Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Qrcze, nie doczytalam. :oops: To ma być pies do 4 lat a Jumper ma więcej. :-( [quote name='barb']Suniu, a jaki Jumper jest do kotów? Skoro masz kota i Jumpera jednocześnie - to chyba ok ? Znalazłam taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219832-raczej-duzy-tylko-samiec-lubiacy-koty-okolice-w-wy[/URL] Może wstawić Jumpera ? Wprawdzie na zdjęciach on raczej średni niz duzy ale najważniejszy dla załozycielki watku jest stosunek do kotów.[/QUOTE]
  2. [quote name='karolciasz28']Vikuniu podczytuje twój wątek i mam nadzieję ze przed świętami zrobię ci trochę ogłoszeń :)[/QUOTE] Karolciu, pamiętasz o obietnicy? Dasz radę zrobić chociaż ze trzy nowe ogłoszenia Vikuni ? Ja mialam szczery zamiar zrobić kilka ogłoszeń Viki i psiakom z Boguchwały ale mój komputer (internet ?) znów beznadziejnie działa. :angryy: Jedynie odnawiam dotychczasowe - bo przy takim tempie pracy kompa wszystko zajmuje mi mnostwo czasu , a wejście na dogo też nie jest proste. :shake:
  3. Suniu, a jaki Jumper jest do kotów? Skoro masz kota i Jumpera jednocześnie - to chyba ok ? Znalazłam taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219832-raczej-duzy-tylko-samiec-lubiacy-koty-okolice-w-wy[/URL] Może wstawić Jumpera ? Wprawdzie na zdjęciach on raczej średni niz duzy ale najważniejszy dla załozycielki watku jest stosunek do kotów.
  4. [quote name='karolciasz28']Barb jak? Bo próbowałam i nie wiem ;)[/QUOTE] Karolcia probuj. Mnie sie to jakoś przypadkiem udało. Nawet nie wiedzialam, ze jest taka mozliwość. Kliknij na link w poczcie. Tam chyba jest opcja wyróznij ogłoszenie. Jak tam wejdziesz to potem są rózne rodzaje wyroznienia i jest też za darmo. Mozna od razu dodać ogloszenie z tablicy na fb. Ja dodalam. Pakusia.
  5. [quote name='Agula99']Kajunia mnie dziś przestraszyła, jak wracałyśmy ze spacerku, to ona nagle jakby jakiegoś paraliżu dostała, przykucnęła na chodniku i jakby jej nie było, nie pójdzie, nie ruszy się. Wzięłam ją na ręce i niosłam, potem znowu postawiłam, nic, dalej jakby była nieobecna, nie mogła ustać na łapkach!! To było straszne, niosłam ją całą drogę, mówiłam do niej, a ona jakby nie oddychała, łapki w górę, ani ruchu ani nic...nie wiem o co chodzi...:([/QUOTE] Agula, to minęło? Chyba powinna ją wetka zobaczyć jak najprędzej...
  6. [quote name='iwoniam']czekam na odpowiedź w sprawie Daisy i Jagody; może się uda, Byłyby obie w jednej miejscowości, w dwóch dokach ale u jednej rodziny. Oby się wszystko udało, bo maluszki muszą znaleźć wspaniałe domki ![/QUOTE] To trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno i nie pytam o nic więcej żeby nie zapeszyć. A jak czuje sie sunia po sterylce?
  7. [quote name='barb']A to link do wątku gdzie poszukiwana jest młoda, mała suczka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220154-Dom-w-Bydgoszczy-dla-szczeniaka-który-będzie-mały[/url].[/QUOTE] Sorki, Iwoniam ten wątek juz niestety nieaktualny - piesek zostal wybrany.
  8. [quote name='Agula99']Oj Beciu, dopiero pierwszy dzień nowego roku, ja liczę, że to będzie szczęśliwy rok dla Pakusia!!! Nie ciotki>???? :)[/QUOTE] Zwlaszcza jak już będzie gotowy ten zamówiony wypasiony pakiet ogloszeń. ;)
  9. [quote name='Agula99']Już kiedyś wyróżniłam!!! :)[/QUOTE] Aha, to tylko raz mozna za friko, niestety.
  10. [quote name='Agula99'] Sunia bardzo lgnie do psiaków... ...jeszcze pod blokiem jak ją łapałam to ona miliła się do takiego pieska. [/QUOTE] Agula czy ona aby nie w ciązy? Czy mozliwe byłoby zrobienie jej USG ?
  11. [quote name='Ola164']Dostałam ten link na moim wątku odnośnie sesji dla psiaków w potrzebie. Iwonko, gdybyś potrzebowała zdjęć swoich tymczasowiczów do ogłoszeń czy coś to bardzo chętnie pomogę, oczywiście za darmo ;)[/QUOTE] Dziekuję Olu, że tu zajrzalaś. :lol:
  12. Rozio już dostał pierwsza łapkę. ;)
  13. Agula, masz w swojej poczcie link do ogloszenia Kaji na tablica.pl - możesz je za darmo wyróżnić, jeśli jeszcze tego nie robiłaś.
  14. [quote name='Agula99']Kaja popiera dokarmianie bidulków schroniskowych z Czech :) [URL]http://spechato.cz/dogs/rankings/[/URL][/QUOTE] Nakarmiłam psiaka, który był na końcu w grupie najrzadziej karmionych. ;)
  15. [quote name='Agula99']Kaja rozsyła zaproszenia do Nutki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220273-Nutka-weso%C5%82a-suczka-porzucona-na-blokowisku.?p=18299724#post18299724[/url][/QUOTE] Melduję, że już zaglądalam. Nutka śliczna.
  16. [quote name='wtatara']pyszczek jak wegielek-[/QUOTE] Jestem na zaproszenie z innych boguchwalskich watków. Przesympatyczna psinka.
  17. Mam nadzieję, że Lili wytrzymała jakoś sylwestrowe wystrzały. Zycze Wam dużo szczęścia w Nowym Roku.
  18. Mam nadzieję, że psiaki wytrzymały jakoś sylwestrowe wystrzały.
  19. [quote name='Dzika_Figa']Mam nadzieję, że będzie szczęśliwe.... [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2030543987[/url] Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku, Wszystkim Wam. Buziaki![/QUOTE] Wspaniałe allegro. Oby zaczęly dzwonić telefony.
  20. Wyróżnilam Viki ogłoszenie na Allegratka - na 7 dni o 1 pkt - to daje je miejsce na drugiej stronie w psach na województwo dolnośląskie. Strasznie to dolnoslaskie zapchane ogłoszeniami. [B]I oczywiście życzę Vikuni w Nowym Roku, żeby wreszcie zadzwonil ten wlaściwy telefon. [/B]
  21. A to link do wątku gdzie poszukiwana jest młoda, mała suczka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220154-Dom-w-Bydgoszczy-dla-szczeniaka-który-będzie-mały[/url].
  22. Kikuniu, w Nowym Roku życzę Ci domku, domku i jeszcze raz domku.
  23. [quote name='iwoniam']Dzięki za wiadomość Dzięki za info i czujność - >[/QUOTE] Widzialam, że zajrzalaś na wątek. Myslę o was cieplutko. Życzę, żeby w Nowym Roku wszystkie Twoje tymczasiki znalazły domki. A ja trafilam na taki wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/220260-Sesja-dla-psa-w-potrzebie-Kraków.-[/url] bezplatna sesja fotograficzna dla psa w potrzebie - może sie przyda?
  24. Zobacz Iwoniam info o dt w Krakowie - na miesiąc, może moglabyś umieścić jednego pieska? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220258-dom-tymczasowy-Kraków?p=18296894#post18296894[/URL]
  25. A co skarżyli Ci się ? :razz::evil_lol:;)
×
×
  • Create New...