Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. To jeszcze przypomne wszystkim odwiedzajacym wątek Przytuliska Iwoniam, że jutro ostatni dzień bazarku dla jej zwierzaczkow: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220823-Torebki-paski-kurtki-i-dużo-więcej-na-DT-Iwoniam-i-Baloniarki-do-17-stycznia[/url]
  2. [quote name='iwoniam']przepraszam, program jest oczywiście 26 stycznia to może ja już myślę o datach lutowych ;) program jest w następny czwartek po południu ![/QUOTE] To cieszę, się bo to juz za 10 dni. Ale ja chyba nie będę mogla oglądać ? To jest jakiś lokalny ?
  3. Rozumiem. Czekamy do programu. Tylko ja myślalam, ze on jest juz 26 stycznia a to dopiero 26 lutego. Moze do tego czasu Ania wyadoptuje Maksa i zglosi sie po dziewczynki.;) ?
  4. [quote name='barb']Iwoniam, daj znać czy już oglaszać dziewczynki czy najpierw pokażą się w TV ?[/QUOTE] Iwoniam napisz czy juz coś robić ? Chyba, ze Romi jeszcze dziewczyny obfoci ?
  5. [quote name='Agula99']A ja dziś wpadłam na pomysł, jak trochę te wredne baby uspokoić. Jak szłam na spacerek z Sonią, to Kajunię włożyłam do baraczku, tam za krateczkę gdzie jest buda i kocyk i poszłam. Sonia ma już w zwyczaju, że kiedy wraca to pierwsze co robi, to leci do Kai, gryzie jej kratkę i tak wrzeszczą na siebie. Dziś też nie było inaczej, jak nie wpadnie, jak nie poleci do boksu Kai, już zwarta i gotowa, a tam.................cisza :) Sonia stanęła jak wryta..............odbiegła, wróciła i dalej jak się wpatruje z nadzieją, że Kajka zaraz wybiegnie i skoczą sobie do gardła, a tam...............cisza :) Haaaaaaa tu cię mam babo, nie będziesz mi Kajuni stresowała!! Tak teraz będę robiła i zalecam tak robić innym, jaki komfort, jaka cisza....... :)[/QUOTE] Agula jaka z Ciebie pomysłowa kobieta. :lol: Rozumiem, ze dzis z Kaja wszystko dobrze ? Bierze ten Luminal ?
  6. [quote name='figa33']o kurcze Nutka ? może się jeszcze nie przestawiło , bo to allegro po Nutce mnie się Ozi wyświetla...[/QUOTE] U mnie tez jest Ozie, tylko na jednym zdjęciu razem z Nutką.
  7. [quote name='Roszpunka']Dawaj linki, spróbujemy :)[/QUOTE] Mówisz, masz ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216999-Kraków-Daisy-i-Jagódka-Tunia-Mikrusek-żółw-królik-kociaki..S-zukamy-domków-i-wsparcia[/url]
  8. [quote name='Roszpunka']Mylisz się. Przyszłam trochę poczarować ;)[/QUOTE] Iwoniam nie chcialaś nic poczarować, a tak Cię prosiłam. :placz::placz::placz:
  9. [quote name='karolciasz28']W przytulisku u Majki w Wysokiej Strzyżowskiej. Tu masz linka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/142557-Azyl-u-Majki.-Pomoc-pilnie-potrzebna!/page28[/url][/QUOTE] Umiesz załozyć watek na transportowym ? Tylko nie wiadomo czy będzie jakiś odzew. Ostatnio ciązko otransport za darmo. A pani może pokryć jakieś koszty chociaż częśćiowo ?
  10. [quote name='karolciasz28']Dziewczyny gdzie się szuka pomocy w transporcie??? Jest pani chętna na adopcję suczki od Majki, nikt nie odwiedza wątku pusto tam. A kobieta jest z Częstochowy.[/QUOTE] Karolciasz jest wątek transportowy na Dogo. A gdzie jest ta suczka?
  11. [quote name='Roszpunka']Dzwonić domki, dzwonić!!! Budrysek taki fajny gościu, przystojny w dodatku :)[/QUOTE] Ciotka przyszla sie pochwalić udana adopcją Kiki ;)
  12. [quote name='Agula99']Budrysku, no i co to z tobą będzie?? Dlaczego nikt o ciebie nie pyta?? A ty taki fajniutki :([/QUOTE] Kiedy te telefony zaczna dzwonić ????
  13. [quote name='karolciasz28']Ozi na co ty jeszcze czekasz to ja nie wiem;) Sru do chałupy:razz:[/QUOTE] Tyle ogłoszeń i dalej cisza...
  14. Bardzo ladnie ale najlepiej niech jeszcze Rozio rzeczowo i chłodno oceni (pod względem merytorycznym oczywiście). ;)
  15. [quote name='Agula99']Beciu, niestety nikt w sprawie Lukasa nie dzwoni, nie pyta, może zaczniemy go ogłaszać??? Bo na co będziemy czekać??? Przecież to super psiak, jakby ktoś na prawdę go zgubił, to myślę, że by go już szukał, a tu cisza, głucha cisza.[/QUOTE] Agula to wrzuć jakieś fotki i zwięzły opis. Może jutro coś bym zrobila bo dziś internet u mnie chodxi beznadziejnie.
  16. [quote name='Ziutka'] A tymczasem, mam nadzieję, że Roszpunka sie nie obrazi ...][/QUOTE] Na pewno sie nie obrazi, przeciez robisz wspaniale ogloszenia. :lol: A Cioteczka iwoniam robi za to wspaniale wizyty przedadopcyjne i dlatego na bazarek dla jej tymczasow tez ośmielę się tu zaprosić ;) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/220823-Torebki-paski-kurtki-i-dużo-więcej-na-DT-Iwoniam-i-Baloniarki-do-17-stycznia[/url]
  17. [quote name='karolciasz28']Zapisuje. Ale cisza, niestety na wszystkich orzechowskich tak jest. I żeby nie bylo tak cicho zapraszam na kolejny bazarek dla tymczasikow Iwoniam - jeszcze tylko dwa dni - do 17.01.2012 r. torebki, paski, bluzeczki, sweterki... http://www.dogomania.pl/threads/220823-Torebki-paski-kurtki-i-dużo-więcej-na-DT-Iwoniam-i-Baloniarki-do-17-stycznia
  18. [quote name='ania shirley']To pewno spróbujemy jeszcze....[/QUOTE] Bo pieniązki za takie wycofane allegro są zwracane ?
  19. [quote name='figa33']dla Oziego :lol: [URL]http://allegro.pl/ze-mna-nie-bedziesz-miec-klopotu-ozi-i2047996806.html[/URL][/QUOTE] Jak zwykle wspaniałe figo. Swietny tekst a Ozie jest piękny.
  20. [quote name='ania shirley']:thumbs: To ja kciuki trzymam!!! (bo co mi zostaje, jak allegro wyróźnione nam wycofano:shake:)[/QUOTE] Aniu znam przypadek, gdzie po wycofaniu zostało zrobione jeszcze raz i chwilę już jest (3 dni).
  21. [quote name='karolciasz28']Zapisuje. Ale cisza, niestety na wszystkich orzechowskich tak jest.[/QUOTE] Karolciasz, jeśli masz konto na fb to możesz udostepnić wydarzenie Clifforda.
  22. [quote name='barb']Iwoniam, daj znać czy już oglaszać dziewczynki czy najpierw pokażą się w TV ?[/QUOTE] Glaskam was wszystkie na dobranoc maluszki. Iwoniam będzie dobrze.:glaszcze:
  23. [quote name='Roszpunka']Ale czarnej magii nie wolno nadużywać :diabloti: [/QUOTE] A ja myslalam, że Ty raczej bialej uzywasz. :angel:
  24. [quote name='Agula99']A pewnie, barb jak mówię że szkoła nie ucieknie, to nie ucieknie ;) coś na ten temat wiem :)[/QUOTE] Ale nie trzeba się, tak z ta wiedzą ujawniać.;) Musimy dbać o edukację Karolci i nie możemy podważać autorytetu jej Taty. :lol:
  25. [quote name='Agula99']Eee tam barb, nie przesadzajmy, szkoła nie pies, nie ucieknie!!! :) he he he[/QUOTE] I Ty Agula przeciwko mnie ??? :cool3::angryy:
×
×
  • Create New...