Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majowa']no to szykuje paczkę, jak tylko mój TZ wróci ustalimy kiedy będziemy mogli to wszystko podrzucić [/QUOTE] Fajnie, że trafilaś na wątek. :lol: A do Przytuliska jedziesz specjalnie czy przy okazji ? ;)
  2. [quote name='barb'] Ale najpierw trzeba ją poogłaszać, że znaleziona i dodać od razu, że szuka wlaściciela dotychczasowego lub nowego. To chyba na jakiś lokalnych portalach rzeszowskich? [/QUOTE] Beciu Ty chyba oglaszasz najpierw na Kundelku?
  3. [quote name='Nikaragua']gdy są na pierwszej stronie to jest większa szansa, że ktoś tam zajrzy i kupi ale to tylko moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać[/QUOTE] Zgadzam się w pelni a przy okazji sama sobie odpowiedzialaś na pytanie z postu 7783. :lol: A swoja drogą to jeden z ciekawszych wątkow na Dogo i wcale nie jest martwy tylko nieco rzadziej odwiedzany. ;)
  4. [quote name='barb']To brawa dla Beci, ze tak trafnie dobrała psa do domku. :lol:[/QUOTE] i domek do psa. :lol: A te miseczki kupione na bazarku to pewnie dla Łajki ? ;)
  5. [quote name='Nikaragua']Ale z drugiej strony, czemu ma służyć podnoszenie martwego wątku? Czy to pomoże Orzechowskim psom?[/QUOTE] A czemu ma służyć podnoszenie bazarków ...?
  6. [quote name='Agula99'] A ja właśnie dostałam pierwszy ognik!!!!! :)[/QUOTE] Gratulacje Agula. :lol:
  7. Ojej. Jakie urocze fotki. Tak sobie pomyslałam, że dawno na wątku Przytuliska nie bylo Ciotki Baster i Lusi
  8. [quote name='Agula99']Dwie fotki na ostatniej stronie naszego ogólnego wątku i prośba do Ciebie!!!! :)[/QUOTE] Już bylam, widzialam, prosbę przeczytalam i odpisalam. Myslę, że trzeba ja ogłosić jako znalezioną: że szuka wlasciciela dotychczasowego lub nowego.
  9. [quote name='Agula99']Barb, ty jesteś od wstawiania na mikro pieski, więc jak zwykle liczymy na Ciebie!!! :)[/QUOTE] Wstawimy maleństwo. Ale najpierw trzeba ją poogłaszać, że znaleziona i dodać od razu, że szuka wlaściciela dotychczasowego lub nowego. To chyba na jakiś lokalnych portalach rzeszowskich? A malutka rzeczywiscie przypomina Blondi.
  10. [quote name='Agula99']I wieczorem też go pokazujemy!! A Pakuś ma teraz w schronie nową koleżankę, bardzo ładną, od razu wpadła mu w oku, więc teraz musi się troszczyć się o dwie laski Funię i Inke!! :)[/QUOTE] To przybyla wam nowa podopieczna. Masz juz Agula jakieś jej fotki ?
  11. [quote name='barb']Wejdź na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Saga w dziale psy w swoich nowych domach :lol:[/QUOTE] Agula post 186 z 10.10.2011
  12. [quote name='kora78']nie kazdy musi miec fb i z niego korzystac ;P w tytule jest: Stargoradu... wiec o pomylke, czy stargard, czy starogard nie trudno.[/QUOTE] Na wątku na dogo tez pisze, ze Gdański a w tytule rzeczywiście nie ma ....
  13. [quote name='balbna R']http://imageshack.us/photo/my-images/411/dscf0017s.jpg/ tego chce wziąść partycja 7 musi się tylko znaleśc transport na warszawę może pomożecie A skad ma być ten transport ? A tak przy okazji potrzebny transport z Krakowa do Starogardu Gdańskiego dla suni Oczki z tego wątku http://www.dogomania.pl/threads/200197-Oczka-szuka-transportu-z-Krakowa-do-Stargoradu-Gdańskiego. Moze ktoś moze pomóc ?
  14. [quote name='Nikaragua']widzę, że watek stał się reklamą bazarków ;) ale i ja zaproszę: bazarek dla Braci Mniejszych: żelazko, stojak na butelkę wina, fartuszek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/217964[/url] zapraszam[/QUOTE] Skoro chociaz w ten sposob mozna podnieść wątek... a przy okazji pomóc psiakom ..
  15. [quote name='Sabina02']Czy ktos wie co u suniek?[/QUOTE] Takie informacje wyłącznie w schronisku. Sabinko dostalaś zaproszenie na bazarek dla psiaków z Boguchwaly ?
  16. [quote name='Dogo07'] Ocelot, prosze napisz w tytule że do Starogardu G. ![/QUOTE] Wszyscy, którzy czytają wątek i wydarzenie na fb wiedzą, że chodzi o Gdańki. ;) Bylam pewna, ze to jest też w tytule. :oops:
  17. [quote name='barb']To na pierwszą od rana !!![/QUOTE] I na pierwszą po południu ! Gdzie podzialy sie te wszyskie Ciotki, ktore u Ciebie bywały Vikuniu?
  18. [quote name='taks']K[B]ombinować zawsze warto - wazne tylko aby znać umiar i nie przekombinować;) Szkoda że zadyma bierze się z niedoczytania o jaki Stargard chodzi..[/B]. [/UOTE] Wystarczyłoby przed udzielaniem dobrych rad przeczytać chociaż tytuł wątku, jesli nie posiada się znajomości wątku w calości. :evil_lol: Nie byloby niepotrzebnego bicia piany. :mad: Ja też nie moglam pojąć po co kaze sie Oczce jechać etapem do Poznania - teraz rozumiem, ze radzący nawet dokladnie nie wiedzial dokąd docelowo ma jechać Oczka. :eviltong:
  19. [quote name='panbazyl']mozna powiedzieć, ze nie. Na jakims nawet mam login, ale zrobilam tam go tylko na potrzeby konkretnego psa w potrzebie. Jakos nie lubię sie zaszufladkowywać. Czasem sobie podczytuje któreś z for, ale tak tylko, nie udzialam się tam wcale.[/QUOTE] Moze szkoda, skoro masz takie fajne labki.:lol: A poniewaz jesteś mistrzynią w podnoszeniu bazarków osmielę sie zaprosić Cię tutaj ;)[url]http://www.dogomania.pl/threads/217483-Psiaki-i-gryzaki-ZAPRASZAMY.-Smycze-legowisko-jedzonko-dla-gryzoni.-Do-19.11.2011[/url] Bazar tylko do dzisiaj - rożne psiaczkowe akcesoria + karma dla gryzonii. Dochód dla psów z Przytuliska w Boguchwale koło Rzeszowa
  20. [quote name='Agula99']To ja nic z tego nie rozumiem, to ma dom czy nie?? Nie lubię takiego zamieszania![/QUOTE] Saga jest na stronie schroniska w dziale psy w nowych domach. Nic więcej nie wiem. Niestety założycielka tego wątku nie ma juz konta na Dogo i tytuł zostal niezmieniony.
  21. [quote name='Agula99']No to ciągle zaglądam i wierzę, że wkrótce zła passa się odmieni dla sunieczki!!![/QUOTE] To na pierwszą od rana !!!
  22. To brawa dla Beci, ze tak trafnie dobrała psa do domku. :lol:
  23. [quote name='majowa']a co by sie Wam przydało? co potrzeba?[/QUOTE] A najbardziej to chyba domki...stałe albo chociaz jakieś cieplutkie tymczasiki na zimę. Co Beciu ?
  24. A czytalaś beciu pytanie Karolciasz na wątku Felusia? Też chodzi o pomoc dla Przytuliska.
  25. [quote name='Agula99']No to ciągle zaglądam i wierzę, że wkrótce zła passa się odmieni dla sunieczki!!![/QUOTE] No to w gorę Viki !
×
×
  • Create New...