Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='megi345']Cięzko sie dogadać z tą dziewczyną bo ona rzadko jest na kompie. Napisała, że młody jest już bezpieczny, przyjechał po niego Pan z rodzinką i małym kundelkiem. Pisała, że ciężko jej było, bo pies od razu przyzwyczaił sie do nowych ludzi i ich psa, i że z chęcią pojechał, bez oporu. Ale miałam dość duży odzew, bo chyba z 5 maili o prośbę kontaktu.[/QUOTE] Mam tylko nadzieję, że dziewczyna jakoś sprawdzila i ewentualnie jeszcze sprawdzi ten dom. megi może Ty masz szczęśliwą rękę do ogloszeń ? Ja ostatnio nie mam odpowiedzi na żadne...
  2. [quote name='salibinka']Chciałabym jakoś pomóc - jeśli Trufelka nadal nie zaszczepiona, opłacę jej wirusówki. Na początku lipca mogę dołożyć drugą połowę do sterylki, jeśli uda się Wam z tym dofinansowaniem, o którym była tu mowa.[/QUOTE] [quote name='salibinka']Ok. wobec tego poszło tymczasem 20zł a co do badań i sterylki, czekam na zielone światło.[/QUOTE] Swego czasu Salibinka deklarowala dofinansowanie sterylki ale trzeba by zapytać czy to aktualne ?
  3. [quote name='Marta72']mam trzy kartony moich głównie ciuchów do wysłania do kogoś kto podejmnie się zrobienia bazarków na olkuszaki długo to trwalo wszystko, bo obiecywałam juz dawno, ale zanim te cuichy sprowadziłam, zanim je poprałam.... tak czy inaczej prosze o adresy na priva zalezy mi na tym by paki poszły jutro, najdalej w kolejnych dniach, bo nie mam tego gdzie trzymać pozdrawiam wszystkich!![/QUOTE] Marta mialaś coś wyslać do Cioci sharki, na bazarek dla Trufli. [quote name='Ikusia']Pytanie z innej beczki: czy miał ktoś z Was jakieś przykre doświadczenia z bazarkami od engelina_88? Nie mogę się doprosić o fanty i zastanawiam się, czy mam na co czekać.[/QUOTE] [quote name='Malgoska']ja nie miałam z nią styczności[/QUOTE] Też nigdy się nie spotkałam z Tą osobą. A długo już czekasz ? [quote name='Malgoska']Marta możesz do mnie coś wysłać. Po powrocie robie bazar na Sari olkuską z fantów Kama202 a potem chciałam pomóc Zefirkowi i olkuszakom.[/QUOTE] 3 paki to sporo - wystarczy dla dwoch Cioteczek ;)
  4. [quote name='sharka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21025264[/URL][/QUOTE] Link się nie otwiera
  5. [quote name='Ada-jeje']Ile wynosi koszt sterylki Trufli?[/QUOTE] 225 zł - jak wynika z postu hoteluamok [quote name='hotelamok']Tak. Zgloszenie Trufli do akcji sterylkowej to swietny pomysl, po zabiegu oczywiscie sie nia zajme, jak kazdym pieskiem. Koszt zabiegu z ubrankiem, ktory musi miec to u mnie 225zl. Weterynarz do ktorego jezdze chce platnosci od razu i zawsze tak robie, pokrywajac wczesniej zabieg ze swoich pieniedzy. W miesiacu zazwyczaj mam kilka zabiegow, szczepienia, odrobaczenia, kazda wizyta u weta pokrywam z gory -ja. Niestety w realu sprawa wyglada tak ze pozniej slysze ze oddadza mi pieniadze jak beda, niestety zdarza sie ze czekam miesiacami, nie mowiac juz o przypadkach gdzie pies znalazl dom i o dlugu juz nikt nie pamieta. Przez wiele miesiecy mam nie oplacane psy i nikt nigdy nawet nie zaproponuje karmy.......... Ja na hotelu nie dorabiam. Hotel to moje zrodlo utrzymania. Przy tak duzym zadluzeniu Trufelki, jeszcze dodatkowo nie zaloze za nia piniedzy. Bardzo dziekuje wszystkim ktorzy staraja sie jak moga o zmniejszenie zadluzenia. To nie tak ze tego nie wiedze i nie doceniam. Czesto powtarzam Wojtusiowi by poszukac hotelu za karme albo jakiegos tymczasu. 300zl to jest minimum jaki moze byc za psa przy uczciwie prowadzonej firmie, przykro mi jesli ktos tego nie rozumie.[/QUOTE]
  6. Sliczny. Sprawdzalaś ogłoszenia o zaginionych psach. Nikt go nie szuka ? A sąsiadka gdzieś go oglaszala ?
  7. [quote name='Ada-jeje']Jesli nie jest to tajemnica kto to jest AS, nick na dogo czy org. pro zwierzeca? i gdzie jest Trufla, pod czyja opieka, tez z Olkusza?[/QUOTE] Link do wątku Trufli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelka-z-Olkusza-wciąż-szuka-DOMU-!!!-Szczęściara-Kafirek-Zoria-już-w-DS-[/URL] Trufla zostala wyciągnięta z Olkusza w zeszłym roku razem z trojką szczeniąt, z ktorych przeżylo dwoje i są już w ds. Trufelka znajduje się w Hoteliku Amok. Jest chyba pod opieka Wojtusia. Tak wyglądała na początku pobytu w hoteliku [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8294/7707179036_a963c51539_z.jpg[/IMG] a tak teraz :lol: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4307/lz4b.jpg[/IMG]
  8. [COLOR=#ff0000][I]Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kaju[/I][/COLOR] :Rose::Rose::Rose:
  9. [quote name='karolciasz28']Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie. :)[/QUOTE] Ja też. I że pogoda dopisze :lol:
  10. [quote name='masza44']Zapłaciłyście za sterylizację Malwinki AS zapłaci za sterylizację mamy mojego Słoneczka- Sary i dwóch małych kudłatych suczek które wstawiła misiaa- mam już akceptację więc może lepiej jak ciachniecie jeszcze jakiesś inne może Truflę barb, już otwarte:)[/QUOTE] Przestraszylam się, że weszlam za wcześnie. O Trufelce już prawie wszyscy zapomnieli. Nawet Wojtuś, ktory zalożył jej wątek przestał do niej zaglądać. Hotelik oplacany jest prawie wylącznie z bazarkow robionych przez Malgoskę , ostatnio sharkę (aktualny bazar w mojej sygnaturce), bazarek fotograficzny robila też megi 345 ale dług jest duży :shake: Trufla nie może znaleźć domu pomimo intensywnego ogłaszania. :-(
  11. [quote name='karolciasz28']Do schroniska jeżdżę od niedawna i z Cindy na spacerze jeszcze nie byłam. Ale odwiedziłam ją w boksie i jak na swój wiek to jest w kondycji bardzo dobrej.[/QUOTE] Może w poniedzialek nam się uda spacer z Cindy ?:lol:
  12. [quote name='Ada-jeje']ja sie juz pogubilam, czy u Marty bylo wiecej suczek, bo ja jedna sterylizacje mysmy zaplcili, czy te trzy ktore tu wymienilas to nastepne sunie z tej mordowni? jesli tak to zaplacimy za jeszcze jedna.[/QUOTE] A czy byłaby możliwośc sfinansowania sterylizacji Trufli wciągniętej z Olkusza w zeszłym roku ? Jej wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Trufelka-z-Olkusza-wciąż-szuka-DOMU-!!!-Szczęściara-Kafirek-Zoria-już-w-DS-[/URL]!
  13. [quote name='masza44']to jeszcze zapraszam na bazarek- na zwrot za szczepienia i odrobaczania Słonka i na AS która płaci za sterylki mamy Słonka i 2 suczek u Marty w Glogoczowie na BDT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244890-Angielskie-ciuszki-rozmiar-S-i-różności-na-BDT-maszy44-i-AS-ZAPRASZAM?p=21025936#post21025936[/URL][/QUOTE] Zajrzę. Proszę o zajrzenie na bazarek dla Trufli - link w moim podpisie. Jutro koniec. Masza, czy ten bazar już otwarty ? Moze za szybko napisalam post ?
  14. [quote name='Kamila Proc']przepraszam, ale wazne. O pewnej dogomaniaczce, ktora okazala sie.... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!?p=21024672#post21024672"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post21024672[/URL][/QUOTE] Koniecznie zajrzyjcie. Może ktoś powierzył jej zwierzęta ?
  15. [quote name='Malgoska']przeczytajcie koniecznie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!?p=21025264#post21025264[/URL] być może ktoś oddawał do niej psy?? każda informacja jest ważna.[/QUOTE] Powklejałam trochę na innych wątkach
  16. [quote name='masza44']Tyle złego, że dla podniesienia morale wstawiam zdjęcie Bejbi obecnie Tosi z wnuczkiem swoich Państwa, jest podobno bardzo grzeczna i bardzo się lubią z kotką, nawet śpią razem.: [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/19/e9r9.jpg[/IMG] i jeszcze Słoneczko, wstępnie już nazwane Suzie przez potencjalny DS: [IMG]http://www.imageshack.com/scaled/grid240/545/2nwg.jpg[/IMG] Najlepiej się kopie dołki w mokrym piachu na budowie, nie?[/QUOTE] masza, takie fotki rzeczywiście podtrzymują na duchu :lol:
  17. [quote name='Jaszczurka49']Karolciasz: W jakiej kondycji widziałaś Cindy i kiedy spacerowałaś z nią ostatni raz. Barb: O kwarantannie pisałam wcześniej. Cindy objęta jest kwarantanną z powodu wścieklizny w schronisku. [U]Zabrać mogę natychmiast, ale po zakończeniu kwarantanny.[/U][/QUOTE] Skoro psy są juz od maja wydawane (zobacz na stronie schroniska psy w swoich nowych domach) to chyba kwarantanna już zakończona ? Tak jak pisała Karolciasz w poniedzialek mamy w planie być w schronisku i czegoś więcej się dowiedzieć.
  18. [quote name='zozola77']przeczytałąm to ogłoszenie jeszcze raz i wydaje mi sie ze idealnie charakteryzuje Barrego..nie ma co dodawac bo wszystkie pozytywy są napisane a negatywów sie nie dopatrzyłam ....najbardziej lubi biegac swobodnie (bez smyczy) wiec dom z ogródkiem jest najbardziej pozadany...ale grzecznie wchodzi do kojca kiedy spacer sie kończy i jest przywolywalny[/QUOTE] [quote name='Till']wczoraj odwiedziłam w hoteliku min. Barego. To naprawdę SUPER pies i znowu wyładniał. Ma piękny kolor i taką fajną w dotyku sierść. Charakter cudowny, to typowy rodzinny piesek, bardzo towarzyski i dogaduje się ze wszystkimi psami i kotami. Jak biega bez smyczy to na zawołanie przybiega. Widać po nim szczęście, cały czas śmieje się mu mordka. W kojcu jest z fajnym kolegą, ślicznym, czarnym młodziakiem, fajnie, że ma takiego kolegę bo widać, że nie jest mu aż tak samotnie. Nie mogę zrozumieć, że nikt o niego nie dzwoni. Jeśli w ogłoszeniach są jego stare zdjęcia to proponuję je usunąć bo nie wygląda na nich aż tak korzystnie jak w rzeczywistości, dlatego lepiej dać te bardziej aktualne. Jestem pod wrażeniem tego psiaka[/QUOTE] Zdjęcia już chyba wszędzie powymieniane, tablica na miesiąc wyrożniona, region wciąż zmieniam - niech wreszcie będzie jakiś odzew. [url]http://tablica.pl/oferta/barry-w-typie-teriera-pszenicznego-czeka-na-nowego-wlasciciela-ID2SJOp.html[/url] Czy to zdjęcie z Lalą usunąć czy zostawić ?
  19. [quote name='karolciasz28']Barb nie przesadzaj, gdzież z całej Polski ;).[/QUOTE] Ale z całego województwa to na pewno i jeszcze z sąsiedniej Małopolski, i Viki z dolnośląskiego też oglaszalaś ;)
  20. [quote name='ariete2503']Próbowała, ale chyba jej nie smakuje. Za to wcześniej dobierała się do moich "procentów" nieopatrznie pozostawionych w jej zasięgu. Tę próbę udaremniłam, ale wiem, że kiedyś koniaczek podlizywała :evil_lol:[/QUOTE] To kawkę może tez pije ? ;)
  21. [quote name='karolciasz28']Pomyliłam psy z różnych schronisk :D. Kumpel Cindy to Poker. Jaki wstyd... ;)[/QUOTE] Jak się pomaga ogłaszać psy z całej Polski to można czegoś nie ogarnąć ;)
  22. [quote name='karolciasz28']Jak Cindy to i Bena jej kumpla z boksu, wiesz żeby potem jakiś spin nie było pomiędzy nimi. :)[/QUOTE] To nawet wiesz jak się nazywa kumpel Cindy z boksu ? :lol: Sprawdze sobie na stronie jak on wygląda.;)
  23. [quote name='karolciasz28']Dziewczyny ja nie chce mieszać. Pojedziemy w poniedziałek, Barb z Martą będą przy rozmowie o Cindy i o wszystko wypytamy.[/QUOTE] Dokładnie :lol:Może uda sie wziąć Cindy na spacer ?:lol:
  24. Jakie śliczności :loveu: piękne prace Stepelki :lol: i piękne fotki Czakiego :lol: Cioteczki nie myśłałyście o zgloszeniu tej fotki na bazarek noskowy Inki ? [IMG]http://i47.tinypic.com/2ic1bsz.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...