Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Florentynka']"Mikropsy" poinformowane. Pytają o wiek maleńkiej.[/QUOTE] A to sa te same mikropsy co na dogomanii ?
  2. [quote name='Agula99']W przytulisku dwa nowe wliczurki! Suczka i piesek, bardzo miłe, fajne, sunia taka wystraszona trochę i chuda aż czuć jej grzbiet, głodna widać okropnie, bidulki tułały się przez kilka dni jak nie dłużej, a mi już ręce opadają!!! Mój optymizm pękł, poturlał się i stoczył w otchłań ciemności......:([/QUOTE] Nie dziwię się Agulu, że twój optymizm pękł :-(
  3. [quote name='UBOCZE']Nie ma sprawy! Cieszę się, że choć tak mogę pomóc. Już pierwsze spostrzeżenie poszło w świat, na to wydarzenie, założone przez Krysię, już się przedawniające. Gdy tylko będzie cały tekst i namiary, zaraz robimy event...;)[/QUOTE] Zajrzyj do pierwszego postu tam jest gotowy tekst ogloszenia. Można jeszcze uzupelnić np. że ładnie/grzecznie jeździ samochodem. :lol: A fotek róznych jest sporo na wątku to coś mozna z nich wybrać. :lol:
  4. [quote name='Agula99']No kobito pokazuj się, niech cię wreszcie wypatrzy ten twój człowiek!!! A jak tam z ogłoszeniami??? Jest już to allegro Figi?? Czy coś przeoczyłam???[/QUOTE] Ogłoszeń nowych na razie ma trzy : Przemyślak, Jaroslawiak, przygarnijzwierzaka. Kiedyś lubilam robić na adopcje.org ale teraz ten portal żle dziala. Zdjecia sie nie wyświetlaja w nowych ogloszeniach, edytować nie można ani usuwać. Prosilam pieknie Roszpunkę, żeby w razie jakby byl jeszcze do niej telefon o małą czarną - polecila Chabę.
  5. [quote name='rutta']Ten pies nazywa się Tygrys. I nie jest wrednym bydlęciem. Od ponad 8 miesięcy siedział sam na kwarantannie. Herci trafił się nieokrzesany współlokator. Oby nabrał manier i był dobrym kumplem.[/QUOTE] Sorki, za to nieładne określenie :oops: ale bardzo mi bylo szkoda Hery jak czytalam, że ją gryzie.
  6. Wyslij mail, zaadresuj na Kierownika lub zadzwoń (chociaż to zawsze koszt). Przepraszam, że sie tak wtrącam ale szkoda by bylo gdyby ktos nie skojarzyl suniek.
  7. [quote name='Roszpunka']To ta kolejna czarnulka? Nie macie na miejscu kogoś, kto lubi i umie robić zdjęcia?[/QUOTE] Kama jest po smierci Zuzki w kolejnym w dt - platnym woj.mazwowieckim . [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-w-zastępczym-DT.-Pilnie-potrzebne-wsparcie-finansowe-nawet-jednorazowe[/url] A Kama ma akurat troche wiecej i ladniejszych zdjęć niż Chabunia. Sa na jej wątku i na stronie schroniska.
  8. [quote name='Roszpunka']Długo się Jonikiem nie nacieszyłaś... Chyba Zuzka [*] nad nim czuwa. Z wyciem zaczekam, zawsze w towarzystwie raźniej...[/QUOTE] Nad Kamusia też chyba czuwa? :-( Może i Kamie sie uda znaleźc staly domek ?
  9. [quote name='barb']A to wlasnie Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG] też czarna. I tez nie ma nią chętnych.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-w-zastępczym-DT.-Pilnie-potrzebne-wsparcie-finansowe-nawet-jednorazowe[/url]
  10. W gorę Chabuniu. Twoje dwie koleżanki i jeden kumpel ze schronu pojechali do domu aż do Świnoujścia, foty maja takie ladne. [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] A ty dalej w Orzechowcach. :shake:
  11. Kasiek zrobilaś kawał dobrej roboty. :lol: Tylko sunie w schronisku wystepują jako Cindy i Jeny ([url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial psy do adopcji - strona 10). Czy dalas znać do schronu - że zrobilaś suniom ogloszenia i że wystepują w nich jako Zosia i Marysia? Zeby skojarzono, o ktore psy chodzi, gdyby był jakiś odzew na ogloszenia.
  12. [quote name='Basia1244']A tu się uspokoiło - dziś spali w jednej budzie, jak przyszłam rano, to leżeli obok siebie na deseczkach i opalali się w słoneczku. Paweł mówi, że nie jest źle i żeby nie ruszać.[/QUOTE] Oby było juz dobrze.
  13. [quote name='Agula99']Bo Sagunia jest kochana i choć jeszcze nie jest znana, to wypatrzy ją osoba której serce swoje odda ;)[/QUOTE] Nie tylko Nikaragua jest poetką na Dogo ;) Neczko, mozna juz oglaszać Kame.Tekst w pierwszym poście na jej wątku. :lol: Nie musi to być masowka. Kilka ogloszę, ja też pare zrobię.
  14. [quote name='pawel1w25']Poszła w sobotę moja deklaracja na Kamusię za X - 100.00 zł. Myślę , że można Kamę już ogłaszać . . .[/QUOTE] Ok. Tylko ja obiecuję kilka ogloszeń - mam jeszcze zobowiązania wobec innych psiakow. Ale Kamę trzeba oglaszać na cito i dla mnie jej sprawa tez jest priorytetem. Prosilam też Neczkę o pomoc w ogłaszaniu i obiecala ją. [B]W imieniu Kamy prosimy każdego kto może pomóc robić jej ogloszenia. Tekst w pierwszym poście. Zdjecia na wątku. [/B] A po ewentualnym zrobieniu ogloszenia/ -eń prosze o wstawianie linków na jej wątek. [COLOR="royalblue"][[U]B]A moze ktoś może zrobić jej allegro?[[/U]/B] [/COLOR] I wstawilam ja tez na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214845-Szukam-niewielkiej-młodej-suczki-najlepiej-w-typie-jamnika[/url] - nie jest co prawda jamnikowata i ma ponad dwa lata ale jest spokojna, grzeczna i kotolubna - więc część warunkow spelnia doskonale. ;)
  15. [quote name='majuska']jeszcze parę dni, minie stres i Kolusia - Nela znacznie się ożywi podejrzewam....ciesze się bardzo, że dojechali szczęśliwie i wszystko jest w porządku :)[/QUOTE] Ja też :multi::lol::multi:
  16. To już mozna zacząć Kamę oglaszać? Czy jeszcze czekamy? Na razie wkleilam na wszystkich orzechowskich wątkach na Dogo link do bazarku podręcznikowego , a jutro dodam link do wątku Kamy ( na niektorych wątkach juz wstawiony).
  17. Ale może my juz jednak pojdziemy spać? Rano niestety trzeba wstawać. :placz:
  18. [quote name='fochu']Basia pewnie jutro będzie próbowała coś wskórać[/QUOTE] Próbujcie, koniecznie !!! Szkoda Herci :-(
  19. [quote name='Agula99']Tak, mówił, że jak tylko czas mu pozwoli to przyjdzie, liczę na to, bo to naprawdę pomoc, zresztą sam się zaofiarował, to mam nadzieję, że słowa dotrzyma, już to że obiecał i przyszedł w sobotę, to już dobrze o nim świadczy :) czyż nie??? :)[/QUOTE] Trzymam kciuki, żeby dalej przychodził i za telefony w sprawie psow żeby dzwoniły
  20. [quote name='Agula99']A ja wam wstawię taki wątek i proszę tutaj zaglądnąć!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/215175-Kaja-przytula%C5%9Bna-13-letnia-sunia-od-dw%C3%B3ch-lat-mieszka-w-blaszanym-gara%C5%BCu[/url].[/QUOTE] O matko, zajrzalam. Znowu jakaś biedna psina. Przeczytam jutro, bo inaczej nie będę mogla spać ze złości na tych wlaścicieli.
  21. W jakim wieku jest Szanti - bo juz nie pamietam. Że młodziutka, to pewne.
  22. [quote name='fochu']dokładnie ,stafik zdominował Herkę :( biedna taka wystraszona[/QUOTE] I przenieść go nie można?
  23. [quote name='Olena84']Uzupełniam powoli pierwszy post, przymuje wszelkie uwagi i propozycje;)[/QUOTE] Napracowalaś się bardzo, ale bardzo fajnie wszystko opisalaś i tytul jak najbardziej ok. Ja bym tylko zmienila zdanie: [I]Kama nie mogła z powrotem powrócić do schroniska[/I] Na: [I]Kama miala z powrotem wrocić do schroniska.[/I] Bo tak dokladnie mialo być [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] dzial aktualności. A w kolejnym zdaniu wpisalam bym : Ale dogomaniacy nie zawiedli....
  24. [quote name='Roszpunka']Zapytam, chociaż mam nadzieję, że Sagunię szybciej odnajdzie jej Człowiek...[/QUOTE] Ja też :lol:
  25. [quote name='barb']To link do bazarku dla Kamusi - równiez z Orzechowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/215110-Podręczniki-dla-Oczki-i-Kamy-zostały-po-śmierci-Zuzki-pod-opieką-Dogomaniaków[/url]... a to link do watku Kamy [url]http://www.dogomania.pl/threads/206929-ALARM!-Kama-traci-DT.-Pilnie-proszę-o-kontakt-osoby-odpowiedzialne-za-psa[/url] - gdyby ktoś chcial zajrzeć.[/QUOTE] A to Kamusia [IMG]http://schroniskoorzechowce.pl/images/stories/kama1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...