barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Pakuś będzie na kanapie i nigdzie indziej!!! )[/QUOTE] Zobaczcie - taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217045-Dom-dla-psa-lubiącego-dzieci-z-kujawsko-pomorskiego-lub-z-możliwością-transportu[/url]. Pako by sie ndawał ? -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Funiu, gdzie mozna kupić takie paski do budy? -
[quote name='Incia']Oj, już Roszpunka wie o co chodzi:evil_lol:[/QUOTE] Tajemnicza jesteś. A Pako też wie o co chodzi?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Tak :). Do mojej ulubionej wzruszającej piosenki.[/QUOTE] Przy takiej promocji i oglaszaniu ten dom dla Oczki musi sie wreszcie znaleźć ! Tylko czy nie za wysoko ustawiona jest dla niego poprzeczka w tytule wątku? Najwspanialszy pod slońcem ... To moze (wedlug mnie) onieśmielać potencjalnych wlaścicieli. Nie moglby być domek dobry, ciepły, kochający? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Jeszcze raz, tym razem już udostępniony publicznie: [url]http://www.youtube.com/watch?v=0njO_hX9K5k[/url].[/QUOTE] Obejrzalam dwa razy. Wzruszajacy filmik... Dogo7, to Twoj pomysł i wykonanie? -
Majka, dziękuję za zmiane tytulu wątku a czy prosilaś moderatora o jego przeniesienie?
-
Przypomnę, ze Nikaragua zapraszajaca na bazarki w poscie 475 to autorka wierszyka o Chabie. ;) [quote name='Nikaragua']CHABA Mała sunia to Chabusia, Która bardzo jest milusia. Lubi biegać, skakać umie Człowieka świetnie rozumie. Lecz w schronisku zamieszkała Ta przemiła psinka mała Tam jej smutno jest i źle Woła sercem: zabierz mnie! [/QUOTE]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Bardzo dziękuję że jesteście i że nie zapominacie o Oczce :lol:.[/QUOTE] Nie zapominamy i trzymamy kciuki za to żeby szybko znalazla dobry domek.:thumbs: -
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
barb replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
[IMG]http://republika.pl/blog_et_969590/1971002/sz/ssswieca.jpg[/IMG] -
[quote name='Nikaragua']allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1909161089[/url][/QUOTE] Nikaraguo, jakie to jest allegro - bo wiem, że są zwykle i wyrożnione?
-
Sabina, kiedy Ty sypiasz ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: A tak poważnie, to moze dodać w tytule wątku, że: "potrzebne nawet najmniejsze deklaracje, liczy sie każda zlotówka czy coś w tym stylu" ? Moze da się uzbierać potrzebna kwote meoda malych kroczkow. Ja na początek dorzuce 5 zl stalej (oprocz 15, 00 zł jednorazowej).
-
[quote name='Incia']Że Roszpunka to wredota to wiem. Ale po Tobie Pakusiu, to się tego nie spodziewałam!!!:crazyeye::shake::-([/QUOTE] ???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ma jechać do domku. ;) -
[quote name='Nikaragua']też mam taką psinkę 'jedynaczkę' w domu[/QUOTE] A "stawia się" do innych poza domem ?
-
[quote name='Agula99']No tak, ale przecież nie każdy chce mieć dwa lub trzy zwierzaki od razu, tylko wystarcza mu jeden i już, ale ten jedyny i kochany!! :)[/QUOTE] Ale popatrz, wczoraj to pisalam na wątku Viki i powtarzam sie. Przecież takie zolzy wymagaja co najmniej domku z ogrodem. Przeciez one na ulicy, na osiedlu, na klatce schodowej tez będa chcialy dominować. Przerabialam to z czterokilową mikruską.
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pomyśl, że będzie juz grzała d..kę w domku. ;) A tak sie bałaś dla niej zimy w Przytulisku. Domek sprawdzony. :lol: Transport też doskonaly. :lol: I wizyta poadopcyjna też juz zaklepana. :lol: -
[quote name='Agula99']To nie że pięknie, tylko tak się mówi załamując ręce "no to pięknie" ech...[/QUOTE] Teraz rozumiem o co chodzi z tym "pięknie". A to w sumie mniejsza szansa na dom. Bo on musi spelnić okreslone warunki. Na przyklad być bez zwierząt.
-
Blondi zginęła tragicznie w Warszawie !!!
barb replied to Becia66's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agula ,Ty jesteś gotowa zabrać Blondi z powrotem do Przytuliska .... -
[quote name='Agula99']No to pięknie, a u nas Kaja żre wszystkich!!![/QUOTE] Jak to pieknie Agula? To wcale nie pieknie!!! Same sobie źle robią (Kaja i Viki)
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A nie pisalam, że Sabina to anioł. ;) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Takie coś mi się zrobiło na you tubie: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=0njO_hX9K5k[/URL] ;). Tylko dajcie znać czy możecie to obejrzeć.[/QUOTE] Trzeba sie zarejestrować, jeśli wlaściciel filmu nie udzielił dostępu. :shake: Tak jest tam napisane.:shake: -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']...a teraz jeszcze wzięla na siebie kolejna biedę - sunię Warkę.[/QUOTE] To jeśli ta uparta Ciotka nie pozwala sie dorzucić do allegro to do Warki sie dorzucę - chociaż symbolicznie.