barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Malgoska']piesek wrócił do właściciela sąsiadka ledwo go oddała....tak się w nim zakochała takie psy nieczęsto się spotyka, cały czas usmiechnięty, radosny, przyjazny, grzeczny; zero jakiejkolwiek agresji; cudo:)[/QUOTE] Ogromnie się cieszę. :lol: To dzięki miisii. :lol: Ona rozpoznała go w ogloszeniu.:lol: I dzięki Tobie bo go wkleilaś na dogo. :lol: A sąsiadka... może zechce innego pieska ;)
-
[quote name='barb']Jaszczurka, a można wiedzieć skąd dowiedzialaś się o Cindy i gdzie mieszkasz ?[/QUOTE] Nie doczekalam się odpowiedzi na moje pytanie. Zapytam też czy zgadzasz sie na wizytę przedadopcyjną i jakie warunki mialaby u Ciebie Cindy? Napiszesz nam coś więcej ? ps Proponuję byś dzwoniąc do schroniska prosila o rozmowę osobę decyzyjną w sprawie Cindy (kto nią jest?) lub pisala mail (z powolaniem sie na daty odbytych już rozmow telefonicznych) . Slyszałam, że Niemcy mają odwiedzić schronisko w lipcu.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Jak po 5 dniach nie ma odkrycia telefonu to zmieniaj województwo. I nie załamuj się - załamiemy się po 3 miesiącach promocji :) Pewno mi nie przypomnisz, żeby pieniądze na przedłużenie ogłoszeń wysłać, to będę sama pamiętać :)[/QUOTE] Można go wrzucać na różne wojewodztwa, nawet odległe, na różnych portalach ale co z transportem? [quote name='Malgoska']a jaki jest Barry z charakteru? Lubi dzieci?[/QUOTE]Czy mozna go polecać do domu z dzieskiem ? -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']A czy mogę Barrego do siebie na Moruska wrzucić też? Wiem, że jest, ale bym mu chciała promocję machnąć.[/QUOTE] Wrzucaj gdzie chcesz :lol: -
[quote name='karolciasz28']Byłyśmy, ale niczego się nie dowiedziałyśmy. Spróbujemy następnym razem. Cidny była na spacerze, nie widać po niej kompletnie wieku, jest bardzo żwawa i radosna.[/QUOTE] Cindy jest w naprawdę dobrej kondycji, pełna energii, ruchliwa. Nawet trudno bylo zrobić jej zdjęcia taka wiercipięta. Karolciasz udalo sie pstryknąć kilka fotek, pewnie je wstawi.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']bedę mogła paczki posłać dopiero w pn, sharka, małgosia, może tak być?[/QUOTE] [quote name='barb']W przyszły poniedzialek ? sharka będzie nieobecna od 8-15 lipca (ma informację w podpisie)., a Malgoska w sobotę wyjeżdza na urlop. Wy już po porannym spacerku czy jeszcze przed ?[/QUOTE] sharka raczej nie zagląda na ten wątek. Trzeba pytać u Trufli, na bazarku z przepisem lub PW. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']bedę mogła paczki posłać dopiero w pn, sharka, małgosia, może tak być?[/QUOTE] W przyszły poniedzialek ? sharka będzie nieobecna od 8-15 lipca (ma informację w podpisie)., a Malgoska w sobotę wyjeżdza na urlop. Wy już po porannym spacerku czy jeszcze przed ? -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']dzień dobry Barry:)[/QUOTE] Witaj Marto u Barrego :lol: -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
Wyedytowalam moruska - dodalam nowszy tekst i fotki, zminilam znów na Krakow (było Opole) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/166250/Barry-w-typie-teriera-pszenicznego--czeka-na-Ciebie/[/url] tablica jest na teraz Wrocław - zostawić ? Może jakiś inny pomysł ? Nawet jest spora oglądalność 591 wejśc ale nikt więcej nie odsłonil telefonu... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Może dla uściślenia: Mama miśków wyciągnęła mamę z maluszkami, Wojtek wziął je do Krakowa. Po drodze pozostawił bodajże Szczęściarę (a nie tę beżową sunię, która miała zostać wówczas wyciągnięta z Olkusza) w hotelu i pozostawił tam także Trufelkę ze szczeniakami. Miało być na 3 dni... jest do dziś. Maluszkom dwóm znaleźliśmy dom; Kafirek jest koło Majowej ;) heh, Zoria w Sułkowicach, a Atosik umarł na krwotoczne zapalenie jelit (one przyjechały już trochę nie w formie do hotelu i było to wiadomo, Iwonka z hotelu zgłaszała, że maluchy są chore), nie udało się go ocalić. Trufla pozostała, nikt się do niej nie przyznaje, nikt jej nie chce. Jest dość mała, niekłopotliwa. Jej wada: jest stara, ma ok 8 lat....... Poza tym jest kochana. .[/QUOTE] W ogłoszeniach jest 5-6 lat (również od Iwonki z Amoka). Zmienić na 8 ? -
Czy te pieski dalej szukają domów ? [URL]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/URL] Tobi już chyba nie ?
-
[quote name='maarit']Eeeee tam... Od razu zje:lol: Fajnie macie, poznacie się z Cindy w realu :)[/QUOTE] Może uda się pospacerować.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']A to przepraszam, zakrecona jestem[/QUOTE] Nie ma za co przepraszać. Pakiet paul_t też byl robiony w maju. -
Wreszcie poznam Cindy osobiście. :lol: Mam nadzieję, że mnie nie zje ;)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
Linki do ogloszeń są w 3 poście , post był pisany 5-go maja [quote name='barb'] [URL]http://tablica.pl/oferta/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji-ID24dgp.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Barborek-szuka-domu-id62333.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/mlody-kudlacz-szuka-domu-22188694.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7811/[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mlody_kudlacz_szuka_domu_320786.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/166250/Barry-w-typie-teriera-czeka-na-nowego-wlasciciela/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Barry,86912[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Barry-w-typie-teriera-szuka-domu-id65195.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/73827/barry_w_typie_teriera_szuka_domu[/URL] [/QUOTE] Jest jeszcze pakiet od paula_t. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Żeby sobie ludzie okulary kupili, bo chyba są ślepi.... Ale przyjdzie czas na dom dla niego, przyjdzie Ten dom gdzieś jest, tylko go jeszcze nie wypatrzył. Moruska Barry ma? Nie wiem, czy już o to pytałam, możliwe, że tak, ale ja jakaś zakręcona jestem ostatnio, więc nie bijcie....[/QUOTE] Moruska ma - co prawda dośc dawno robiony ... -
[quote name='masza44']zgłosiłam Truflę zatem- jak będę mieć potwierdzenie dam znać i można sterylizować Trufelkę tylko kto się tym zajmie i dopełnieniem procedur z AS?( wypełnienie i przesłanie dokumentów)[/QUOTE] Zapraszam do odwiedzenia bazarku maszy44 - angielskie ciuszki w rozmiarze S, bizuteria, książki w języku angielskim [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244890-Angielskie-ciuszki-rozmiar-S-i-różności-na-BDT-maszy44-i-AS-ZAPRASZAM[/URL] Dochod w części jest przeznaczony na akcję sterylizacyjną.
-
Może ktoś może pomóc amacariel ? [quote name='amacariel']Ciocie b. proszę o pomoc. szukam hotelu z behawiorystą koło Wałbrzycha/Wrocławia dla młodego spanielka... Nic nie mogę znaleźć:([/QUOTE]
-
[quote name='sharka']barb - masz cioteczko skrzynkę pełną[/QUOTE] Wyczyszczona ;)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Jeśli Miodzia to 95% jamnika to może zgłosić ja do Cioci Isadory ?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']można............[/QUOTE] Postaram się dziś napisać do Isadory. [quote name='Alojzyna']zapraszam do udostępniania: Miodzia [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202913599864715.1073741835.193920527430689&type=1[/URL] Misia [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202911583198250.1073741834.193920527430689&type=3[/URL] Bronia [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202906463198762.1073741832.193920527430689&type=3[/URL] Fafel [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202908566531885.1073741833.193920527430689&type=3[/URL] Bielik [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.202902359865839.1073741831.193920527430689&type=3[/URL] ................................................................................................................................... Borni [URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza/media_set?set=a.305783269550019.1073741826.100003550449356&type=1[/URL] Soniak [URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza/media_set?set=a.326713230790356.1073741850.100003550449356&type=1[/URL] Iwa [URL]https://www.facebook.com/psy.zolkusza/media_set?set=a.348345835293762.1073741858.100003550449356&type=1[/URL][/QUOTE] Będę udostępniać [quote name='amacariel']Ciocie b. proszę o pomoc. szukam hotelu z behawiorystą koło Wałbrzycha/Wrocławia dla młodego spanielka... Nic nie mogę znaleźć:([/QUOTE] Pytałaś na forum dolnośląskim ? [quote name='Malgoska']podrzucę zoo ten piesek na razie zostaje u tej sąsiadki; a jeśli nie znajdzie się właściciel to ta Pani ma dla niego dom u koleżanki.[/QUOTE] Super :lol: -
[quote name='masza44']zgłosiłam Truflę zatem- jak będę mieć potwierdzenie dam znać i można sterylizować Trufelkę tylko kto się tym zajmie i dopełnieniem procedur z AS?( wypełnienie i przesłanie dokumentów)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy masza44 [quote name='Malgoska']a jak to się robi, jakie dokumenty i czy trzeba w gabinecie przez nich wyznaczonym? I gdzie się odsyła?[/QUOTE] Jak byś mogla napisać nam coś więcej.
-
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
barb replied to barb's topic in Już w nowym domu
[quote name='zozola77']mam pare fotek Barrego z czwartku..nie do ogłoszeń raczej ale dla przypomnienia psiaka [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=567537_barrba-sup3-rek-2.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=567535_barba-sup3-rek-i-reszta.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=567533_barba-sup3-rek-7.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=567531_barba-sup3-rek-3.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=567522_barba-sup3-rek-4-zmniejszyc.jpg[/IMG][/QUOTE] Wczoraj były a dziś zniknęły... -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Jak tam u Suzanki? Domyślam się, że z ogłoszeń cisza?[/QUOTE] Z tych aktywowanych na mnie - niestety cisza. :shake: Pewnie się powtorzę ale o żadnego oglaszanego psiaka nie mam zapytania.:shake: Takiej ciszy nie pamiętam.:shake: -
Ja zawsze jeszcze przez jakiś krotki czas po adopcji zostawiam ogłoszenia żeby nie zapeszyć. ;)
-
Masz link ?:lol: Dodatkowo jest pytanie do Cioteczki na wątku bazarku z przepisem chlebkowym. ;)