Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Ciotki i Wujaszku Rozio ;) pamietacie, ze Becia prosila o podrzucanie bazarku ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220667-FATAŁASZKI-na-dług-Mary-sterylkę-Lilly-M-B-Ś-i-S.R.-09.01-22.01-22-00[/url]
  2. [quote name='barb']Ciotki jeśli chodzi o zbiorkę w Tesco to jest akcja ogolnopolska i będzie jeszcze w następną sobotę i niedzielę. Jeśli w Boguchwale jest Tesco to może zrobiloby zbiorkę dla Przytuliska ? Niestety wszystko jest ustalone http://www.tesco.pl/schroniska/pobierz/lista.pdf jakie sklepy, w jakich miastach i na jakie schronisko zbierają. :shake: Ale z tym pudelkiem w jarzyniaku dla Przytuliska to bardzo dobry pomysł. :lol: Karolciasz, gdzie zniknęlas ? Pojechałaś do Tesco ? :crazyeye:
  3. Ciotki jeśli chodzi o zbiorkę w Tesco to jest akcja ogolnopolska i będzie jeszcze w następną sobotę i niedzielę. Jeśli w Boguchwale jest Tesco to może zrobiloby zbiorkę dla Przytuliska ?
  4. [quote name='Agula99']Dostałam rano smska od Ani. Nutka bardzo ładnie przespała całą noc, była rano na spacerku i jest grzeczna. Fajnie, jak na razie jest dobrze, [/QUOTE] :multi: [QUOTE] ...najbardziej się stresuję jak to będzie, kiedy trzeba będzie ją zostawić w domu samą....[/QUOTE] A na jak długo Nutka będzie zostawać sama ?
  5. [quote name='karolciasz28']Muszę być;) przy tych wszystkich ogłoszeniach to bym się pogubiła już dawno, dlatego teraz zapisuje sobie jakiego psa i gdzie ogłosiłam. :) Tez zapisuję ogłoszenia, które robię. Karolciasz rzeczy dla schroniska mozna przekazać dziś w Tesco ! Nie musicie jechać do schronu. Przeczytaj informacje na stronie Orzechowiec.
  6. [quote name='Agula99']No to trudno Rozio, myślałam że możesz, bo kiedyś byłeś w sobotę o tej porze, no ale jak nie możesz, to nie. Po prostu byłoby szybciej, a tak to dalej będę łaziła. Jakoś nie mam sumienia nie wyprowadzić jednego czy dwóch, kiedy innych wyprowadzałam. Mam nadzieję, że uda się znaleźć domki w miarę szybko dla Budrysa i Oziego, to już będzie łatwiej. [/QUOTE] Przeciez mozecie sie podzielić, kto wyprowadza, które. [QUOTE] Barb, ja też nie dostałam nic do aktywacji![/QUOTE] Nie wiem czemu ? Majuska pisala, że dostaniecie ...
  7. Kinia a nie wiesz gdzie mieszka Pani, ktora zainteresowala sie suniami ? Czy daleko od Orzechowiec ?
  8. Szkoda, że sie nie udało ale dziękujemy Ci Kasiu za dobre chęci.
  9. [quote name='karolciasz28']Rzeczywiście jest,a przecież usuwałam. Nie wiem czemu a teraz już nie mam jak usunąć.[/QUOTE] Trudno. Jesliby nawet ktoś zadzwonił to Ciotki zaoferują innego psiaka ;)
  10. [quote name='karolciasz28']Według mnie to z kontaktem ze schronem nie ma problemów...:roll: [/QUOTE] Ale wedlug mnie najlepiej rozmawiać z kierownikiem.
  11. [quote name='karolciasz28']Dzięki wielkie! :) Bo Dinguś jeszcze nigdzie nie zaistniał.:oops:[/QUOTE] Karolciasz widzę, że jesteś czujna ;)
  12. [quote name='figa33']jasne , dziś wieczorem to zrobię[/QUOTE] Karolciasz prosila. I ja też bym mu kilka ogloszeń zrobila.
  13. [quote name='Becia66']..... wspomóż się czosnkiem, cytryną,imbirem i miodem bo to naprawdę działa.[/QUOTE] Tak, tak. Zwlaszcza imbir. Ja jeszcze bardzo wierze w sok z pigwy. Niestety juz skończylam.
  14. Figo a napisalabyś dla Dinga jakiś krociutki tekścik do ogloszeń ?
  15. [quote name='Becia66']ja jeszcze nic nie dostałam do aktywacji.[/QUOTE] Majuska pisala, że dostaniesz ...
  16. [quote name='Ela&Puch']... za godzinke znowu polko ale krótko bo mnie grypa rozkłada :([/QUOTE] Ojej. Życzę Ci Elu żebyś pokonała chorobę.
  17. [quote name='figa33']może w takim razie podmienię allegro Nutki na Dinga[/QUOTE] Figo Becia uważa, że na Oziego podmienić. (wątek Oziego)
  18. [quote name='figa33']może w takim razie podmienię allegro Nutki na Dinga[/QUOTE] Ale poczekaj jeszcze troszeczke Figo, aż przyjdą pomyślne wieści z nowgo domku.
  19. Ale Kaja będzie jeszcze dalej diagnozowana ?
  20. [quote name='rozio']na niektóre zamieszczone na wątkach linki (w ostatnich tych długich listach) jak klikałem dzisiaj z ciekawości zobaczyć to mi się wogóle ogłoszenia nie pokazywały.[/QUOTE] Bo niektóre sa do aktywacji przez Becię i Agulę. W takim razie jeszcze nie zostaly aktywowane. Trzeba będzie sprawdzić za jakiś czas.
  21. [quote name='sunia2000']Zaglądam ale nie mam niestety nic do napisania-żadnych telefonów, żadnych maili,.. [/QUOTE] Szkoda...:shake: Przecież Karolciasz zrobila jej sporo nowych ogloszeń... [QUOTE] u Vikuni wszystko po staremu., nic jej nie dolega na szczęscie,... [/QUOTE] To akurat mnie cieszy :lol: [QUOTE] ...dobrze że zima ciepła bo nie jest jej przynajmniej zimno w kojcu:) [/QUOTE] Ciepło u Was ? :cool3: U nas od wczoraj zimno jak cholera, wieje, rano była prawdziwa śniezna zadyma. [QUOTE] Wtorek mam wolny to trochę "ogarnę kuwete" na swoich wątkach i finansach:)[/QUOTE] To do wtorku, Ciotka ;)
  22. [quote name='majuska']Nie ja tylko Becia, bo to jej mail jest podany do kontaktu:lol:[/QUOTE] To będziesz mieć więcej czasu dla dziecięcia ;)
  23. Oby dzięki tym wypasionym pakietom ogloszeniowych było wkrótce mniej psów do wyprowadzania. :painting:
  24. [quote name='majuska']NO dzięki barb, ja właśnie skopiowałam ogłoszenia na bazakowym i miałam wklejać tutaj :)[/QUOTE] I tak musisz chyba jeszcze niektóre aktywować, więc będziesz miala co robić ;)
  25. [quote name='annakom']Jakoś tak smutno, ze się nie udało :)[/QUOTE] Szkoda bo to naprawde słodkie sunie i takie spoleczne. Mieszkały zgodnie z innymi psami, kotami, krolikiem, zółwiem...
×
×
  • Create New...