Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Ostatnio ktoś szukał osoby do wizyty przedadopcyjnej w Krakowie na wątku bdt iwoniam. Może to dla tych suniek ?
  2. Bardzo odpowiedzialna osoba.
  3. [quote name='Malgoska']na wątku zoo iwoniam masz zdjęcia i opisy tu już jest wszystko ja też się już pogubiłam[/QUOTE] Zerknęlam tam dziś. Pozaglądam jeszcze raz dokladnie. Te dwa czarne maluchy takie ladne.
  4. Wizyta przedadopcyjna była ?
  5. Ikusiu, co to za pieski ? Ja już nie ogarniam.
  6. Basta ma teraz tablicę na małopolskie.:lol:
  7. Na tym pierwszym najladniej sie prezentuje. Czy Barry waży naprade dwadzieścia kilogramow ? Zozola - Ty jesteś z Krakowa ?
  8. Wzruszające ogłoszenie i ładne sunie. Gdzie znalazły dom ?
  9. [quote name='Ikusia']Miesiąc. Zupełnie nie ma rozliczenia na bazarku i wątku. Ona twierdzi, że nie dostała kasy i adresu. Mam potwierdzenie przelewu (z nadwyżką, dane zgodne z PW) i odpowiedzia na PW z adresem i info o przelewie. Ale na ten wpis, już nie odpowiada. Hmmmmmmmmm?[/QUOTE] Jakaś kolejna oszustka ? Wpisz ją w takim razie na czarną listę. Czasem wpis wystarczy żeby przywrócić taka osobę do porządku. Podasz mi jeszcze raz link do wątku bazarku ?
  10. [quote name='*zaba*']No wlasnie, albo kto olewa pomoc i ma w 4 literach potwierdzenia wplaty. Jak zakonczyc bazarek, gdy nie ma potwierdzenia? Odechciewa sie robic bazarki jesli tygodnioami czlek prosic sie musi o potwierdzenie. Np. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241626-Psie-dziecko-z-wyrokiem-amputacji-pomóżcie?p=21028302#post21028302[/URL] od postu 254...[/QUOTE] Rzeczywiście. Zgłosilaś wątek do moda ? Wklej ewentualnie zeskanowany przelew, wykorektoruj swoje dane osobowe.
  11. [quote name='sunia2000']Wiem, już jakiś czas temu uświadomiłam sobie, że cioteczki mogą zacząć być podejrzliwe. Mam zaufanie do opiekunki Viki i jak mi opowiada o niej to jej wierzę. Ale fakt zdjęcia muszą być nowe. Sama jestem ciekawa jak teraz wygląda:) Powoli sobie wszystko układam czasowo i będę już musiała do niej jechać. Nie martw się cioteczko - z Viki na pewno jest wszystko dobrze, tak jak zapewnia mnie jej opiekunka. No ale to mój obowiązek ją odwiedzić:)[/QUOTE] Spoko Ciotka, My do Ciebie mamy zaufanie a jeśli Ty ufasz opiekunce Viki to wszystko jest w porządku :lol:
  12. Może akurat okażesz się mistrzynią bazarkow :lol: Możesz też swoje fanty obfocić, opisać i wysłać mailem do kogoś kto zrobi bazarek (np. nieoceniona Ciocia sharka) a wysyłka byłaby od Ciebie :lol: Jak mam jakieś fanty to robię fotki i dołączam się do bazarku sharki lub Malgoski . Przelalam na konto Fundacji Nero 25 zl w tytule napisałam Bast i nik Obieżyświat 75. Za resztę oplaciłam miesięczne wyróżnienie Basta, Barrego i Trufli.
  13. Dziękujemy.
  14. [quote name='sunia2000']I ja odwiedzam Vikunie:) Na razie wirtualnie, ale chyba będę musiała wygospodarować trochę czasu i odwiedzić osobiście bo coś się o zdjęcia nowe nie mogę doprosić opiekunki:-([/QUOTE] Minął już miesiąc od zapowiadanych odwiedzin u Viki. Wobec braku fot od opiekunki wizyta jak najbardziej wskazana. I nie chodzi o zwykłą ciekawość ... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!?p=21030206#post21030206[/url]
  15. Odświeżyłam ogłoszenie Basta na warszawa.pl. Zmieniłam tekst i fotki http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_ Ciociu Obieżyświat, uzgodniłam z Ciocią sharką aby pieniązki, które przekazałaś na kolejny miesiąc wyróżnienia Basta przekazać na jego utrzymanie. Zgadzasz się ?:lol: No i czy możesz podesłać jeszcze Basta na ten bazarek z tekstami do ogłoszeń ?;)
  16. [quote name='Ada-jeje']ja odpowiedzialam ze moge oplacic sterylke suni ktora jest u Marty, a ta oplaccie z AS w zamian.[/QUOTE] Przeczytałam. To z kim trzeba sie dalej w tej sprawie kontaktować ? Z maszą44 ?
  17. Iwoniam zagwarantowala jej nieodplatne szczepienia. Tak, ze dochod z bazarku megi345 może być przeznaczony na hotelikowanie. Może uda się też ze sterylką (złozyłam prośbę na olkuskim wątku). [quote name='barb']Pani Sylwia zagląda na wątek ?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']tak, tylko się nie udziela ale bardzo jej leży na sercu Trufelka :)[/QUOTE] W takim razie bardzo dziękujemy Pani Sylwii za wszystkie fanty przekazane na bazarki dla Trufli :Rose::Rose::Rose:
  18. To chyba pierwsze takie zdarzenie odkąd Kaja jest u Ciebie ? W dodatku nie było w tym żadnej jej winy.
  19. Jeśli Miodzia to 95% jamnika to może zgłosić ja do Cioci Isadory ?
  20. [quote name='sharka']z bazarku chlebkowego jest 80 zł dla suni, ode mnie pójdzie 20 zł :) "pies jest niczyj" serce boli...[/QUOTE] Może jeszcze ktoś dziś kupi przepis lub cegiełkę. Zaproszenia wysłane do wszystkich, którzy je przyjmują. Do tej pory sądzilam, ze Trufla jest pod opieką Wojtusia...
  21. [quote name='andzia69']Jeśli któraś z Was miała kontakt z osobniczką Koffeiną i jej wcieleniami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Miłosz-UWAGA!SZUKAMY-OSÓB-KTÓE-POWIERZYŁY-JEJ-ZWIERZĘTA!/page3[/URL][/QUOTE] Dzięki. Malgoska już zamieścila tu link do tego wątku.
  22. Biedna Kaja. W starciu z bokserką miałaby marne szanse ... Może rzeczywiście ta Saba zaatakowala ją z zazdrości ? Wyobrażam sobie jak się musialas zdenerwować.
  23. [quote name='Malgoska']po powrocie z urlopu planujemy z Sylwią odwiedzić Trufelkę w hotelu;[/QUOTE] Pani Sylwia zagląda na wątek ?
  24. [quote name='megi345']Czy ja wiem czy szczęśliwa?:razz: Wydaje mi się, że jest to spowodowane tym, że większość psów, które ogłaszam to rasowce i młodziki, a wiadomo, na takich jest najwięcej chętnych :shake:[/QUOTE] Barrego, ktoremu robiłaś kolaż, oglaszam jako teriera pszenicznego, jest ladny, mlody, ma super charakter, fajne fotki i zupelna cisza :shake:
  25. [quote name='Malgoska']Pies jest niczyj jak się okazuje. Został przywieizony przez Wojtka i mial byc awaryjnie w hotelu Amok przez 3 dni, potem odwieziony do schroniska. To ładnie ze strony Iwonki, ze psem się zajmuje do dziś. Salibinka pisała o dofinansowaniu sterylki. Na pewno się odezwie ale to musi być wszystko ustalone. I chyba najpierw trzeba spłacić ten dług jednak.[/QUOTE] Wojtuś już prawie miesiąc nie zagląda na wątek. Post rozliczeniowy też nie jest zaktualizowany. Dziwna ta cisza z jego strony. Dobrze, że wplynie trochę pieniążkow z bazarku Twojego i Cioci sharki :Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...