-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
Wysuplam grosik,ale dopiero w przyszlym tygodniu.
-
Przeciez Marysia napisala 8zl plus karma.Gdzie indziej jest 10-12zl.To lepiej zeby ta biedna suczka zostala na tej zajezdni?
-
A za co 350 dlugu?Nie zdazylam wszystkiego przeczytac,dlatego pytam.
-
Witam,na kiedy potrzebny transport?
-
Aco nie gra.Nie rozumiem.
-
[quote name='kahoona']50 zł wpłacę jutro na konto[/QUOTE]Pieknie dziekujemy.
-
Plan super,tylko ze stalych deklaracji jest 40zl chyba ze sie myle a bardzi bym chciala.Z tego co wiem to nie wolno tak konta podawac,lepiej Gadziu skasuj i podawaj na PW.Chyba ze sie myle
-
Ja 40zl/msc.
-
Kahoona post117 deklarowala pomoc.
-
To jeszcze nic nie wiadomo?A tak sie cieszylam,dobrze ze Nuka nie umie czytac.
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kerian']Musimy zacząć promować Frania, bo inaczej nic z tego wyjdzie :( Może allegro? Mogę zrobić dla niego aukcję-ogłoszenie.[/QUOTE]Koniecznie;) -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ojej a co tu tak cichutko? -
[quote name='wilczek007']oo, skoro tak sie to fajnie potoczyło, to ja sie ciesze!:):)[/QUOTE]Tak,tak wielkie zmiany dla Nuczki sie szykuja.Dziekujemy pieknie za oglaszanie Nuki.Teraz to Marysia bedzie z Nuka spacerkowac:painting:
-
Gdyby tak wiecej Takich Marys chodzilo po swiecie to by schroniska puste staly.JESTES WIELKA.I JUZ.:lol:
-
No juz nie badz taka skromna
-
Dzien Doberek Nuczko.Oj ty nawet nie wiesz co tu sie dzieje:evil_lol:To ja ci powiem cichutko na uszko coby nikt nie uslyszal bo jeszcze zapesze.Ciotki powariowaly na twoim punkcie a szczegülnie jedna Marysia.Juz niedlugo bedziesz doopke grzala w przytulnej kawalerce.Aco bedziesz wcinala:roll:Same pychotki smakowite.Tylko jeszcze troszeczke musisz poczekac,ale juz niedlugo...Co ja ci tu bede opowiadac,sama zobaczysz:cool3:Caluski w noseczek.
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja daje 30zl/msc.Kto jeszcze?Bardzo prosimy;););) -
[quote name='Marycha35']Jeśli Pani to o mnie, to my name is Marysia, Marysia Bond....;)nie, nie, bez przesady. Dziewczynki jeśli gadzia uzna, że moja propozycja jest ok, to ja w Łodzi mieszkam, na Retkini dokładnie. A jak będzie jeszcze karma to myślę, że 8 zł dziennie spokojnie wystarczy na pozostałe potrzeby. Może będzie chciała gotowane. Ryż z mięskiem, marchewką, natką pietruchy. Jakieś smakołyki, kostki, takie krokodylki zielone na zęby dobre. Mam zaufanego Pana na ul. Limanowskiego, prowadzi sklep z karmą dla zwierzaków, tam cudeńka mi poleca;) Nie wrabia, tylko uczciwie poleca dobrą karmę. I ma też fajne środki higieniczne dla psiaków. Do ucha, oczu, żeby nie żyły swoim życiem;) AAAAA i błagam nauczcie mnie jak wstawiać zdjęcia na Dogo, bom debilek w tej kwestii. Jak coś, dajcie znać. Oby tej Maleńkiej dziś ciepło i spokojnie było. Jak sobie pomyślę, że ona tam samiuśka siedzi, a a a a a :([/QUOTE]Oj to Nuka bedzie miala jak w raju.A z fotkami cos sie wymysli.Taki problem to nie problem.Cioteczki wysla instrukcje.Jezu jak ja sie ciesze,teraz z kolei nie zasne ze szczescia:eviltong:
-
Ale sie Nuce trafilo i to jeszcze u Dogomaniaczki.Jeszcze nie moge uwierzyc.Mnie sie juz Nuczka po nocach snila.Dziekuje Wam z calego serca za to co robicie.Wreszcie spokojnej nocki zycze:loveu::loveu::loveu:
-
Pisalam i komp zdechl.Wiec pisze jeszcze raz.Marysiu Ciebie Aniol zeslal.Marysiu i Gadziu:Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='Selenga']monia napisz do memory - ona pomagała na wątku spalonego Kuby udostępniając swoje konto PayPal[/QUOTE]Zgadza sie,wlasnie tez to mialam napisac
-
To znaczy Nuczka jest niedaleko W-wy i trzeba ja zawiezc do Lodzi?
-
[quote name='gadzia']zadzwonię jutro do pani, która zechciała pomóc w dt. Napiszę co dalej. Dziekuje wszystkim, którzy mi pomagają. " tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia"[/QUOTE]Dziekuje bardzo za wszelkie wiesci o Nuczce.Strasznie mnie ciesza te wiesci.Z mojej strony bez zmian,oferuje pomoc finansowa w dalszym ciagu,innej nie moge bo jestem za daleko.Jakby mozna bylo prosic o fotki Nukulka.
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
U Owieczki jest miejsce.Moze by sie udalo zebrac deklaracje?Mozna sprübowac.