Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='hebanowa'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu[/URL] Nie zauważyłam ,że link się nie otwiera ,wkleiłam dobry powyżej.;) Dla wyjaśnienia to Oczka-towarzyszka Kamy z DT już miała zarezerwowany ten hotelik i z racji tego ,że wydaje mi się ,że psiaczki potrzebują wzajemnego wsparcia to zadzwoniłam czy znalazłoby się jeszcze jedno miejsce. I miejsce jest tez dla Kamy zarezerwowane -koszt 300 zł plus karma ,tak mi Donka 5 podała (ważne ,że będą w domu) Hotelik jest ok.30km od Radomia.[/QUOTE] Dziękuje za info. Zajrzę zaraz na watek hoteliku.
  2. [quote name='SZPiLKA23']do podpisu wkleisz podobnie tylko idz do Ustawienia (prawy gorny rog) potem po lewej znajdz: edytuj sygnature pokaze Ci sie pole na wpis tam wklej link i mozesz dopisac ze to bazarek zatwierdz i gotowe:)[/QUOTE] Spróbuję jutro. Właśnie dostalam smutną informację, że zmarla Pani, u ktorej byla na płatnym dt Kama z Orzechowiec - az w Łodzi i nie bardzo jestem wstanie opanować teraznową umiejetność.
  3. [quote name='hebanowa'][SIZE=4][COLOR=blue]Jest szansa ,żeby psiaki jechały razem ........ [SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214500-Psy-Kud%C5%82ate-i-%C5%81aciate....wolne-miejsce-w-domu A to link do hoteliku . Więc proszę -decydujcie:roll: Pieski będą przebywac w domu. [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Bardzo mi przykro z powodu śmierci Zuzki... Niestety link sie nie otwiera. Możesz wkleić jeszcze raz? I gdzie jest ten hotelik? W jakim mieście?
  4. Szpilka zrobila bazarek. Link jest na wątku ogolnym przytuliska. Widzialaś? Trzeba by chyba wkleić na inne boguchwalskie wątki.
  5. [quote name='barb']Jak otwarty to trzeba reklamować, zapraszać i podrzucać. :lol: Zaraz wkleje link u Chaby. :lol:[/QUOTE] Wkleilam ale na bazarku już spory ruch.
  6. Ja nie umiem wklejać w podpis. Ale może wkleisz link na wszystkich wątkach boguchwalskich ; u czoko. Atosa, Colusi itd.? A ja przejrze wątek co chcecie kupić na bazarku, bo duzo osob jest zainteresowanych psimi akcesoriami.
  7. A z wdzieczności za allegro zrobione dla niej przez Ciocie Szpilke Chabunia pięknie zaprasza na jej bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214938-Smycze-obroze-łancuszki-kolczatki-korale-ciuszki-muza-i-wiele-innych!-Do-5.10?p=17665926#post17665926[/url]
  8. [quote name='SZPiLKA23']Tak juz otwarty:) Ja nie mam tych kolczykow a wiec nie moge wystawic ale bede robiła pewnie kolejny bazarek to moze sie dorzuci[/QUOTE] Jak otwarty to trzeba reklamować, zapraszać i podrzucać. :lol: Zaraz wkleje link u Chaby. :lol:
  9. [quote name='SZPiLKA23'][url]http://www.dogomania.pl/threads/214938-Smycze-obroze-%C5%82ancuszki-kolczatki-korale-ciuszki-muza-i-wiele-innych!-Do-5.10?p=17665926#post17665926[/url][/QUOTE] Czy bazarek juz otwarty? Takie psio- roznościowe cieszą sie największym zainteresowaniem. A nie dokładacie kolczykow, które zostaly z bazarku kolczykowego?
  10. [quote name='Szarotka']Mam nadzieje, ze ktos Mozarta wezmie do siebie........[/QUOTE] I wziął Szarotko, wziął !!! :lol::lol: Zajrzyj na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial Psy w swoich nowych domach :multi: A dodatkowo zdjęcia z nowych domów :lol::lol:
  11. [quote name='barb']Tylko juz dziś nie dam rady.[/QUOTE] Dziś zrobione dwa dla Czokusia ;) A Chaba miala juz 49 wejść na swoje ogloszenie na Jaroslawiaku.Tylko żeby to się przełozyło na telefony.
  12. Ok. Tylko ja po kilka robie. Nie umiem takiej masowki wyrabiać jak na tych bazarkowych ogloszeniach. Na Jaroslawiaku jest niewiele zwierząt oglaszanych, na Przemyslaku troche więcej - szukam takich portali żeby wstrzelić sie w niszę.
  13. A ktory z psow najbardziej potrzebuje ogloszeń ?
  14. Trzymam kciuki za Colusie. Napiszcie, ktory psiaki najbardziej potrzebuja ogloszeń. Będę robić sukcesywnie, po kilka. Dziś dwa dla Czoko na Jaroslawiaku i Przemyslaku.
  15. [quote name='izatemka']Boz odebrany przez właściciela, został z biszkoptów ten bez łapki...[/QUOTE] Przeczytalam na stronie schroniska. Cieszę sie, że chociaz jednego odszukal wlasciciel. Do Orzechowiec trafiają psy nie tylko z Przemysla, ale tez z Jarosławia, Przeworska i Grodziska.
  16. Chabuni ogloszenia z tymi zdjeciami tak blado wypadly. A Czokusiowi zrobilam dwa (pisalam na jego wątku) to wyszly slicznie. A ktoremu psiakowi zrobić w nastepnej kolejności? Myslalam o Pakusiu ale moze Atosowi najpierw?
  17. Zrobilam Czoko dwa ogloszenia - na portalu Jaroslawiak i Przemyślak.
  18. Czy te Wasze psiaki wszystkie takie piękne czy to zasluga jakiś fotograficznych trików? ;) Trafiają do was same urodziwe !! ??
  19. [quote name='Roszpunka']Dlatego pisałam, że Pakuś ma wiele szczęścia w nieszczęściu...[/QUOTE] Też tak myslę.
  20. Tylko juz dziś nie dam rady.
  21. [quote name='Roszpunka']Żeby nie offować za długo - świętokrzyskie jest jedynym województwem w kraju, które nie ma [B]żadnego[/B] schroniska. Mordownia w Dyminach przeszła w ręce kieleckich organizacji ale po zamnknięciu schronu w listopadze ubiegłego roku przechodzi reorganizację i przyjmuje psiaki tylko z interwencji. W dodatku pęka w szwach...[/QUOTE] Aż trudno w to uwierzyć :shake:
  22. [quote name='barb']Jesteś genialna ! Ja sie na tym zupełnie nie znam.[/QUOTE] A za to zrobie ogloszenia psiakom z Przytuliska na naszym lokalnym portalu. Juz bez Colusi. Na poczatek Pako, Czako i może Blondi. Ok?
  23. [quote name='Becia66']bardzo bym się zdziwiła, gdyby się okazało że nie. Ale wiesz, dopóki jest w przytulisku to nic nie jest pewne.[/QUOTE] Rozumiem. Trzeba czekać do soboty. A jak Colusia pojedzie do Łodzi ? Ktoś po nią przyjedzie? To wtedy zostanie sześć psow w przytulisku i siodmy Rudzik w dt?
  24. Juz nie pamiętam czy ma jakieś ogłoszenia i czy są aktualne. Musze przejrzeć wątek, gdy będę miala więcej czasu.
  25. [quote name='Roszpunka']Tym razem nie ja ;) ale pomóc psiakowi trzeba, zanim ktoś z osiedla się nim nie "zaopiekuje" :angryy:[/QUOTE] A nie mozna umieścić go w schronisku skoro nikt go nie moze wziąć? Nie czytalamjeszcze jego wątku ale mysle, że pies bylby tam bezpieczny. Mam nadzieję, że Ciotki z Boguchwaly nie będą zle, że to na wątku Pakusia piszemy?
×
×
  • Create New...