Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='zozola77'][SIZE=4][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK Z KTÓREGO EWENTUALNY DOCHÓD W POŁOWIE BĘDZIE DLA BARBÓRKA -BARREGO!! [/B][/SIZE][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22?p=21034461#post21034461[/URL][/QUOTE] Cioteczki zagladajcie - Ciocia Zozola jest chwilowo bez internetu. [quote name='barb']Zmieniłam tablicę Barrego na Warszawę. Jutro uzupełnię post rozliczeniowy.[/QUOTE] Uzupełnione. [quote name='ewelinajg']Zaglądam do Barrusia. Świetny filmik, udostępniłam na Facebooku, może to coś pomoże. Trzymam kciuki za chłopaczka :)[/QUOTE] Udostępniajcie gdzie tylko możecie. [quote name='majku33krakow']czyli mozna sie w barrym zakochać?[/QUOTE] A Ty jak sądzisz, Wujaszku ? [quote name='Marta72']bary dodomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)[/QUOTE] Czy ktoś dzwonił o niego ?
  2. Ale w czasie pobytu w schronisku Wilczek bywał u weterynarza i na pewno miał jakieś badania ? Kiedy usuwanie kła ? Co do jego wieku - to chyba dobra wiadomość ? Cindy według mnie też nie wygląda na 10 lat. Kondycję ma świetną a Karolciasz zaglądała jej w zębyi i podobno są w dobrym stanie.:lol:
  3. [quote name='krakowianka.fr']na razie chyba nie, bo dopiero robie ten: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244953[/URL][/QUOTE] To będzie wielki bazar. :lol: Kiedy bedzie gotowy.?:lol: Wysyłam zaproszenia na bazar maszy44 i Zozoli więc dołączyłabym trzeci link;) [quote name='krakowianka.fr']u ajlii to chyba jest za ponad 500zl plus karma albo 600zl z karma, jakos tak ,za drogo, to jest bida psia i szukam tanszego, inaczej fundacja nie da rady oplacic :( ale dzieki za info moze ktos inny znac cos tanszego...[/QUOTE] Nie wiedzialam, że tak drogo
  4. [quote name='krakowianka.fr'][B]szukam BDT lub PDT lub hoteliku max 300-350zl na miesiac w poblizu Lodzi, ma ktos namiary na taki? dla Asta wyciagnietego z lancucha. Jesli hotel/DT platny, to oplacac bedzie jedna z fundacji. Pies jest bardzo spokojny, towarzyski pomomo iz cale dotychczasowe wisial na ciezkim lancuchu.[/B][/QUOTE] W pobliżu Łodzi jest domowy hotel ajlii. Nie wiem tylko czy ma miejsce i jaki jest koszt hotelowania u niej.
  5. [quote name='karolciasz28']Odpowiem za Martę ;). Tak, byłyśmy dzisiaj po niego. Ale było zamieszanie i kompletnie zapomniałam popytać o Rodrigeza ( odpowiedzi na maila nie dostałam).[/QUOTE] A dla kogo ma być transportowka ? Chyba nie dla Wilka ?:cool3:
  6. [quote name='bela51']Tez przybywam z zaproszenia. NIe wiem jak pomoc malutkiej, moze trzeba zglosic ja na wątek mikropieskow ? Takie kruszynki mają duzo milosniczek.[/QUOTE] To już jakiś pomysł.
  7. Zajrzałam przed chwilą na stronę schroniska a tam Wilku figruruje jako pies w nowym domu. :lol: elizziee jest już u Ciebie ?
  8. Czy są jeszcze jakieś bazarki na pieski wyciągnięte z Olkusza poza niżej wymienionymi ? 1) Zozola77 z ciuszkami damskimi, męskimi i dziewczęcymi dla dwoch pieskow z Olkusza - Azira i Barrego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/244944-Ciuchy-dla-dziewczynki-2-4-damskie-męskie-i-różności-na-2-Olkuszaki-do-14-07-do-22[/URL] 2) maszy44 - link w moim podpisie - dochod na szczepienie i odrobaczenie Słoneczka w bdt u maszy
  9. [quote name='Malgoska']bardzo Ci dziękuję trochę zaproszeń na wątek Trufelki rozeslałam, reszte jak się znowu dorwę do kompa ide spac bo nad ranem jadę..... papa[/QUOTE] Dobranoc. :sleep2:
  10. Dlatego wolę zapytać.
  11. Na jakie portale ogłoszeniowe można wstawiać filmy ?
  12. [quote name='Malgoska']podniosę przed wyjazdem Trufelkę[/QUOTE] Udanego urlopu życzę Tobie i sharce. :lol: Będę zaglądać do Trufli (wirtualnie). ;)
  13. Czy były jakieś telefony w sprawie Basta ? Pytam bo ostatnio 2 razy byl odslaniany telefon na tablicy... Zmieniłam dziś region na Wielkopolskę, miasto Poznań. Może być ?
  14. Zmieniłam tablicę Barrego na Warszawę. Jutro uzupełnię post rozliczeniowy.
  15. [quote name='Malgoska']bardzo Ci dziękuję barb:)[/QUOTE] Nie ma za co. Jak nie będzie odzewu - znów zmienię wojewodztwo. Trzeba wykorzystać, to że ogłoszenie do 27 lipca jest wyrożnione.
  16. Zmienilam tablice Trufli ponownie na Kraków.
  17. Też przybywam na zaproszenie Ewy. Zapisuję wątek.
  18. [quote name='karolciasz28']Barb zajrzymy razem :D:cool3:.[/QUOTE] Zapomnialam Karolciasz, ze odważnie zajrzalaś w zęby Cindy i Pokerowi. :lol:
  19. [quote name='Marta72']Małgosiu gratuluję przejęcia wątku Trufelki naszej:) Bardzo ładny tytuł:):):):) Wojtuś-zdrowiej!!! A Trufelka !! Marsz do domu!!! TAka piekna się zrobiła teraz:):):) MOze w ogłoszeniach to podkreslajcie:) Jej przemianę:) Pozdrawiam wszystkich i obiecuje dalej w miarę możliwości dbac o sunię:)[/QUOTE] Marta, jeśli masz jakiś pomysl na zmiany w ogloszeniach Trufli to pisz :lol: Pozdrawiam Ciebie i Szczęściarkę :lol:
  20. Dziękuję elizziee. Faktycznie w decyzji PIW o kwarantannie Cindy nie jest wymieniona.
  21. [quote name='krakowianka.fr']Super! W wielu portalach mozna przy ogloszeniach dokladac kink do str www I do video. Trzeba to wykorzystac!!![/QUOTE] Gdzie na przyklad ?
  22. [quote name='majqa']Luko, odezwij się do emilia2280, miałam od niej info sprzed paru dni, że ma surowicę.[/QUOTE] A gdzie mieszka emilia2280 ? Daleko od luki1 ?
  23. Karolciasz, bardzo Ci dziękuję ogłoszenia Trufli :Rose::Rose::Rose: [quote name='karolciasz28']Kilka ogłoszeń dla Trufelki :) : [B]przygarnij zwierzaka, adopcje psów, adopcja psa, morusek, gumtree, do adopcji, cafeanimal, olx, petsy, pet world, anonse, alegratka, neeon, tarnowiak, brzozowiak [/B][/QUOTE]
  24. [B]luka1 z Fundacji Nero w Sochaczewie potrzebuje pilnie surowicy dla pieska[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176617-Sochaczew-Fundacja-NERO-psi-wątek?p=21048455#post21048455[/URL] [quote name='luka1']Dziś zabrałam tego malucha ze schroniska. Od kilku dni był na coś leczony - na coś. Test wykonany u naszej wetki powiedział na co powinien być leczony - PARWO! Kilka dni straconych. Czy przeżyje? - małe szanse, ale trzeba próbować. Nie mamy surowicy - pożyczona kiedyś znajomej fundacji, przepadła[/QUOTE]
  25. Może napiszę na wątku lekowym
×
×
  • Create New...