) [quote name='Majkowska']uuu, kurcze, biedak, on tak lubi gonić. A z ciekawości - gdzie jeździcie do weta?[/QUOTE] Na os. Polskich Skrzydeł do Kliniki weterynaryjnej, mamy tam swoje ulubione dwie Panie ;) _______________________________________________ A teraz mój pechowy Synuś.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/833/czv9.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4852/czv9.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']ło matko i córko, toż to dog niemiecki wyrośnie :evil_lol:[/QUOTE] Kto wie :diabloti: -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Ale troszkę [B]się[/B] też mną zrobiło! :p Tyle, że pomimo 250 zaproszeń ruch mizerny... :( Znaczy, hopacze są wierni i dzielni, ale kupujących jak na lekarstwo...[/QUOTE] U mnie też bazarki nie idą dobrze.... :shake::-( -
Mela po błyskawicznej adopcji już w wymarzonym domku :)
Lili8522 replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Maleństwo :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/o6rh.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2074/o6rh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Szalejesz ciotka z bazarkami :)[/QUOTE] Samo się nie zrobi ;) -
Doszły kantary! Oczywiście jeden dla Rinalda a drugi dla Bliźniaka czyli mojego Basterka :) Dziś testowaliśmy... No i.... Na pewno ułatwia to życie właścicielowi :lol: Rinaldo nie miał żadnych problemów z zaakceptowaniem tego na pysku, nie ściągał łapą, jedyne co robił to ocierał się o mnie żeby ściągnać ale to dosłownie była chwila :lol: Kiedy nie mijaliśmy żadnego zagrożenia za płotem szedł pięknie na luźnej smyczy, przy psach za płotem znów pojawił się problem bo zaczął szczekać jak nienormlany ale nie wyrywał mi rąk, chwyciłam smycz przy końcu kantara i przykleiłam Rina do nogi mówiąc, że nie wolno jak zbierał się do zrywu i szczeku, udało Nam się przejść obok jedego psa bez wielkich ceregieli a to już zaliczam do postępów :) Wierze, że ćwiczenia pozwolą mu w końcu przechodzić obojętnie obok napotkanych psów jak to się mówi praktyka czyni mistrza :) Na spacerku ćwiczyliśmy zwracanie uwagę na pańcię i komende 'siad', całkiem nieźle mu to wychodziło :) W każym razie polecam, na prawdę jest to bardzoooooo duże ułatwienie przy silnych psach :) (to w dużej mierze też zależy od psa bo jak założyłam mojemu Basterowi kantar w domu żeby się oswoił wpadł w straszną panikę a jak jeszcze mu się zacisneło na pysku to makabra, ściągał łapami, stawał na dwóch i ani rusz z miejsca.... mam nadzieję że małymi kroczkami uda i jemu się z tym wynalazkiem oswoić :) )
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Dropsiaka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247716-Naklejki-PIES-KOT-w-samochodzie-nowe-WZORY-i-KOLORY-)-ZAPRASZAM!-Do-15-10-godz-20?p=21393759#post21393759[/url] -
Ogłoszenia chłopaka :) 1. [url]http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8167-big-1-1381082243.jpeg[/url] do akt. 2. [url]http://www.bezrodowodu.pl/user.php#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/6418-big-1-1381082825.jpeg[/url] do akt. 3. [url]http://pineska.pl/[/url] do akt. 4. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1708889825/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-Boni-prosi-o-dom.html[/url] 5. [url]http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119[/url] 6. [url]http://lodz.olx.pl/posting_success.php[/url] 7. [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/310042-maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-boni-prosi-o-do-oferta/[/url] 8. [url]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/3091922[/url] do akt. 9. [url]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/url] do akt. 10. [url]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/url] do akt. 11. [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/209310.html[/url] 12. [url]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/url] do akt. 13. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/194284/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania.-Boni-prosi-o-dom./[/url] 14. [url]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/url] do akt. 15. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,82777,Lw==.html[/url] 16. [url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-boni-prosi-o-dom-6049.htm[/url] 17. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/61554/maly-boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania--boni-prosi-o-dom-/[/url] 18. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Maly-Boni-zmiesci-sie-do-kazdego-mieszkania-Boni-prosi-o-dom-id75698.html[/url] 19. [url]https://secure.gumtree.pl/s-SignIn?AdId=530680241&GreetingName=adopcje_pomagam%40wp.pl&Mode=AdActivationSignIn&Title=Ma%C5%82y+Boni+zmie%C5%9Bci+si%C4%99+do+ka%C5%BCdego+mieszkania.+Boni+prosi+o+dom.&rup=ActivateAd&ruq=AdId%3D530680241%26InstAct%3Dtrue[/url] do akt. 20. [url]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/3PKr3/activate/[/url] do akt.
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Lili8522 replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ojej ale heca! Szczęścia Romusiu :)